- apartmani mareda što manje

  • Za upit "apartmani mareda što manje" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 5.070 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2
    • do 30 m2
    • 30 m2 (prosječna površina)
    • barem 30 m2
    • 40 m2
  •  Po cijeni
    • do 420000 eura
    • do 530000 eura (prosječna cijena)
    • do 630000 eura
    • do 5300 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • balkon
    • 3.kat
    • dvorište
    • terasa
    • za adaptaciju
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, MAREDA, 187.000 €, 34,00 m2 cca 5500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Novigrad! Na samo par koraka od mora i prekrasnih plaža nalazi se ovaj stan sa puno potencijala! Stan je smješten u prizemlju stambene zgrade. Ukupna površina stana iznosi 34 m2. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom, kupaonice, 1 sobe i zatvorene terase. Stanu....

 
 
 
  Apartman, MAREDA, 229.000 €, 27,00 m2 cca 8480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Re/Max Centar nekretnina iz sovje ponude predstavlja: Stan u prizemlju svega 200 metara do mora. Kvadrature 27 m2 plus 40 m2 vrta u vlasništvu. Sastoji se od jedne spavaće sobe , kupaone , kuhinje s dnevnim boravkom. Renoviran u potpunosti. Moderan i potpuno uređen stan smješten svega....

 
 
 
  Apartman, MAREDA, 149.000 €, 31,49 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina predstavlja jednosoban stan na 3. katu, ukupne površine 32 m². Stan se sastoji od ulaznog prostora s kuhinjom, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupaonice te balkona koji pruža dodatni vanjski prostor za opuštanje. Zahvaljujući funkcionalnom rasporedu, stan je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani mareda što manje'
150.000 €
199.000 €
  Apartman, MAREDA, 149.000 €, 32,00 m2 cca 4660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Novigrad Nekoliko minuta lagane vožnje od grada Novigrada na samo 200 metara do mora i plaža nalazi se ovaj predivan stan! Stan je ukupne površine 32 m2 te se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom, 1 spavaće sobe, kupaonice i terase. Stan je potpuno uređene i opremljen te se....

 
 
 
  Apartman, MAREDA, 190.000 €, 32,00 m2 cca 5940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U mirnom i uređenom turističkom naselju Mareda, nedaleko od Novigrada, prodaje se ugodan apartman smješten na 2. (zadnjem) katu stambene zgrade. Apartman se sastoji od hodnika, spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka, terase te dodatne galerije površine cca 12 m². Naselje nudi sve....

 
 
 
  Apartman, MAREDA, 185.000 €, 34,00 m2 cca 5440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.01.2025.,

www.c21futura.com

NOVIGRAD, MAREDA, JEDNOSOBAN PRIZEMNI STAN SAMO 200 METAR OD MORA I PLAŽE Prodaje se stan tipa 1,5-sobni (1S+DB) smješten u mirnom dijelu Novigrada, u naselju Mareda. Ovaj funkcionalni stan prostire se na 34 m2, sa dvorištem površine 40 m2 i nalazi se u prizemlju trokatnice. Izvrsna....

 
 
 
  Apartman, MAREDA, 185.000 €, 34,00 m2 cca 5440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.10.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Re/Max Centar nekretnina iz svoje ponude predstavlja : Stan u prizemlju na 150 metara do mora . Kvadrature 34 metra kvadratna te 41 metar kvadratna vrta. Zahtjeva potpunu adaptaciju. .

 
 
 
  Apartman, MAREDA, 140.000 €, 45,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Novigrad Na samo nekoliko minuta lagane vožnje od Novigrad, svega 200 metara od mora i plaža, nalazi se ovaj predivan stan. Stan ukupne površine 45 m² sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom, jedne spavaće sobe, galerije koja se koristi kao druga spavaća soba, kupaonice te....

 
 
 
  Apartman, MAREDA, 300.000 €, 56,37 m2 cca 5320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.09.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Prodaje se stan sa predivnim pogledom na more u okolici Novigrada. Stan se nalazi na drugom katu stambene zgrade, te je veličine 56.37 m2. Sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, kupaonice, dvije spavaće sobe te dva prostrana balkona. Sa jednog se balkona pruža pogled na....

 
 
 
  Apartman, MAREDA, 218.000 €, 61,34 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Re/Max Centarr nekretnina iz svoje ponude predstavlja. Dvosoban stan s pogledom na more u okolici grada Novigrada. Na 150 metara do mora , restorana te uređenih plaža smjestio se dvosoban stan na trećem katu stambene zgrade. Kvadrature 62 m2 dvoetažni stan s terasom sastoji se od....