apartmani makarska samostojeća - GoHome
  • apartmani makarska samostojeća - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani makarska samostojeća

  • Za upit "apartmani makarska samostojeća" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, MAKARSKA, 350.000 €, 73,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji, svega nekoliko metara od mora, nalazi se ovaj moderno dizajniran stan površine 72,89 m savršen izbor za one koji traže spoj komfora, kvalitete i pogleda na more i otoke. Smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno devet stanova, ovaj apartman....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 380.000 €, 800,00 m2 cca 480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Samostojeća kuća na 2. etaže u turističkom mjestu Drvenik općina Gradac (udaljenost od Makarske 26 km). Kuća se sastoji od: Prizemlja koje se sastoji od: kuhinje, blagovaonice, tri spavaće sobe, kupaonice, WC-a, ulaznog hodnika. Također u prizemlju je odvojeni apartman od 30 m2 a....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 379.000 € na 375.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, MAKARSKA, 375.000 €, 171,00 m2 cca 2190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 379.000 €
06.05.2026 - 375.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se samostojeća kuća s vrtom i panoramskim pogledom na more u Makarskoj! Kuća površine 171,70 m raspoređena je na tri etaže: prizemlje i dva kata, te je izgrađena na zemljištu površine 213 m. Sastoji se od dva zasebna apartmana. Prizemlje: Jednosobni apartman koji uključuje....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 412.560 €, 115,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.broker.hr

Prodaje se apartman s pogledom na more, smješten na prvom katu moderne novogradnje u Tučepima. Neto površine 114,6 m², apartman nudi idealan raspored prostorija koji uključuje kuhinju, dnevni boravak, blagovaonicu, tri spavaće sobe, dvije kupaonice i balkon. Opremljen je najsuvremenijom....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 275.000 €, 69,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.broker.hr

Prodaje se moderni apartman u kompleksu od tri stambene zgrade, blizu mora u mjestu Makarska. Udaljen je samo nekoliko minuta hoda od centra mjesta. Stan je jugozapadne orijentacije i nalazi se na 4-om katu stambene zgrade. Ovaj apartman ima kompleks koji donosi dašak svježine i ima....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 186.000 €, 55,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.07.2025.,

www.broker.hr

Prodaju se moderni apartmani u kompleksu od tri stambene zgrade, blizu mora u mjestu Makarska. Udaljeni su samo nekoliko minuta hoda od centra mjesta i svih sadržaja koji ga čine atraktivnim mjestom. Stanovi su južne orijentacije i nalaze se u stambenoj zgradi od ukupno 5 etaža s....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 470.000 €, 287,00 m2 cca 1640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.01.2026.,

www.broker.hr

Ova dvojna obiteljska kuća smještena je u mirnom naselju, okružena borovom šumom, na samo tri minute autom od plaže. Kuća ima stambenu površinu od 287 m², dok površina zemljišta iznosi 147 m². Zemljište je ograđeno, što jamči potpunu privatnost i mir. Smještena je u borovoj šumi s....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 297.430 € na 314.426 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, MAKARSKA, 314.426 €, 68,00 m2 cca 4620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.11.2025 - 297.430 €
18.04.2026 - 314.426 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.11.2025.,

www.broker.hr

Na prodaju je moderan apartman u prizemlju manje novogradnje s ukupno šest stambenih jedinica. Neto površina iznosi 84,98 m², a prostor uključuje dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonicu, natkrivenu terasu te pripadajući vrt. Stan je opremljen klimama....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 268.000 €, 69,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.broker.hr

Prodaje se ekskluzivan apartman u kompleksu od tri stambene zgrade, blizu mora u mjestu Makarska. Udaljen je samo nekoliko minuta hoda od centra mjesta i svih sadržaja koji ga čine urbanim mjestom. Stan je jugozapadne orijentacije, nalazi se na drugom katu stambene zgrade sa djelomičnim....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 225.541 € na 236.500 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, MAKARSKA, 236.500 €, 55,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.01.2026 - 225.541 €
18.04.2026 - 236.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.broker.hr

Na prodaju je apartman s prekrasnim pogledom na more, smješten na drugom katu moderne novogradnje u Tučepima. Ukupne neto površine 55,01 m², apartman se sastoji od kuhinje, dnevnog boravka, blagovaonice, dvije spavaće sobe, kupaonice i balkona. Prostorije su suvremeno uređene, s pažljivo....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani makarska (55)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.