• GoHome Professional
apartmani makarska do 360000 eura - GoHome
  • apartmani makarska do 360000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani makarska do 360000 eura

  • Za upit "apartmani makarska do 360000 eura" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 3.925 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 340000 eura (malo jeftiniji)
    • 370000 eura (malo skuplji)
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, MAKARSKA, 337.725 €, 130,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Želimo Vam sa zadovoljstvom predstaviti PREKRASNO OPREMLJEN I MODERAN STAN u Makarskoj. Stan pruža savršenu kombinaciju elegancije, udobnosti, funkcionalnosti te izuzetne praktičnosti blizine svih potrebnih sadržaja. Uz sve navedene prednosti, stan se može koristiti kao poslovna prilika....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 323.000 €, 69,00 m2 cca 4680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Moderan apartman od 68,73 m, smještenom tik uz obalu, u mirnom i šarmantnom primorskom mjestu. Ovaj apartman u prizemlju nudi prostrani dnevni boravak povezan s kuhinjom i blagovaonicom otvoren i svijetao prostor za svakodnevno uživanje. Dvije udobne spavaće sobe, svaka sa svojom....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 297.430 € na 314.426 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, MAKARSKA, 314.426 €, 68,00 m2 cca 4620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.11.2025 - 297.430 €
18.04.2026 - 314.426 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.11.2025.,

www.broker.hr

Na prodaju je moderan apartman u prizemlju manje novogradnje s ukupno šest stambenih jedinica. Neto površina iznosi 84,98 m², a prostor uključuje dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonicu, natkrivenu terasu te pripadajući vrt. Stan je opremljen klimama....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani makarska do 360000 eura'
368.500 €
372.000 €
372.000 €
  Apartman, MAKARSKA, 360.000 €, 108,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.crozilla.com

Stan površine 75m2 položen je u prizemlju obiteljske kuće koja ime svoj ulaz i parking, a sastoji se od dvije sobe, dnevnog boravka, kuhinje sa blagovaonom, hodnika i kupaonice. Ispred stana je veliko dvorište (50m2) sa stolom i stolicama, kominom i ležaljkama.Također na ovoj etaži....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 365.000 € na 350.000 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, MAKARSKA, 350.000 €, 77,17 m2 cca 4540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.07.2025 - 365.000 €
28.04.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se novi i moderan dvosobni apartman s garažom u blizini plaže u Makarskoj! Apartman se nalazi u prizemlju novoizgrađene urbane ville s liftom koja ima ukupno 6 stambenih jedinica. Površine je 77,17 m2. Sastoji se od kuhinje i blagovaonice, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 350.000 €, 73,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji, svega nekoliko metara od mora, nalazi se ovaj moderno dizajniran stan površine 72,89 m savršen izbor za one koji traže spoj komfora, kvalitete i pogleda na more i otoke. Smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno devet stanova, ovaj apartman....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 342.000 €, 73,00 m2 cca 4690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.11.2025.,

www.broker.hr

U ponudi je vrlo atraktivan stan u novogradnji, ukupne površine 72,75 m², smješten u neposrednoj blizini mora i obalnog mjesta. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za obitelj ili par koji traži moderan, funkcionalan dom s dozom mediteranskog ugođaja. Stan sadrži prostrani dnevni....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 275.000 €, 69,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.broker.hr

Prodaje se moderni apartman u kompleksu od tri stambene zgrade, blizu mora u mjestu Makarska. Udaljen je samo nekoliko minuta hoda od centra mjesta. Stan je jugozapadne orijentacije i nalazi se na 4-om katu stambene zgrade. Ovaj apartman ima kompleks koji donosi dašak svježine i ima....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 379.000 € na 375.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, MAKARSKA, 375.000 €, 171,00 m2 cca 2190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 379.000 €
06.05.2026 - 375.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se samostojeća kuća s vrtom i panoramskim pogledom na more u Makarskoj! Kuća površine 171,70 m raspoređena je na tri etaže: prizemlje i dva kata, te je izgrađena na zemljištu površine 213 m. Sastoji se od dva zasebna apartmana. Prizemlje: Jednosobni apartman koji uključuje....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 375.000 €, 171,00 m2 cca 2190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se samostojeća kuća s vrtom i panoramskim pogledom na more u Makarskoj. Kuća ima površinu 171,70 m2, a proteže se na 3 etaže - prizemlje i dva kata, sastoji se od dva apartmana, a izgrađena je na zemljištu površine 213 m2. U prizemlju se nalazi jednosoban apartman ? kuhinja....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 268.000 €, 69,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.broker.hr

Prodaje se ekskluzivan apartman u kompleksu od tri stambene zgrade, blizu mora u mjestu Makarska. Udaljen je samo nekoliko minuta hoda od centra mjesta i svih sadržaja koji ga čine urbanim mjestom. Stan je jugozapadne orijentacije, nalazi se na drugom katu stambene zgrade sa djelomičnim....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 267.680 €, 66,00 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.crozilla.com

Prodaju se APARTMANI u Makarskoj. Kompleks se sastoji od 3 luksuzne zgrade s ukupno 120 stambenih jedinica (40 stanova po zgradi) i 144 garažna parking mjesta. Sve zgrade imaju jednake stanove. Osim toga, sadrži 2 vanjska bazena, jacuzzi bazene, dječju igraonicu i koktel bar. Sam....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 260.000 €, 70,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.broker.hr

U prodaju se nudi apartman koji se nalazi u stambenoj zgradi na trećem katu. Nalazi se u jednom od najmobilnijih kvartova u Makarskoj. Pozicioniran je na južnoj strani te odiše modernim interijerom i udobnošću. Idealan je za svakodnevni život jedne obitelji ili za turistički najam.....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 260.000 €, 85,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.broker.hr

Ovaj prostrani dvoetažni apartman sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, tri spavaće sobe, dvije kupaonice, dva spremišta te dodatnog odvojenog spremišta u zgradi. Također uključuje lođu, balkon i predsoblje, a ukupna neto površina iznosi 85,17 m². Zgrada u kojoj se....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 253.358 €, 50,00 m2 cca 5070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2025.,

www.broker.hr

Novogradnja u Makarskoj s pogledom na more. Ova elegantna stambena zgrada nudi modernu udobnost i visoke standarde kvaliteta. Zgrada se sastoji od podruma sa dvije etaže (-1 i -2, sa garažnim mjestima), visokog prizemlja i 4 kata. Sa ukupno 40 stambenih jedinica s dvama ulazima i....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 379.500 €, 117,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.broker.hr

Prodaje se moderni apartman u kompleksu od tri stambene zgrade, blizu mora u mjestu Makarska. Udaljen je samo nekoliko minuta hoda od centra mjesta. Stan je juzne orijentacije, nalazi se u prizemlju i ima potpuni pogled na more. Ovaj apartman ima kompleks koji donosi dašak svježine....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 380.000 €, 800,00 m2 cca 480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Samostojeća kuća na 2. etaže u turističkom mjestu Drvenik općina Gradac (udaljenost od Makarske 26 km). Kuća se sastoji od: Prizemlja koje se sastoji od: kuhinje, blagovaonice, tri spavaće sobe, kupaonice, WC-a, ulaznog hodnika. Također u prizemlju je odvojeni apartman od 30 m2 a....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 225.541 € na 236.500 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, MAKARSKA, 236.500 €, 55,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.01.2026 - 225.541 €
18.04.2026 - 236.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.broker.hr

Na prodaju je apartman s prekrasnim pogledom na more, smješten na drugom katu moderne novogradnje u Tučepima. Ukupne neto površine 55,01 m², apartman se sastoji od kuhinje, dnevnog boravka, blagovaonice, dvije spavaće sobe, kupaonice i balkona. Prostorije su suvremeno uređene, s pažljivo....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 186.000 €, 55,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.07.2025.,

www.broker.hr

Prodaju se moderni apartmani u kompleksu od tri stambene zgrade, blizu mora u mjestu Makarska. Udaljeni su samo nekoliko minuta hoda od centra mjesta i svih sadržaja koji ga čine atraktivnim mjestom. Stanovi su južne orijentacije i nalaze se u stambenoj zgradi od ukupno 5 etaža s....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 390.000 €, 71,00 m2 cca 5490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasan dvosoban apartman površine 71 m², smješten u drugom redu od mora u Makarskoj. Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji u mirnom okruženju, idealnoj za odmor ili život tijekom cijele godine. Struktura apartmana: ? Dnevni boravak s blagovaonicom ? 26,41 m² ? Kuhinja....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 173.204 €, 46,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.09.2025.,

www.broker.hr

Prodaju se moderni apartmani blizu mora u mjestu Makarska. Udaljeni su samo nekoliko minuta hoda od centra mjesta i svih sadržaja koji ga čine atraktivnim mjestom. Stanovi su južne orijentacije i nalaze se u stambenoj zgradi od ukupno 5 etaža s prekrasnim panoramskim pogledom na more.....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 395.000 €, 71,00 m2 cca 5560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.broker.hr

Stan se nalazi na drugom katu moderne stambene zgrade i ima ukupnu neto korisnu površinu od 70,25 m². Sastoji se od hodnika, kupaonice 1, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, sobe 1, kupaonice 2 i sobe 2. Uz glavni stambeni prostor pripadaju mu i sporedni dijelovi: loggia,....