• GoHome Professional
apartmani kršan do 230 m2 što veće - GoHome
  • apartmani kršan do 230 m2 što veće - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani kršan do 230 m2 što veće

  • Za upit "apartmani kršan do 230 m2 što veće" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 2.238 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosječna cijena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, KRŠAN, 599.000 €, 227,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, KRŠAN - Obiteljsko imanje, kuća + zaseban objekt sa dva apartmana i bazenom! Nedaleko Labina u ponudi imamo obiteljsko imanje. Sastoji se od obiteljske kuće sagrađene na zemljištu površine 6167m2 ( prizemnice) površine 150m2. Stan se sastoji od kuhinje, blagovaonice, dnevnog....

 
 
 
  Apartman, KRŠAN, 300.000 €, 240,00 m2 cca 1250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Istra, Labin, okolica, Atraktivna obiteljska kuća s dvije odvojene stambene jedinice idealna za život i investiciju. Na mirnoj lokaciji, okružena prirodom i s prekrasnim otvorenim pogledom, nalazi se ova prostrana samostojeća kuća ukupne stambene površine 240 m², idealna za obiteljski....

 
 
 
  Apartman, KRŠAN, 420.000 €, 240,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Istra, Labin, okolica, Atraktivna obiteljska kuća s dvije odvojene stambene jedinice i velikom okućnicom od 4578 m2 na mirnoj lokaciji. Na mirnoj lokaciji, okružena prirodom i s prekrasnim otvorenim pogledom, nalazi se ova prostrana samostojeća kuća ukupne stambene površine 240 m²,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani kršan do 230 m2 što veće'
450.000 €
395.000 €
550.000 €
  Apartman, KRŠAN, 490.000 €, 233,00 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Kršan, okolica, prodajemo prekrasnu adaptiranu autohtonu kuću za odmor s bazenom i zasebnim apartmanom. Kuća je koncipirana kao katnica ukupne površine 233 m2. Kompletno je adaptirana 2019. godine gdje su se vlasnici potruditi zadržati autentičnost stare istarske kuće a opet funkcionalno....

 
 
 
  Apartman, KRŠAN, 490.000 €, 230,00 m2 cca 2130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

ISTRA-KRŠAN Prodajemo lijepo uređenu urbanu kuću na mirnoj i tihoj lokaciji. Sastoji se od prizemlja i kata.U prizemlju kuće se nalazi dnevni boravak, kuhinja i blagavaonica, kupaonica s wc-om te unutarnje stepenište koje vodi prema prvom katu. Na prvom katu su se smjestile tri spavaće....

 
 
 
  Apartman, KRŠAN, 199.000 €, 57,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, PLOMIN LUKA - Apartman prvi red do mora Na prodaju je moderan apartman u prizemlju manje stambene zgrade sagrađene 2023. godine, smješten svega 10 metara od mora i plaže. Apartman se nalazi na izuzetno mirnoj lokaciji, a istovremeno u neposrednoj blizini restorana, trgovina....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan