• GoHome Professional
apartmani kršan barem 230 m2 - GoHome
  • apartmani kršan barem 230 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani kršan barem 230 m2

  • Za upit "apartmani kršan barem 230 m2" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 1.763 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 140000 eura
    • do 170000 eura (prosječna cijena)
    • do 210000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, KRŠAN, 490.000 €, 233,00 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Kršan, okolica, prodajemo prekrasnu adaptiranu autohtonu kuću za odmor s bazenom i zasebnim apartmanom. Kuća je koncipirana kao katnica ukupne površine 233 m2. Kompletno je adaptirana 2019. godine gdje su se vlasnici potruditi zadržati autentičnost stare istarske kuće a opet funkcionalno....

 
 
 
  Apartman, KRŠAN, 300.000 €, 240,00 m2 cca 1250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Istra, Labin, okolica, Atraktivna obiteljska kuća s dvije odvojene stambene jedinice idealna za život i investiciju. Na mirnoj lokaciji, okružena prirodom i s prekrasnim otvorenim pogledom, nalazi se ova prostrana samostojeća kuća ukupne stambene površine 240 m², idealna za obiteljski....

 
 
 
  Apartman, KRŠAN, 420.000 €, 240,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Istra, Labin, okolica, Atraktivna obiteljska kuća s dvije odvojene stambene jedinice i velikom okućnicom od 4578 m2 na mirnoj lokaciji. Na mirnoj lokaciji, okružena prirodom i s prekrasnim otvorenim pogledom, nalazi se ova prostrana samostojeća kuća ukupne stambene površine 240 m²,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani kršan barem 230 m2'
599.000 €
530.000 €
  Apartman, KRŠAN, 490.000 €, 230,00 m2 cca 2130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

ISTRA-KRŠAN Prodajemo lijepo uređenu urbanu kuću na mirnoj i tihoj lokaciji. Sastoji se od prizemlja i kata.U prizemlju kuće se nalazi dnevni boravak, kuhinja i blagavaonica, kupaonica s wc-om te unutarnje stepenište koje vodi prema prvom katu. Na prvom katu su se smjestile tri spavaće....

 
 
 
  Apartman, KRŠAN, 420.000 €, 270,00 m2 cca 1560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, PLOMIN, SAMOSTOJEĆA KUĆA S TRI STAMBENE JEDINICE, GARAŽOM I POSLOVNIM PROSTOROM, PRILIKA! Na pola puta između Rijeke i Pule, u povijesnom istarskom gradiću Plomin - drevnoj Flanoni, uzdignutom iznad prekrasnog fjorda, Plominskog zaljeva, na prodaju je izvrsna nekretnina s puno....

 
 
 
  Apartman, KRŠAN, 399.000 €, 270,00 m2 cca 1480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na prodaju je kuća za odmor u Plominu, savršena prilika za investiciju u turistički sektor! Ova nekretnina se prostire na 270 m² stambenog prostora na okućnici od 480 m², a kategorizirana je s 4 zvjezdice, što potvrđuje njen visok standard.U prizemlju se nalazi prostrani stan, idealan....

 
 
 
  Apartman, KRŠAN, 395.000 €, 207,00 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Kuća u mirnom naselju blizu mora sa predivnim pogledom, 15 min vožnje do Labina. Nekretnina se sastoji od prizemlja i dva kata te prostranom okućnicom sveukupne površine 554m2. U prizemlju se nalazi apartman opremljen za turistički najam površine 25,60m2. Apartman uključuje kuhinju....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.