• GoHome Professional
apartmani jasenice do 260000 eura - GoHome
  • apartmani jasenice do 260000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani jasenice do 260000 eura

  • Za upit "apartmani jasenice do 260000 eura" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 3.263 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.kat
    • opremljen
    • suteren
    • parking
    • ekskluzivan
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, JASENICE, 255.000 €, 70,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

MASLENICA MODERAN APARTMAN U NOVOGRADNJI S POGLEDOM NA MORE U ponudi je atraktivan apartman u novogradnji, smješten na mirnoj i traženoj lokaciji u Maslenici, u neposrednoj blizini centra mjesta i svih bitnih sadržaja. Apartman se nalazi u prizemlju stambene zgrade te je pogodan za....

 
 
 
  Apartman, JASENICE, 261.300 €, 82,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Apartman s pogledom na more, Rovanjska, 120 m od mora Prodaje se atraktivan apartman smješten u mirnom dijelu Rovanjske, udaljen svega 120 m od mora i 800 m od centra mjesta. Zahvaljujući lokaciji i pogledu na more, ova nekretnina idealna je kao drugi dom ili za turistički....

 
 
 
  Apartman, JASENICE, 247.400 €, 71,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Apartman s odličnim pogledom na more, Rovanjska, 70,68 m Na prodaju je apartman u kvalitetnoj novogradnji u mjestu Rovanjska, udaljen svega 120 m od mora i 800 m od centra. Ukupna neto površina stana iznosi 70,68 m², uključujući natkrivenu terasu i pripadajući parking.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani jasenice do 260000 eura'
247.400 €
242.700 €
242.700 €
  Apartman, JASENICE, 259.800 €, 81,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Apartman s pogledom na more, Rovanjska, 120 m od mora Na prodaju je apartman koji se nalazi u mirnom dijelu Rovanjske, udaljen samo 120 m od mora i 800 m od centra. Zahvaljujući izvrsnoj lokaciji i pogledu na more, ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za odmor ili ulaganje.</br>....

 
 
 
  Apartman, JASENICE, 255.000 €, 81,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

NOVOGRADNJA, MASLENICA APARTMAN S POGLEDOM NA MORE Na prodaju moderan apartman u novogradnji, smješten na izvrsnoj i mirnoj lokaciji u Maslenici, s odličnom povezanošću s centrom mjesta i svim sadržajima potrebnima za ugodan svakodnevni život. Apartman se nalazi na prvom katu stambene....

 
 
 
  Apartman, JASENICE, 250.000 €, 53,00 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Ovo je sjajan stan blizu mora s modernim uređenjem i vlastitim nadkrivenim parkirnim mjestom. Evo sažetka njegovih karakteristika: Lokacija: Blizu mora. Kat: Prvi kat. Sastav: Hodnik, dnevni boravak s kuhinjom, velika terasa s pogledom na more, kupaonica. Parkirno mjesto: Vlastito....

 
 
 
  Apartman, JASENICE, 244.000 €, 75,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Agencija Resident Nekretnine predstavlja Vam ovaj moderan smart home apartman u Maslenici. Pogledajte priloženu VIDEO PREZENTACIJU i tlocrt. Za dodatne informacije kontaktirajte nas na 091 790 0020. Prodajemo ekskluzivan trosoban apartman u izgradnji neto površine 75 m2. Ovaj atraktivan....

 
 
 
  Apartman, JASENICE, 237.500 €, 101,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.crozilla.com

Troetažni stan s pogledom na more Maslenica Na prodaju je troetažni stan u Maslenici, smješten svega 400 m od mora i centra mjesta. Nekretnina ima pogled na more s prvog i drugog kata.</br> Raspored prostorija čine prizemlje s hodnikom, kupaonicom te kuhinjom s blagovaonicom....

 
 
 
  Apartman, JASENICE, 237.500 €, 101,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.crozilla.com

Troetažni stan s pogledom na more Maslenica Na prodaju je troetažni stan u Maslenici, smješten svega 400 m od mora i centra mjesta. Nekretnina nudi funkcionalan raspored te pogled na more s prvog i drugog kata.</br> Raspored prostorija obuhvaća prizemlje gdje se nalaze....

 
 
 
  Apartman, JASENICE, 232.280 €, 58,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.01.2026.,

www.crozilla.com

Osigurajte svoju nekretninu iz snova sada! Ovi moderni novoizgrađeni apartmani nalaze se na odličnoj lokaciji, s privatnim pristupom prekrasnoj plaži. Savršeno za one koji sanjaju o životu uz more. Slobodni stanovi - Apartman S1 (prizemlje) - Stambena površina: 57 m² - Raspored prostorija:....

 
 
 
  Apartman, JASENICE, 200.000 €, 75,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju APARTMAN površine 75,27 m2 na 1. katu stambene zgrade u Maslenici. OPIS NEKRETNINE: - 2 spavaće sobe; - 2 kupaonice; - dnevni boravak + blagovaonica; - kuhinja; - lođa; - WC; - terasa; - 10 min hoda do plaže; - pločice na podu; - gradska struja; - inverteri - hlađenje/grijanje....

 
 
 
  Apartman, JASENICE, 200.000 €, 53,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se jednosoban stan od 53 m2 netto površine na prvom katu zgrade. Stan se sastoji od kupaone, dnevnog boravka i kuhinje, sobe, lođe i vešeraja. Stanu pripada i vanjsko parkirno mjesto. Zgrada ima prekrasan pogled na more te je izgrađena najkvalitetnijim materijalima energetskog....

 
 
 
  Apartman, JASENICE, 200.000 €, 75,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se apartman površine 75,27 m2 na 1. katu stambene zgrade u Maslenici. Sastoji se od dvije spavaće sobe, dvije kupaonice, dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje, loggie, toaleta i terase. Grijanje i hlađenje je putem inverter klima uređaja. Do plaže je oko 10 min hoda. Nekretnina....

 
 
 
  Apartman, JASENICE, 270.000 €, 65,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.crozilla.com

ROVANJSKA - prodaje se predivan dvosoban stan S5 na 2. katu od 65 m2, 500m od mora s panoramskim pogledom na Jadran! Na prodaju je ekskluzivni projekt od 6 luksuznih apartmana koji predstavlja savršen spoj mediteranskog ambijenta i vrhunske kvalitete stanovanja. Velike staklene stijene,....

 
 
 
  Apartman, JASENICE, 178.000 €, 82,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se četverosoban apartman u Maslenici Prodaje se četverosoban apartman u Maslenici. Radi se o dvoetažnom stanu u suterenu i prizemlju.</br> Raspored prostorija u suterenu čine kuhinja s blagovaonicom i wc. Raspored prostorija u prizemlju čine hodnik, četiri spavače sobe,....

 
 
 
  Apartman, JASENICE, 275.000 €, 93,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

MASLENICA APARTMANI NA 1.KATU S POGLEDOM NA MORE - NOVOGRADNJA Moderno dizajnirani dvosobni stanovi na izvrsnoj lokaciji 1km od plaže U mirnom dijelu Maslenice, na 1km od mora i plaže te unutar 500 m od svih potrebnih sadržaja (trgovine, restorani, škola, vrtić i ostale usluge), u....

 
 
 
  Apartman, JASENICE, 275.500 €, 76,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Agencija Resident Nekretnine predstavlja Vam ovaj moderan smart home apartman u Maslenici. Pogledajte priloženu VIDEO PREZENTACIJU i tlocrt. Za dodatne informacije kontaktirajte nas na 091 790 0020. Prodajemo ekskluzivan trosoban apartman u izgradnji neto površine 76 m2. Ovaj atraktivan....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 17)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com