• GoHome Professional
apartmani dobrinj parking do 440000 eura - GoHome
  • apartmani dobrinj parking do 440000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj parking do 440000 eura

  • Za upit "apartmani dobrinj parking do 440000 eura" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 3.263 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • 410000 eura (malo jeftiniji)
    • 460000 eura (malo skuplji)
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 420.000 €, 151,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

Čižići, apartman na samom moru, sastoji se od 4 sobe, dnevog boravka, kuhinje s blagovaonom, 4 kupaone, posebno WC, hodnika i velike terase s pogledom na more. Apartman ima zajednički bazen, prostor za roštilj, parking. Udaljenost 9 km od Malinske, cca 10 min vožnje autom. Napomena:....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 390.000 €, 223,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

U krasnom krčkom selu Polje prodajemo dvojnu kuću sa 4 apartmana u mirnom obiteljskom okruženju. U prizemlju imamo dva apartmana: apartman "1" (kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom, kupaonica, 2 spavaće sobe, terasa), apartman "2" (kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 390.000 €, 98,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Na drugom katu manje stambene zgrade u Šilu prodaje se apartman ukupne površine 97,57 m², udaljen svega nekoliko minuta hoda od plaže i centra mjesta. Pozicija je praktična tijekom cijele godine jer su trgovina, restorani i svakodnevni sadržaji dostupni bez potrebe za automobilom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani dobrinj parking do 440000 eura'
450.000 €
310.000 €
298.000 €
  Apartman, DOBRINJ, 435.000 €, 169,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Kuća s dva apartmana i bazenom na prodaju! Mirna lokacija Na prodaju je namještena apartmanska kuća na mirnoj lokaciji na otoku Krku. Ova kuća ima dvije etaže i ukupnu površinu od 125 m2. U prizemlju se nalazi prvi apartman koji se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 430.000 €, 172,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Šilo okolica - prodaju se dvije kamene kuće koje obuhvaćaju tri odvojena apartmana s bazenom i uređenom okućnicom na mirnoj lokaciji. Jedna kuća predstavlja dvije stambene jedinice. Apartman u prizemlju obuhvaća 63 m2 stambene površine i sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 380.000 €, 300,00 m2 cca 1270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.09.2025.,

www.crozilla.com

Dobrinj, okolica, Prodaje se samostojeća kuća u okolici Dobrinja, 2.5km od mora. Stambena površina od 95 m2 podijeljena je na dvije etaže. Etaža u suterenu sadrži studio apartman s odvojenim sanitarnim čvorom, povezani natkrivenom terasom. Tu se nalazi i velika konoba od tri prostorije....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 340.000 €, 80,00 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

Prekrasan apartman na prodaju u Šilu ? idealno za odmor i uživanje, na par koraka od plaže !! Osnovne informacije: Na prodaju je prekrasan apartman smješten na prvom katu, u samom centru Šila, svega 60 metara od mora. Stan se prostire na 60 m² i sastoji se od dvije udobne spavaće....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 280.000 €, 75,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.crozilla.com

Novo u ponudi, samo kod nas! U mirnom mjestu Klimno na otoku Krku, nalazi se ovaj prekrasan apartman, opremljen i ugodan. Smješten samo 150 metara od mora, apartman pruža i pogled na more i omogućava vam uživanje u ljepotama prirode. Apartman se sastoji od ukupno 75.8 m2 pažljivo....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 469.000 €, 170,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Otok Krk, okolica Šila, na prodaju je samostojeća kuća sa 3 apartmana. Kuća je nedavno kompletno renovirana. Sastoji se od suterena u kojem se nalazi konoba. U prizemlju se nalaze 2 apartmana, jedan 1S+DB i jedan studio apartman. Na katu se nalazi dvosobni apartman sa dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 78,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Mjesto Čižići Stan na 2 katu, 50 m od mora.. Stan ima 78 m2, kompletno namjesten.. sa lijepim pogledom na uvalu Soline..blizina svih sadržaja.. Dboravak+ kuhinja Spavaća soba, Dvije manje sobe Soba u mansardi Balkon zatvoren u pvc stolariju Wc, parking ID KOD AGENCIJE: 4628-7219 AS....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 215.000 € na 225.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 59,00 m2 cca 3810 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.07.2025 - 225.000 €
15.10.2025 - 215.000 €
16.05.2026 - 225.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2025.,

www.crozilla.com

Stan-apartman se sastoji od hodnika,dvije spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom,kupaonice,izbe,terase i parking. Stan ima dobar raspored,kompletno je namješten,vrlo malo koršten i u odličnom je stanju. Mirna lokacija,a od mora-plaže je udaljen cca 500 metara .

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 166.000 €, 47,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, ŠILO - Jednosoban stan sa parkingom U ponudu smo dobili ovaj jednosoban stan sa parking mjestom u pitomom mjestu Šilo na otoku Krku. Stan je površine 47 m2 a sastoji se od jedne spavaće sobe, kupaone, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaone. Stan je smješten na prvom katu....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 166.000 € na 159.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 159.000 €, 46,87 m2 cca 3390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.04.2026 - 166.000 €
18.04.2026 - 159.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Šilo,otok Krk,apartman u manjoj i urednoj zgradi.Prodaje se namješten,ima jedno parking mjesto.Nalazi se u blizini svih sadržaja i na 800m od mora. Apartman se sastoji od jedne spavaće sobe,dnevnog boravka i kuhinje,hodnika i kupaonice. Za razgled nazovite agenticu Melita Lučić 0911524324....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 166.000 € na 159.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 159.000 €, 47,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 166.000 €
15.04.2026 - 159.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom dijelu mjesta Šilo na otoku Krku, na svega 500 metara od mora, nalazi se ovaj šarmantni apartman na prvom katu ukupne površine 47 m². Smješten u manjoj stambenoj jedinici s posebnim ulazom, apartman nudi mir, privatnost i funkcionalan raspored ? savršen za odmor ili turistički....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 13)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr