• GoHome Professional
apartmani dobrinj do 510000 eura prvi red do mora - GoHome
  • apartmani dobrinj do 510000 eura prvi red do mora - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj do 510000 eura prvi red do mora

  • Za upit "apartmani dobrinj do 510000 eura prvi red do mora" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 4.559 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • 480000 eura (malo jeftiniji)
    • 530000 eura (malo skuplji)
    • do 4600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 475.000 €, 79,00 m2 cca 6010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Asfaltiran prilaz, Blizina mora, Blizina plaže, Etažirano, Gradski vodovod, Kvalitetna gradnja, Novogradnja, Okućnica, Parkirno mjesto, Pogled na more, Projektna dokumentacija, PVC stolarija, Spremište, U mirnom djelu otoka, Uporabna dozvola, Velika terasa, Vlasnički list. Otok Krk,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 480.000 €, 80,00 m2 cca 6000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Asfaltiran prilaz, Blizina mora, Blizina plaže, Etažirano, Gradski vodovod, Kvalitetna gradnja, Novogradnja, Parkirno mjesto, Pogled na more, Projektna dokumentacija, PVC stolarija, Spremište, U mirnom djelu otoka, Uporabna dozvola, Velika terasa, Vlasnički list. Neponovljiva lokacija,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 480.000 €, 79,73 m2 cca 6020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

S otvorenim pogledom na more u Šilu! Neponovljiva lokacija, prvi red do mora u Šilu! Apartman ukupne neto površine 79,73 m2 nalazi se na prvom katu apartmanske zgrade u Šilu. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje sa blagovaonicom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, toaleta i....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani dobrinj do 510000 eura prvi red do mora'
425.000 €
295.000 €
245.000 €
 
-13%

Promjena cijene sa 599.000 € na 519.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 519.000 €, 193,54 m2 cca 2680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.06.2024 - 579.000 €
30.10.2024 - 559.000 €
11.04.2026 - 599.000 €
02.05.2026 - 519.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.06.2024.,

www.premium-nekretnine.com

Soline, na prodaju luksuzan dvoetažni apartman, u objektu s ukupno 3 stambene jedinice, izgrađenom 2013. godine. Apartman ukupne površine 193 m2, sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, tri spavaće sobe, garderobe, ostave, dvije kupaonice, WC-a, lođe, te natkrivene....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 350.000 €, 90,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

SAMO KOD NAS!! Uvala Soline, komforan apartman na drugom katu prvi red do mora s otvorenim pogledom na more. Apartman je u zgradi s ukupno šest stambenih jedinica. Apartman zauzima površinu od 90 m2, sastoji se od ulaznog prostora, tri spavaće sobe, 2 kupaone, wc, kuhinje s blagovaonom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 330.000 €, 106,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

SOLINE - 50 metara od mora - 2 apartmana U ponudi imamo dva potpuno namještena za turistički najam i odvojena apartmana prvi red do mora. Apartmani se nalaze na drugom katu održavane zgrade i imaju pogled na more. Prvi apartman sastoji se od kuhinje, blagovaone, dnevnog boravka sobe....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 275.000 €, 59,00 m2 cca 4660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Apartman na prodaju, prvi red do mora, smješten na 2. katu stambene zgrade u Solinama na otoku Krku, samo 50 m od plaže. Apartman se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonom, dvije spavaće sobe, kupaonice, ostave i natkrivene terase, ukupne stambene površine 59 m²,....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 275.000 € na 245.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 245.000 €, 59,15 m2 cca 4140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.08.2025 - 275.000 €
29.03.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivno! Samo u našoj ponudi ? apartman na izvanrednoj lokaciji, prvi red do mora! U Solinama na otoku Krku, na samo nekoliko koraka od mora i plaže, smjestio se ovaj predivan apartman koji spaja udobnost, funkcionalnost i pogled koji ostavlja bez daha. Nalazi se na drugom katu....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 230.000 €, 40,00 m2 cca 5750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline! Samo u našoj ponudi! Apartman površine 40 m2 na jedinstvenoj lokaciji, prvi red do mora! Apartman se nalazi na drugom katu stambene zgrade u malom mjestu u Uvali Soline. Sastoji se od kuhinje sa dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, kupaonice i loggie sa otvorenim....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com