• GoHome Professional
apartmani dobrinj do 3900 eura/m2 2.kat samostojeć - GoHome
  • apartmani dobrinj do 3900 eura/m2 2.kat samostojeć - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj do 3900 eura/m2 2.kat samostojeća

  • Za upit "apartmani dobrinj do 3900 eura/m2 2.kat samostojeća" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 3700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4000 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 66,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Samo u našoj ponudi! Klimno, prodaja vrhunski opremljenog apartmana na iznimnoj lokaciji iznad zelene zone, u prvom redu gradnje, s otvorenim pogledom na more. Apartman površine 66 m² nalazi se na drugom katu uredne stambene zgrade iz 2008. godine, s ukupno šest stambenih jedinica,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 70,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Novogradnja! Moderan apartman na drugom katu s pogledom na more - Uvala Soline! Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice te open space dijela sa kuhinjom, blagovaonicom te dnevnim boravkom iz kojeg se izlazi na veliku natkrivenu terasu od cca 10 m². Opremljen je klimom,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 66,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

APARTMAN U NOVOGRADNI - UVALA SOLINE NOVO U PONUDI! Apartman se nalazi na drugom katu stambene zgrade. Sastoji se od kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaonice te balkona. S balkona se pruža djelomični pogled na more. Apartmanu pripada jedno parkirno mjesto.....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 320.000 €, 94,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Čižići, otok Krk, prodaja apartmana s pogledom na more i okućnicom. U mjestu Čižići, na otoku Krku, prodaje se apartman smješten na drugom katu stambene zgrade s ukupno šest stambenih jedinica, izgrađene 2019. godine. Nekretnina predstavlja kvalitetan izbor za obiteljski boravak,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 289.500 €, 74,93 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Poštovani klijenti, predstavljamo vam jednu od ljepših obiteljskih nekretnina na području Krka! Diskretno smješten u zelenilu, ovaj luksuzno koncipiran resort u izgradnji, nudi 13 urbanih Villa sa sveukupno 39 apartmana. Svaka od urbanih Villa sastoji se od 3 apartmana koji nude panoramski....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 215.000 €, 64,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.08.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se prostran i svijetao stan-apartman površine 64 m², smješten na drugom katu zgrade, udaljen svega deset minuta hoda od mora. Nalazi se na mirnoj i ugodnoj lokaciji, idealnoj za život, odmor ili turističko iznajmljivanje. Stan je uredan, redovito održavan i sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 350.000 €, 90,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

SAMO KOD NAS!! Uvala Soline, komforan apartman na drugom katu prvi red do mora s otvorenim pogledom na more. Apartman je u zgradi s ukupno šest stambenih jedinica. Apartman zauzima površinu od 90 m2, sastoji se od ulaznog prostora, tri spavaće sobe, 2 kupaone, wc, kuhinje s blagovaonom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 289.800 €, 74,93 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 289.000 €, 74,93 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 235.000 €, 61,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.07.2025.,

www.premium-nekretnine.com

EKSKLUZIVNA PRODAJA ? SAMO KOD NAS! U mirnom dijelu Čižića, na kraju slijepe ulice, prodaje se potpuno namješten apartman površine 61,20 m², smješten na drugom katu manje stambene zgrade. Apartman se sastoji od ulaznog prostora, spavaće sobe, kupaonice, kuhinje s blagovaonicom te....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani dobrinj do 3900 eura/m2 2.kat (60)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 
Sve za uređenje vašeg doma!