• GoHome Professional
apartmani dobrinj do 3500 eura/m2 opremljen - GoHome
  • apartmani dobrinj do 3500 eura/m2 opremljen - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj do 3500 eura/m2 opremljen

  • Za upit "apartmani dobrinj do 3500 eura/m2 opremljen" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 3.352 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 3300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 340000 eura
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 320.000 €, 94,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Čižići, otok Krk, prodaja apartmana s pogledom na more i okućnicom. U mjestu Čižići, na otoku Krku, prodaje se apartman smješten na drugom katu stambene zgrade s ukupno šest stambenih jedinica, izgrađene 2019. godine. Nekretnina predstavlja kvalitetan izbor za obiteljski boravak,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 235.000 €, 71,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Dobrinj prodaja apartmana od 71 m2 sa okućnicom. Kvalitetna novogradnja katnosti prizemlje i dva kata. Apartman se nalazi u prizemlju objekta sa ukupno šest stambenih jedinica. Apartman se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, dvije spavaće sobe, kupaonice, i dvije natkrivene....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 210.000 €, 65,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.09.2025.,

www.crozilla.com

Uvala Soline, mirna lokacija, stan sa djelomićnim pogledom na more! Apartman se nalazi svega 500 metara od plaže i centra. Lokaciju karakterizira dobra prometna povezanost s kopnom jer se nalazi na udaljenosti od oko 10 km od Zračne luke Rijeka, te na udaljenosti od oko 12 km od Krčkog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani dobrinj do 3500 eura/m2 opremljen'
295.000 €
180.000 €
220.000 €
 
-14%

Promjena cijene sa 289.000 € na 249.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 71,00 m2 cca 3510 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.11.2024 - 289.000 €
06.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

Ovaj apartman na prvom katu u Čižićima na otoku Krku zvuči kao odlična prilika za udoban i moderan život ili investiciju. S površinom od 71 m² i dvije spavaće sobe, nudi dovoljno prostora za udoban život ili odmor. Nalazi se u mirnom mjestu Čižići, samo 450 metara udaljenosti od mora.....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 71,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U novoizgrađenoj zgradi u mirnom dijelu Čižića na otoku Krku, nalazi se ovaj funkcionalan dvosobni apartman na prvom katu, savršen za opušteno stanovanje ili turistički odmor. Svaka stambena jedinica u objektu ima vlastiti ulaz, što osigurava veću privatnost i osjećaj neovisnosti.....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Dobrinj, okolica, prodaja apartmana od 71 m2 na prvom katu. Kvalitetna novogradnja katnosti prizemlje i dva kata. Apartman se nalazi u objektu sa ukupno šest stambenih jedinica. Apartman se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, dvije spavaće sobe, kupaonice i dvije natkrivene....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja, na otoku Krku, prodaje se moderan apartman u novogradnji, smješten na prvom katu zgrade s ukupno šest stanova. Zgrada nudi zajednički bazen, idealan za opuštanje tijekom toplih ljetnih dana. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 215.000 €, 71,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Moderan apartman s pogledom na more ? samo drugi red od mora! Na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini mora, u mirnom okruženju, smjestio se ovaj atraktivan apartman na drugom katu stambenog objekta s ukupno šest stambenih jedinica. Ukupne površine 71 m², apartman nudi savršen....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 220.000 €, 73,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, u ponudi agencije je odličan apartman površine 73 m2 smješten na 1. katu stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupaonice, 2 spavaće sobe, kuhinje sa blagovaonom i dnevnog boravka sa izlazom na terasu. Apartman je u cijelosti opremljen, klimatiziran....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 74,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Apartman na prvom katu kuće A predstavlja savršenu priliku za one koji traže moderan dom na izvanrednoj lokaciji, smješten samo 350 metara od mora, s vlastitim ulazom i očaravajućim pogledom na more. Ulaskom u apartman dočekuje vas natkriveno ulazno stubište, elegantno uređeno keramičkim....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 435.000 €, 145,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser immobilien posreduje u prodaji šarmantne adaptirane kuće sa bazenom u okolici mjesta Šilo, na otoku Krku. Ovaj krasni objekt nalazi se na čestici površine 400m2, u naravi se radi o dva odvojena objekta koji čine tri odvojena apartmana sa zasebnim ulazima, sveukupne stambene....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 165.000 €, 56,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2024.,

www.crozilla.com

U ponudi imamo lijepi dvosobni apartman u održavanoj zgradi građenoj 2009. godine. Stan se u naravi sastoji od dnevnog boravka sa blagovaonicom i kuhinjom, hodnika, kupaonice, ostave i tri spavaće sobe. Ima balkon od cca 7 m² i pogled na more. Stan je u potpunosti opremljen i kao....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 435.000 €, 169,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Kuća s dva apartmana i bazenom na prodaju! Mirna lokacija Na prodaju je namještena apartmanska kuća na mirnoj lokaciji na otoku Krku. Ova kuća ima dvije etaže i ukupnu površinu od 125 m2. U prizemlju se nalazi prvi apartman koji se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 430.000 €, 169,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.crozilla.com

U neposrednoj blizini Šila na otoku Krku, prodaje se dvojna kuća ukupne površine 169 m², smještena na uređenoj okućnici od 250 m². Kuća se sastoji od prizemlja i kata, a podijeljena je na dvije potpuno opremljene stambene jedinice, idealne za obiteljski život ili turistički najam.....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 220.000 €, 60,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK ? KLIMNO, trosoban apartman 60 m2 s pogledom na more, 300 m od plaže Na prodaju je predivan, potpuno namješten apartman površine 60 m2 s otvorenim pogledom na more, smješten na mirnoj lokaciji u Klimnu na otoku Krku, svega 300 metara od plaže. Apartman se nalazi na prvom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 280.000 €, 75,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.crozilla.com

Novo u ponudi, samo kod nas! U mirnom mjestu Klimno na otoku Krku, nalazi se ovaj prekrasan apartman, opremljen i ugodan. Smješten samo 150 metara od mora, apartman pruža i pogled na more i omogućava vam uživanje u ljepotama prirode. Apartman se sastoji od ukupno 75.8 m2 pažljivo....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 310.000 €, 83,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.12.2025.,

www.crozilla.com

Otok Krk, mjesto ČižićiČetverosobni dvoetažni apartman u maloj zgradi sa 6 apartmana. Apartman se nalazi u malom mirnom mjestu Čižići, koje se nalazi samo 11 km od Krčkog mosta. Nalazi se na 1. katu i u potkrovlju novouređene zgrade.Površina apartmana: 83,26 m2Udaljen cca 350 m od....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 375.000 €, 100,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

Ovaj predivan, potpuno novi apartman smješten je u mirnom dijelu Šila, svega 50 metara od mora, te pruža izniman osjećaj privatnosti i udobnosti. Nalazi se na prvom katu manje stambene kuće katnosti prizemlje plus dva kata, koja se ne koristi za turistički najam, što dodatno osigurava....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 70,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Uvala Soline - Novogradnja! Moderan apartman na prvom katu s pogledom na more! Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice te open space dijela sa kuhinjom, blagovaonicom te dnevnim boravkom iz kojeg se izlazi na veliku natkrivenu terasu od cca 10 m². Stan je opremljen klimom,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 66,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.premium-nekretnine.com

Samo u našoj ponudi! Klimno, prodaja vrhunski opremljenog apartmana na iznimnoj lokaciji iznad zelene zone, u prvom redu gradnje, s otvorenim pogledom na more. Apartman površine 66 m² nalazi se na drugom katu uredne stambene zgrade iz 2008. godine, s ukupno šest stambenih jedinica,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 260.000 €, 68,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Samo u našoj agenciji - u mirnom dijelu Čižića, na drugom katu uredne i kvalitetno održavane zgrade izgrađene 2020. godine, smješten je dvosobni apartman ukupne površine 68 m². Zgrada broji svega šest stambenih jedinica, što osigurava privatnost i ugodno okruženje za boravak. Apartman....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 22)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

www.eurovilla.hr

Dalmacija,

jednosoban stan u zgradi sa bazenom!

www.sajn-nekretnine.hr