• GoHome Professional
apartmani dobrinj do 190 m2 2.kat - GoHome
  • apartmani dobrinj do 190 m2 2.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj do 190 m2 2.kat

  • Za upit "apartmani dobrinj do 190 m2 2.kat" pronađeno 53 nekretnina - prosječna cijena 4.216 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-11%

Promjena cijene sa 275.000 € na 245.000 € - 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 245.000 €, 59,00 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.10.2025 - 275.000 €
08.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Soline! Odlična lokacija, prvi red do mora! Dvosobni apartman površine 59 m2 nalazi se na drugom katu stambene zgrade u Solinama. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, ostave i kupaonice. Iz dnevnog boravka se izlazi na komfornu....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 275.000 € na 245.000 € - 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 245.000 €, 59,00 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 275.000 €
06.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Asfaltiran prilaz, Blizina mora, Blizina plaže, Etažirano, Građevinska dozvola, Gradski vodovod, Klimatizacija, Namješteno, Parkirno mjesto, Pogled na more, PVC stolarija, Spremište, Uporabna dozvola, Vlasnički list. Otok Krk, Soline! Odlična lokacija, prvi red do mora! Dvosobni apartman....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 275.000 € na 245.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 245.000 €, 59,00 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 275.000 €
04.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U mjestu Soline na otoku Krku, na atraktivnoj lokaciji svega nekoliko koraka od mora, prodaje se šarmantan apartman koji kombinira moderan komfor, praktičnost i prekrasan pogled na more. Smješten je na drugom katu uredno održavane stambene zgrade te predstavlja idealan izbor za osobni....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 275.000 € na 245.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 245.000 €, 59,00 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 275.000 €
04.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je komforan namješteni apartman na drugom katu više obiteljske kuće na vrlo atraktivnoj lokaciji udaljenoj svega 50 m od uređene plaže. Ukupna stambena površina apartmana je 59,15 m2 a raspoređena je na ulazni hodnik, ostavu, kupaonu,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 189.000 €, 57,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

SOLINE APARTMAN U PRIZEMLJU Novo u ponudi! Soline, na 400m od mora, apartman u prizemlju s okućnicom na korištenje. Apartman se nalazi u stambenom objektu sa 6 apartmana izgrađenom 2009. godine, a zgrada ima ukupno tri etaže: prizemlje, prvi i drugi kat. Sastoji se od spavaće sobe,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 295.000 €, 55,00 m2 cca 5360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2026.,

www.crozilla.com

Uvala Soline, otok Krk, prodaje se apartman površine 55 m2, na izvrsnoj lokaciji samo 50 m od plaže. Apartman se nalazi na drugom katu stambene zgrade i sastoji se ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, kupaonice, dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 53,74 m2 cca 4930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Uvala Soline: Moderni apartman s pogledom na more na drugom katu. Na prodaju je novi, elegantno uređen apartman na drugom katu moderne zgrade, smještene u mirnom dijelu uvale Soline, samo 200 metara od mora i plaže. Apartman površine 54 m² uključuje dvije spavaće sobe, kupaonicu,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 51,00 m2 cca 5200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Novogradnja na otoku Krku, Čižići Na prodaju je moderan apartman na prvom katu novogradnje smještene na samo 300tinjak metara od mora. Zgrada ima ukupno 6 apartmana, a nalazi se u okruženju predivne prirode i zelenila, idealno za one koji traže mir i privatnost, a opet blizinu mora....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 185.000 €, 46,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.crozilla.com

Uvala Soline, na mirnoj lokaciji udaljenoj 2200 metara od mora, nalazi se apartman površine 46.90 m2 na drugom katu novije stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom, dvije spavaće sobe i kupaonice. Natkrivena terasa ima otvoren pogled na prirodu. Apartman....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 230.000 €, 40,00 m2 cca 5750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline! Samo u našoj ponudi! Apartman površine 40 m2 na jedinstvenoj lokaciji, prvi red do mora! Apartman se nalazi na drugom katu stambene zgrade u malom mjestu u Uvali Soline. Sastoji se od kuhinje sa dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, kupaonice i loggie sa otvorenim....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 230.000 €, 40,00 m2 cca 5750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Asfaltiran prilaz, Blizina mora, Blizina plaže, Etažirano, Klimatizacija, Namješteno, Parkirno mjesto, Pogled na more, PVC stolarija, U mirnom djelu otoka, Uporabna dozvola, Vlasnički list. Otok Krk, Uvala Soline! Samo u našoj ponudi! Apartman površine 40 m2 na jedinstvenoj lokaciji,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-53 (od ukupno 53)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com