• GoHome Professional
apartmani dobrinj barem 70 m2 bazen - GoHome
  • apartmani dobrinj barem 70 m2 bazen - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj barem 70 m2 bazen

  • Za upit "apartmani dobrinj barem 70 m2 bazen" pronađeno 55 nekretnina - prosječna cijena 3.602 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 425.000 €, 172,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, ŠILO (OKOLICA) - Dvije renovirane kamene kuće sa bazenom Nekretnina se u naravi sastoji od tri apartmana sa odvojenim ulazima. U glavnoj kući se nalaze dva apartmana. Apartman u prizemlju se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje sa blagovaonom i dnevnim boravkom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 430.000 €, 172,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Šilo okolica - prodaju se dvije kamene kuće koje obuhvaćaju tri odvojena apartmana s bazenom i uređenom okućnicom na mirnoj lokaciji. Jedna kuća predstavlja dvije stambene jedinice. Apartman u prizemlju obuhvaća 63 m2 stambene površine i sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 425.000 €, 172,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.crozilla.com

CASA BELLA iz ponude izdvaja na otoku Krku, u mirnom mjestu Polje, svega 1,5 km od centra Šila, prodaju se dvije potpuno renovirane kamene kuće s bazenom. Ove nekretnine čine jedinstvenu cjelinu podijeljenu na tri lijepo uređena apartmana, idealna za odmor, život ili investiciju u....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 670.000 €, 175,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Samostojeća kuća s tri apartmana i bazenom! Nekretnine otok Krk Na prodaju je prekrasna samostojeća kuća smještena na mirnoj lokaciji uz zelenu zonu na otoku Krku u Šilu. Ova kuća se nalazi na parceli površine 706 m2 te se sastoji od prizemlja i kata. Prizemlje obuhvaća prostrani....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 1.000.000 €, 177,00 m2 cca 5650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Asfaltiran prilaz, Bazen, Etažirano, Građevinska dozvola, Gradski vodovod, Klimatizacija, Namješteno, Novouređeno, Parkirno mjesto, Pogled na more, Roštilj na okućnici, Sagrađeno prije 1968, Samostojeći objekt, Septička jama, Uporabna dozvola, Uređena okućnica, Velika terasa, Vlasnički....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 280.000 €, 180,00 m2 cca 1560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodajemo kuću s tri apartmana i građevinsku parcelu. Kuća ima površinu od 180 m2 i smjestila se na parceli od 404 m2,uz kuću je druga parcela koja je građevinska i ima površinu od 418 m2 i može se izgraditi još jedna kuća. Kuća se sastoji od tri etaže i na svakoj je zasebni apartman.....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 550.000 €, 200,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

U prodaji je potpuno adaptirana kuća za odmor na otoku Krku. Vlasnici su originalnu kamenu kuću preuredili do detalja, u interijeru i vanjskom prostoru a sve kako bi dobili prostor namijenjen ugodnom boravku. Zadržani su svi stari detalji poput kamenih zidova i starih greda. Prostrana....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Na otoku Krku, u mjestu Klimno, smještena je obiteljska kuća na mirnoj lokaciji u slijepoj ulici, svega nekoliko minuta hoda (200 m) od mora i plaže. Kuća se nalazi na parceli od 676 m² i pruža panoramski pogled na uvalu Soline, Crikvenicu i Rijeku. Ukupna neto površina kuće iznosi....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 750.000 €, 359,00 m2 cca 2090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Okolica Dobrinja, na prodaju obiteljska kuća s 3 stambene jedinice, s okućnicom, garažom i parkingom. Samostojeća kuća, površine 359 m2, građena 1990. godine, sastoji se od prizemlja, kata i potkrovlja koje u naravi čini spremište. Svaki stan ima svoj poseban ulaz i prekrasan pogled....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 380.000 €, 300,00 m2 cca 1270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.09.2025.,

www.crozilla.com

Dobrinj, okolica, Prodaje se samostojeća kuća u okolici Dobrinja, 2.5km od mora. Stambena površina od 95 m2 podijeljena je na dvije etaže. Etaža u suterenu sadrži studio apartman s odvojenim sanitarnim čvorom, povezani natkrivenom terasom. Tu se nalazi i velika konoba od tri prostorije....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 895.000 €, 300,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, DOBRINJ - Prlijepa kuća s bazenom i pogledom na more Na prodaju je luksuzno opremljena kuća na otoku Krku, smještena na mirnoj lokaciji Dobrinjštine, udaljena svega 10 minuta hoda od prekrasne plaže i mora. Ova moderna i elegantna nekretnina nudi savršen spoj udobnosti,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 970.000 €, 390,00 m2 cca 2490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Uvala Soline, samostojeća kuća sa pogledom na more! Kuća ja katnosti suteren, prizemlje i prvi kat te se sastoji od 3 stambene jedinice. U sklopu suterena nalazi se dvosoban apartman te manji studio apartman. Vanjsko stepenište dovodi u prizemlje gdje se nalazi apartman sa tri spavaće....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, Na upit, 359,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,