- apartmani dobrinj balkon

  • Za upit "apartmani dobrinj balkon" pronađeno 52 nekretnina - prosječna cijena 3.965 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 2 nekretnina za upit apartmani dobrinj balkon pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • opremljen
    • moderan
    • ekskluzivan
    • 1.kat
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 895.000 €, 300,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, DOBRINJ - Prlijepa kuća s bazenom i pogledom na more Na prodaju je luksuzno opremljena kuća na otoku Krku, smještena na mirnoj lokaciji Dobrinjštine, udaljena svega 10 minuta hoda od prekrasne plaže i mora. Ova moderna i elegantna nekretnina nudi savršen spoj udobnosti,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

**Obiteljska kuća s panoramskim pogledom na more - Klimno, otok Krk** Na mirnoj lokaciji u slijepoj ulici, samo 200 metara od mora i najbliže plaže, smještena je ova prekrasna obiteljska kuća koja se prostire na 266 m² neto površine. Kuća se nalazi na parceli od 676 m² i pruža spektakularan....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 70,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, novi, apartman na 1. katu s pogledom na more. Apartman stambene površine od cca. 70 m², a sastoji se od hodnika, kupaonice, spremišta, dvije spavaće sobe, dodatne kupaonice te velike kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom iz kojih se izlazi na balkon s....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 218.900 €, 47,90 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prekrasan, potpuno uređen apartman na atraktivnoj lokaciji Soline 29, smješten u mirnom i ugodnom dijelu, svega 50 metara od mora. Apartman se nalazi u stambenoj zgradi, moderno je namješten i potpuno opremljen ? sve je uredno, funkcionalno i spremno za korištenje bez....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 300.000 €, 87,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Čižići, prodaja, kuća sa dva apartmana i pogledom na more, 300 m od plaže! Kuća ima dvije etaže, prizemlje+ kat, ukupne bruto površine 106 m2, neto površine 87 m2. U prizemlju se nalazi apartman neto površine 50 m2, koji se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, spavaće....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 390.000 €, 100,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na atraktivnoj lokaciji u Šilu na otoku Krku, svega 80 m od mora i u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja, nalazi se ovaj luksuzni apartman koji uspješno spaja moderan dizajn, vrhunsku gradnju i visok nivo udobnosti. Smješten na prvoj etaži stambene zgrade, apartman zauzima 100....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 670.000 €, 175,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Samostojeća kuća s tri apartmana i bazenom! Nekretnine otok Krk Na prodaju je prekrasna samostojeća kuća smještena na mirnoj lokaciji uz zelenu zonu na otoku Krku u Šilu. Ova kuća se nalazi na parceli površine 706 m2 te se sastoji od prizemlja i kata. Prizemlje obuhvaća prostrani....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 290.000 € na 279.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 279.000 €, 61,00 m2 cca 4570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 290.000 €
07.03.2026 - 279.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Soline, apartman u blizini mora i plaža - 250m. Nalazi se na 1.katu novije zgrade. Sastoji se od dvije sobe, kuhinje, dnevnog boravka, hodnika, kupaone, ostave i balkona s pogledom na more. Grijanje je podno na struju. Apartmanu pripada jedno parkirno mjesto. Kompletan namještaj ostaje....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 61,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Novogradnja uvala Soline: Apartman u neposrednoj blizini mora Na prodaju je moderni apartman smješten na drugom katu novogradnje u mirnoj uvali Soline, udaljen samo 200 metara od mora. Ovaj atraktivan apartman površine 61 m² sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice te open-space....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 566.000 €, 170,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Dobrinj - prodaja predivne adaptirane kuće za odmor, 170m2, balkon, terasa, vrt, parking! Nedaleko od grada Krka, smjestila se jedinstvena kuća za odmor. Originalna kamena kuća doživjela je potpunu preobrazbu kroz ukusno uređenje interijera i vanjskog prostora. Zadržani....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-52 (od ukupno 53)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan