• GoHome Professional
apartmani dobrinj 50 m2 do 4700 eura/m2 - GoHome
  • apartmani dobrinj 50 m2 do 4700 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj 50 m2 do 4700 eura/m2

  • Za upit "apartmani dobrinj 50 m2 do 4700 eura/m2" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 4.189 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 4400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 430000 eura
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.kat
    • balkon
    • opremljen
    • moderan
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 227.000 €, 48,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.crozilla.com

Lijepo uređen apartman površine 48m2 nalazi se na odličnoj lokaciju u drugom redu od mora. Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom,spavaće sobe,kupaonice i lođe s pogledom na more. Na ograđenoj okućnici zgrade pripada mu jedno parkirno mjesto. Apartman ima uhodani....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 227.500 €, 48,00 m2 cca 4740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je namješten apartman na prvom katu više obiteljske kuće na odličnoj lokaciji udaljen samo 80 m od mora i lijepih plaža. Zauzima stambenu površinu od 48 m2 i sastoji se od ulaznog prostora, spavaće sobe, kupaone, kuhinje s blagovaonom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 209.000 €, 47,00 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

KRK, SOLINE, prodajemo jednosbni apartman površine 47,90 m2, na drugom kat stambene zgrade na odličnoj lokaciji samo 100 m od plaže. Apartman je namješten i takav se prodaje. Stan se sastoji od kuhinje sa dnevim boravkom i blagovaone iz koje se izlazi na loggiu s prekrasnim pogedom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani dobrinj 50 m2 do 4700 eura/m2'
218.000 €
185.000 €
198.000 €
 
-4%

Promjena cijene sa 166.000 € na 159.000 € - 14.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 159.000 €, 46,87 m2 cca 3390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.07.2025 - 177.000 €
09.08.2025 - 166.000 €
14.04.2026 - 159.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Šilo, Na prodaju je apartman na 1.katu uredne zgrade. Prodaje se kompletno namješten, sastoji se od hodnika, dnevnog boravka i kuhinje, spavaće sobe i kupaonice. Pripada mu 1 parkirno mjesto. Blizina mora i svih sadržaja. Dokumentacija uredna. ZA DODATNE INFORMACIJE KONTAKTIRAJTE:....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 265.000 € na 250.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 54,00 m2 cca 4630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 265.000 €
18.04.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Novogradnja u uvali Soline blizu mora! Prodaje se moderni apartman u prizemlju s vrtom, smješten na mirnoj lokaciji u uvali Soline, samo 200 metara od mora. Apartman je površine 54 m2, a sastoji se od dvije spavaće sobe, prostrane kupaonice te open-space kuhinje, blagovaonice i dnevnog....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 218.900 €, 47,90 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prekrasan, potpuno uređen apartman na atraktivnoj lokaciji Soline 29, smješten u mirnom i ugodnom dijelu, svega 50 metara od mora. Apartman se nalazi u stambenoj zgradi, moderno je namješten i potpuno opremljen ? sve je uredno, funkcionalno i spremno za korištenje bez....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 227.500 €, 50,00 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk - Soline, prodaje se apartman samo 80 metara od plaže Apartman se nalazi na prvom katu i ima odličan raspored prostorija. Sastoji se od otvorenog prostora dnevnog boravka s kuhinjom, kupaonice, spavaće sobe i loggie s lijepim pogledom na more. Apartmanu pripada spremište....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 210.000 €, 52,00 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se prekrasan dvosobni apartman na otoku Krk, smješten u mirnom središnjem dijelu otoka. Apartman se nalazi u kvalitetnoj novogradnji te nudi ugodan i funkcionalan raspored, vlastitu okućnicu i prostranu terasu idealnu za opuštanje. Osigurana su dva parkirna mjesta, što dodatno....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 185.000 €, 47,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Ako tražite mirnu oazu na otoku Krku ovo je za vas. Odlična pozicija i pogled na zelenilo će vas osvojiti. Kvalitetna gradnja, raspored sa dvije lijepe spavaće sobe i lijepom kupaonicom. Dnevni dio i kuhinja imaju izlaz na lođu zaštićenu od velikih vrućina. Centralno grijanje na struju....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 166.000 €, 47,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, ŠILO - Jednosoban stan sa parkingom U ponudu smo dobili ovaj jednosoban stan sa parking mjestom u pitomom mjestu Šilo na otoku Krku. Stan je površine 47 m2 a sastoji se od jedne spavaće sobe, kupaone, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaone. Stan je smješten na prvom katu....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 166.000 € na 159.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 159.000 €, 46,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.04.2026 - 166.000 €
15.04.2026 - 159.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.crozilla.com

Šilo,otok Krk,apartman u manjoj i urednoj zgradi.Prodaje se namješten,ima jedno parking mjesto.Nalazi se u blizini svih sadržaja i na 800m od mora. Apartman se sastoji od jedne spavaće sobe,dnevnog boravka i kuhinje,hodnika i kupaonice. Za razgled nazovite agenticu Melita Lučić 0911524324....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 54,00 m2 cca 4910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U prekrasnoj Uvali Soline na otoku Krku prodaje se luksuzan apartman smješten na katu moderne apartmanske zgrade u mjestu Čižići. Ovaj prostrani apartman nudi savršenu kombinaciju udobnosti i funkcionalnosti te predstavlja idealan dom za odmor ili dugoročno stanovanje. Apartman se....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 166.000 € na 159.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 159.000 €, 47,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 166.000 €
15.04.2026 - 159.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom dijelu mjesta Šilo na otoku Krku, na svega 500 metara od mora, nalazi se ovaj šarmantni apartman na prvom katu ukupne površine 47 m². Smješten u manjoj stambenoj jedinici s posebnim ulazom, apartman nudi mir, privatnost i funkcionalan raspored ? savršen za odmor ili turistički....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 166.000 € na 159.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 159.000 €, 47,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.04.2025 - 177.000 €
16.08.2025 - 166.000 €
18.04.2026 - 159.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2025.,

www.njuskalo.hr

Mjesto Šilo. Stan na 1 katu u zgradi od 4 stana.. -stan ima 47m2 -dboravak sa kuhinjom - spavaća soba -WC -parkiralište Stan je komplet namješten , tako se i prodaje. Blizina trgovine Od plaže i centra Šila 700 m Mirna lokacija ID KOD AGENCIJE: 4628-7075 AS nekretnine Mob: 092/124-1676....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 14)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.