• GoHome Professional
apartmani dobrinj 150 m2 do 2700 eura/m2 - GoHome
  • apartmani dobrinj 150 m2 do 2700 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj 150 m2 do 2700 eura/m2

  • Za upit "apartmani dobrinj 150 m2 do 2700 eura/m2" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 2.502 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 2500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 270000 eura
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 420.000 €, 151,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

Čižići, apartman na samom moru, sastoji se od 4 sobe, dnevog boravka, kuhinje s blagovaonom, 4 kupaone, posebno WC, hodnika i velike terase s pogledom na more. Apartman ima zajednički bazen, prostor za roštilj, parking. Udaljenost 9 km od Malinske, cca 10 min vožnje autom. Napomena:....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 390.000 €, 142,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U samoj staroj jezgri Dobrinja na otoku Krku, u prekrasnoj potpuno renoviranoj staroj kući, prodaje se dvoetažni stan od 142 m² , a moguće je kupiti i cijeli objekt . Kuća je renovirana iz temelja (nova fasada, novi krov, nova međukatna konstrukcija i sve instalacije). Etažiranje....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji dvojne kuće katnice smještene u mirnom i ugodnom okruženju mjesta Hlapa, u općini Dobrinj na otoku Krku. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za obiteljski život, ali i kao investicija za turistički najam, zahvaljujući svojoj funkcionalnoj raspodjeli prostora....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani dobrinj 150 m2 do 2700 eura/m2'
450.000 €
  Apartman, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine Otok Krk, Dobrinj okolica - prodaje se samostojeća kuća sa okućnicom i bazenom. Prostire se na 160 m2 stambene površine i sastoji se od prizemlja i kata sa dvije odvojene stambene jedinice, koje imaju odvojene ulaze. U prizemlju kuće nalazi se apartman koji obuhvaća dvije....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 3)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

www.eurovilla.hr