• GoHome Professional
apartmani dobrinj 100 m2 - GoHome
  • apartmani dobrinj 100 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj 100 m2

  • Za upit "apartmani dobrinj 100 m2" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 3.886 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 2.kat
    • balkon
    • terasa
    • novogradnja
    • pogled na more
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 101,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Dvojna kuća s dva apartmana u blizini mjesta Soline, otok Krk Na atraktivnoj lokaciji u blizini mjesta Soline na otoku Krku, prodajemo dvojnu kuću s dva odvojena apartmana, smještenu na parceli površine 234 m2. Kuća se proteže na dvije etaže: Prizemlje: apartman s dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 390.000 €, 98,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Na svega 100 metara od mora i centra Šila smješten je apartman na prvom katu moderne novogradnje koja se gradi na lokaciji gdje je većina sadržaja dostupna pješice. Plaža, trgovina i kafići nalaze se dovoljno blizu da automobil tijekom ljeta često ostaje parkiran cijeli dan. To znači....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 550.000 €, 98,00 m2 cca 5610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

U prizemlju moderne novogradnje u Šilu prodaje se apartman ukupne površine 97,57 m² s vlastitom okućnicom, bazenom i dva parkirna mjesta. More i centar mjesta udaljeni su svega 100 metara, što omogućuje brz dolazak do plaže i sadržaja bez svakodnevnog korištenja automobila. Tijekom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani dobrinj 100 m2'
390.000 €
425.000 €
450.000 €
  Apartman, DOBRINJ, 330.000 €, 106,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

SOLINE - 50 metara od mora - 2 apartmana U ponudi imamo dva potpuno namještena za turistički najam i odvojena apartmana prvi red do mora. Apartmani se nalaze na drugom katu održavane zgrade i imaju pogled na more. Prvi apartman sastoji se od kuhinje, blagovaone, dnevnog boravka sobe....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 375.000 €, 100,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

Ovaj predivan, potpuno novi apartman smješten je u mirnom dijelu Šila, svega 50 metara od mora, te pruža izniman osjećaj privatnosti i udobnosti. Nalazi se na prvom katu manje stambene kuće katnosti prizemlje plus dva kata, koja se ne koristi za turistički najam, što dodatno osigurava....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 390.000 €, 100,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na atraktivnoj lokaciji u Šilu na otoku Krku, svega 80 m od mora i u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja, nalazi se ovaj luksuzni apartman koji uspješno spaja moderan dizajn, vrhunsku gradnju i visok nivo udobnosti. Smješten na prvoj etaži stambene zgrade, apartman zauzima 100....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 290.000 €, 104,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U samoj staroj jezgri Dobrinja na otoku Krku, u prekrasnoj potpuno renoviranoj staroj kući, prodaje se stan u prizemlju od 104 m², a moguće je kupiti i cijeli objekt. Kuća je renovirana iz temelja (nova fasada, novi krov, nova međukatna konstrukcija i sve instalacije). Etažiranje....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 450.000 €, 96,00 m2 cca 4690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.njuskalo.hr

SAMO U NAŠOJ PONUDI!! Otok Krk, Šilo u prodaji je apartman ukupne stambene površine 96 m2 smješten na 2. katu nove apartmanske zgrade. Sastoji od ulaznog hodnika, 2 spavaće sobe, kupaone, spremišta kuhinje sa blagovaonicom i dnevnog boravka sa izlazom na terasu sa otvorenim pogledom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 320.000 €, 94,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Čižići, otok Krk, prodaja apartmana s pogledom na more i okućnicom. U mjestu Čižići, na otoku Krku, prodaje se apartman smješten na drugom katu stambene zgrade s ukupno šest stambenih jedinica, izgrađene 2019. godine. Nekretnina predstavlja kvalitetan izbor za obiteljski boravak,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 500.000 €, 106,00 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Šilo, novogradnja, Penthouse u urbanoj vili koja se sastoji od ukupno tri stambene jedinice. Penthouse u izgradnji je površine 106m2, te se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje, blagovaone, dnevnog boravka, kupaonice, tri spavaće sobe od kojih dvije spavaće sobe sa vlastitom kupaonicom.....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 93,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.09.2025.,

www.crozilla.com

Otok Krk, okolica Dobrinja, dvojna kuća sa dva apartmana i djelomičnim pogledom na more. Kuća se sastoji od apartmana u prizemlju sa dvije spavaće sobe, kuhinju sa blagovaonom, dnevnog boravka, kupaonice te terase 7 m2. U visokom potkrovlju se nalazi manji apartman veličine 33 m2,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 380.000 €, 92,00 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan i prostran apartman u novogradnji, smještenoj na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u mjestu Šilo na otoku Krku, u blizini mora i uređenih plaža. Stan se nalazi na 1. katu te ima funkcionalan raspored i ukupnu stambenu površinu od 93 m². Sastoji se od prostranog open-space....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 12)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan