apartmani ZADAR porasla cijena - GoHome
  • apartmani ZADAR porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani ZADAR porasla cijena

  • Za upit "apartmani zadar porasla cijena" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 3.581 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 350000 eura
    • do 430000 eura (prosječna cijena)
    • do 520000 eura
    • do 4300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+3%

Promjena cijene sa 340.000 € na 350.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ZADAR, Višnjik, 350.000 €, 80,00 m2 cca 4380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 340.000 €
16.05.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom turističkom naselju nadomak Zadra prodaje se suvremeno uređen dvoetažni stan s bazenom, smješten u sklopu apartmanske kuće. Stan zauzima ukupnu površinu od 103 m2 a sastoji se od 80 m2 unutarnjeg prostora te dodatnih 23 m2 vanjskih terasa i lođe. Prizemlje obuhvaća prostran....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 340.000 € na 350.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ZADAR, Višnjik, 350.000 €, 80,00 m2 cca 4380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 340.000 €
16.05.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom turističkom mjestu nedaleko od Zadra, prodaje se moderan dvoetažni stan s bazenom. Ukupne površine od 103m2, od kojih se 80m2 odnosi na unutarnji stambeni prostor te 23m2 vanjskog prostora, stan se nalazi u apartmanskoj kući, na parceli površine oko 620m2. U prizemlju se....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 350.000 € na 360.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ZADAR, Voštarnica, 360.000 €, 480,00 m2 cca 750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.09.2025 - 299.000 €
06.11.2025 - 350.000 €
21.03.2026 - 360.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.08.2025.,

www.crozilla.com

PRODAJEM ILI MIJENJAM ZA STAN - Zadar ? Diklo - U srcu prestižnog i mirnog turističkog naselja Diklo, popularnog kako za život, tako i za turistički najam, prodaje se građevinska parcela DIMENZIJE 14 X 33. Lokacija: Nekretnina se nalazi na odličnoj poziciji, u blizini plaže, šetnice,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani zadar porasla cijena'
165.000 €
 
+15%

Promjena cijene sa 820.000 € na 939.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ZADAR, 939.000 €, 184,00 m2 cca 5100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.11.2025 - 820.000 €
22.04.2026 - 939.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća s tri odvojena stana i garažom na odličnoj lokaciji na Boriku u Zadru. Nekretnina se sastoji od podruma, prizemlja i prvog kata. U prizemlju kuće nalazi se jednosoban stan s velikom terasom te studio apartman s balkonom. Vanjskim stubištem dolazi se na prvi kat gdje....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.