- apartmani ZADAR bazen

  • Za upit "apartmani zadar bazen" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 4.067 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosječna površina)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po cijeni
    • do 340000 eura
    • do 430000 eura (prosječna cijena)
    • do 520000 eura
    • do 4300 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • park
    • novouređen
    • 1.kat
    • lođa
    • studenti
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, ZADAR, 560.000 €, 250,00 m2 cca 2240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaju se dvije dvojne kamene katnice u Arbanasima, s velikim dvorištem i bazenom. Stare kuće potpuno su obnovljene 2016. godine i uređene kao objekt za turizam. U prizemlju desne kuće nalazi se velika prostorija za prijateljska okupljanja, a na katu je jednosobni stan s malom terasom....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 340.000 € na 350.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ZADAR, Višnjik, 350.000 €, 80,00 m2 cca 4380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 340.000 €
16.05.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom turističkom mjestu nedaleko od Zadra, prodaje se moderan dvoetažni stan s bazenom. Ukupne površine od 103m2, od kojih se 80m2 odnosi na unutarnji stambeni prostor te 23m2 vanjskog prostora, stan se nalazi u apartmanskoj kući, na parceli površine oko 620m2. U prizemlju se....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, Višnjik, 650.000 €, 130,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Luksuzan apartman s terasom, bazenom i saunom 50 metara od mora. Prodaje se luksuzan penthouse stambene površine 130m2 u moderno dizajniranoj stambenoj zgradi sagrađenoj s vrhunskim materijalima koja se proteže na ukupno 3 etaže. Zgrada se nalazi na izuzetno privlačnoj lokaciji 7....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani zadar bazen'
650.000 €
480.000 €
900.000 €
  Apartman, ZADAR, 525.000 €, 113,00 m2 cca 4650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.broker.hr

Prodaje se luksuzan dvoetažni apartman , smješten prvi red do mora, na jednoj od atraktivnijih lokacija u okolici Zadra. Apartman se nalazi u modernoj novogradnji sa samo četiri apartmana, svega nekoliko koraka od plaže, te pruža otvoren i neometan pogled na more i prirodu u okruženju.....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, Vidikovac, 610.000 €, 160,00 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.crozilla.com

EKSKLUZIVAN PENTHOUSE S BAZENOM ? PLOVANIJA, ZADAR Na prodaju je ekskluzivan, vrhunski opremljen dvoetažni penthouse smješten u mirnoj i poželjnoj zadarskoj četvrti Plovanija. Stan se nalazi na 5. i 6. katu moderne zgrade s liftom iz 2020. godine, te je u potpunosti namješten i spreman....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, 462.000 €, 103,00 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.broker.hr

Prodaje se moderan luksuzni apartman u okolici Zadra, smješten u prizemlju ekskluzivne novogradnje prvi red do mora. Nekretnina se nalazi na izuzetno mirnoj i atraktivnoj lokaciji, svega nekoliko koraka od plaže, te pruža otvoren pogled na more i vrhunski komfor za život ili odmor.....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, 410.000 €, 94,00 m2 cca 4360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Jedinstveni luksuzni apartmani u prvome redu do mora na otoku Pagu. Nekretnina je trenutačno u izgradnji, te je planirani završetak gradnje lipanj 2025. Gradi se na površini zemljišta od 828 m2, te sadržava dvije etaže. Kuća ukupno sadržava 4 apartmana, dva po etaži i svi su iste....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, Arbanasi, 560.000 €, 295,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Dvije renovirane kamene kuće, na prodaju, smještene u južnom dijelu grada Zadra, u blizini mora i plaže. Obe kuće su potpuno renovirane i opremljene (osim jedne sobe koja nije završena iznutra) i sastoje se od: 1. kuća ? ukupno 6 studio apartmana (s kupaonicama) od kojih jedna nije....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, Bulevar, 220.000 €, 75,00 m2 cca 2930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Dvije stambene jedinice , apartmana u prizemlju , vode se kao poslovni prostor u tjeku prenamjena u stambeni. Kupuju se kao jedna cjelina, po prenamjeni se mogu kasnije etažirati u dvije odvojene stambene jedinice. Veći apartman se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice i....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 340.000 € na 350.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ZADAR, Višnjik, 350.000 €, 80,00 m2 cca 4380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 340.000 €
16.05.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom turističkom naselju nadomak Zadra prodaje se suvremeno uređen dvoetažni stan s bazenom, smješten u sklopu apartmanske kuće. Stan zauzima ukupnu površinu od 103 m2 a sastoji se od 80 m2 unutarnjeg prostora te dodatnih 23 m2 vanjskih terasa i lođe. Prizemlje obuhvaća prostran....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, 450.000 €, 108,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Apartmani u novoj zgradi, u izgradnji. Zgrada se nalazi tek nekih 5,6 km od samog centra grada Zadra. U zgradi su trenutno na prodaju 2 apartmana. Svi apartmani imaju 3 spavaće sobe i 2 kupaonice. Na drugom katu je apartman od 126,62 m2, koji ima jacuzzi bazen na krovnoj terasi, saunu,....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, 849.000 €, 260,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Kožino prodaje se kuća za odmor s 3 stambene jedinice i bazenom površine 38m2; neto površina kuće iznosi 259,80 m2 dok je zemljište površine 1117 m2; udaljenost od mora iznosi  600m; sastoji se od tri odvojene klimatizirane stambene jedinice koje su....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, 650.000 €, 131,00 m2 cca 4960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se penthouse stambene površine 131,69 m2 sa krovnom terasom u novoizgrađenoj zgradi sa ukupno 4 stambene jedinice, udaljene samo 50 metara od mora i najbliže plaže. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje, kupaonice, tri spavaće sobe od koji jedna ima....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, 311.821 €, 82,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi imamo apartmanske zgrade smještene u zadarskom arhipelagu. Dvije samostojeće kuće koje se nalaze na ukupno površini zemljišta od 1422 m2. Na svakome katu nalaze se po dva apartmana - trosoban i četverosoban. Ukupno je 12 apartmana, koji su veličine od 82.9 m2 do 113.78 m2.....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, Puntamika, 900.000 €, 170,00 m2 cca 5290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Kuća na prodaju na rijetko dostupnoj lokaciji, Borik - Vitrenjak, nekoliko desetaka metara udaljena od mora, na izrazito turističkoj lokaciji ali ujedno i mirnoj. Kuća se sastoji od prizemlja i prvog kata. U prizemlju se nalaze studio apartman (17 m2) i jednosobni apartman (40 m2),....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, 800.000 €, 370,00 m2 cca 2160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća s bazenom u Kožinu, smještena na kraju slijepe ulice i svega 100 m od mora. Površina joj je oko 370 m, a sagrađena je na zemljištu od 686 m. Prizemlje i kat izgrađeni su 1971.g. dok su terase, stepenište i potkrovlje dograđeni 2018. g. kada je postavljena i toplinska....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, 910.000 €, 247,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Kožino - apartman sa uređenim dvorištem i bazenom. Apartman se prostire kroz prizemlje i prvi kat stambene zgrade.Prizemlje se sastoji od ulaznog prostora, dnevnog boravka, kuhinje,hodnika, kupaonice, wc-a, spavaće sobe, spremišta, 3 terase. Unutarnjim stubištem se dolazi na kat gdje....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, 669.500 €, 213,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se prekrasna novouređena kuća na mirnoj i tihoj lokaciji na Boriku u Zadru. Kuća se sastoji od podruma koji je pretvoren u konobu sa kaminom. Prvog kata na kojem se nalazi trosoban stan sa kuhinjom i blagovaonom, dnevnim boravkom, dva kupatila, tri spavaće sobe i terase. Na....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, 770.000 €, 154,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.crozilla.com

EKSKLUZIVNA LOKACIJA - 70 METARA OD MORA - OTVOREN POGLED NA MORE Prodaje se apartman koji se smjestio na jednoj od najelitnijih lokacija grada Zadra. Dvoetažni apartman smješten u prizemlju i na prvom katu. Ukupna stambena površina iznosi 154 m2. U prizemlju se nalazi prostrani dnevni....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 920.000 € na 900.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ZADAR, 900.000 €, 226,00 m2 cca 3980 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 920.000 €
18.04.2026 - 900.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

NOVO U PONUDI-Luksuzni namješten apartman u prizemlju s Četri spavaće sobe ,Lift, Garaža Bazenom i pogledom na more., BLIZINA MORA 110m Na prodaji POSEBNA PRILIKA Novi Prostrani apartman u prizemlju koji pruža savršen spoj elegancije i komfora. Stan je namješten i opremljen s vrhunskim....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, Voštarnica, Na upit, 153,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

APARTMANI UDALJENI 120 m OD MORA, POGLED NA MORE, NOVOGRADNJA - DIKLO, ZADAR Prodaju se APARTMANI u stambenoj zgradi u novogradnji u Diklu. Nekretnina se prostire na podrum, prizemlje, 1. i 2. kat te krovnu terasu, a nalazi se u slijepoj ulici bez prometa. OPIS NEKRETNINE: PRIZEMLJE:....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, Na upit, 277,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Apartmani u stambenoj zgradi u novogradnji udaljenoj 70 m od mora - ZADAR, DIKLO Nekretnina se sastoji od 3 apartmana koji se prostiru na prizemlje, 1. te 2. kat. S1 (154,24 m2) - PRODANO! PRIZEMLJE (natkrivena terasa (7,24 m2), ulaz (2,57 m2), dnevni boravak + kuhinja (33,62 m2),....

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!

Uredite dom