• GoHome Professional
apartmani Pelješac 1.kat - GoHome
  • apartmani Pelješac 1.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani Pelješac 1.kat

  • Za upit "apartmani pelješac 1.kat" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 3.783 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • do 340000 eura
    • do 420000 eura (prosječna cijena)
    • do 510000 eura
    • do 4200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, OREBIĆ, 315.000 €, 173,00 m2 cca 1820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.09.2025.,

www.crozilla.com

Molimo nazovite na br. +385981953463 Hvala. ZA OVU NEKRETNINU KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU*** Kuća je smještena u širem centru Orebića na 250 - 400m od mora, glavne plaže i trajektne luke. Orebić se nalazi na poluotoku Pelješac odakle se trajektom, za 15 min stiže u Korčulu,....

 
 
 
  Apartman, OREBIĆ, 525.000 €, 136,00 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Ekskluzivna kamena oaza u Vignju s panoramskim pogledom na more i Korčulu Na jednom od najljepših brežuljaka iznad malog pelješkog mjesta Viganj, okružena mirisnim maslinicima i netaknutom prirodom, smjestila se ova jedinstvena kamena kuća stara više od stoljeća. Temeljito i s puno....

 
 
 
  Apartman, TRPANJ, 230.000 €, 47,00 m2 cca 4890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

U idiličnom okruženju Trpnja, 1.5km od centra, na poluotoku Pelješcu, svega 100 metara od plaže, gradi se luksuzni kompleks LUKA Premium Beachfront Apartments koji spaja suvremenu arhitekturu s autentičnim Mediteranom. Zgrada N2, jedna od šest ekskluzivnih objekata u izgradnji, nudi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani pelješac 1.kat'
240.000 €
228.000 €
350.000 €
  Apartman, OREBIĆ, 395.000 €, 92,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Dvoetažni apartman s pogledom na more. Apartmanska zgrada nalazi se u centru Orebića, u blizini luke - samo 60 metara od mora, u mirnom okruženju blizu svih usluga i sadržaja. Orebić je malo i mirno mjesto s bogatom vegetacijom i planinama od kojih zastaje dah u jednom od najljepših....

 
 
 
  Apartman, TRPANJ, 230.000 €, 50,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U idiličnom okruženju Trpnja, 1.5km od centra, na poluotoku Pelješcu, svega 100 metara od plaže, gradi se luksuzni kompleks LUKA Premium Beachfront Apartments koji spaja suvremenu arhitekturu s autentičnim Mediteranom. Zgrada N1, jedna od šest ekskluzivnih objekata u izgradnji, nudi....

 
 
 
  Apartman, JANJINA, 162.000 €, 50,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.08.2025.,

www.njuskalo.hr

-DRAČE, Pelješac - Dubrovačko neretvansksa županija - Video u prilogu ispod oglasa, molimo pogledati - NOVOGRADNJA - Završetak radova predviđa krajem 2026. godine, trenutno sada je već ROHBAU Prodaje se APARTMAN S4 - 49,73 m2 na prvom katu zgrade sa 6 apartmana na atraktivnoj lokaciji....

 
 
 
  Apartman, OSOBJAVA, 139.000 €, 76,00 m2 cca 1830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Prednosti nekretnine: ? prostrana terasa ? tri spavaće sobe (od kojih je jedna odvojena od ostatka apartmana, ali na istom katu ? idealno za goste) ? dnevni prostor s blagovaonom i kuhinjom ? kupaonica Posredujemo u prodaji apartmana u malom, izuzetno mirnom mjestu na poluotoku Pelješcu....

 
 
 
  Apartman, OREBIĆ, 432.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.crozilla.com

Apartman A-4, dostupan u našoj prodaji, smješten je na prvom katu moderne novogradnje u samom centru Orebića, svega nekoliko minuta hoda od mora. Zahvaljujući pažljivo osmišljenom rasporedu, orijentaciji sjever ? jug koja osigurava ugodnu prirodnu osvijetljenost tijekom cijelog dana....

 
 
 
  Apartman, JANJINA, Na upit, 59,90 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

-Drače, poluotok Pelješac-Dubrovačko neretvanska županija - Video u prilogu, molimo Vas pogledati - Objekt će biti izrađen po najsuvremenijim standardima Ukoliko ste spremni izdvojiti dvadesetak tisuća eura više za apartmane koji se nalaze svega petnaestak metara od mora nego za one....