- apartmani PULA pogled na more

  • Za upit "apartmani pula pogled na more" pronađeno 25 nekretnina - prosječna cijena 3.183 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 150 m2
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • za adaptaciju
    • 3.kat
    • prvi red do mora
    • grijanje na plin
    • luksuzan
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, PULA, Štinjan, 780.000 €, 360,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, ŠTINJAN - Apartmanska kuća smještena u mirnoj uređenoj ulici, s panoramskim pogledom na more Nekoliko minuta lagane vožnje od grada Pule smjestila se kvalitetna obiteljska apartmanska kuća od sveukupnih 360 m2 stambenoga prostora, smještena na ograđenoj i privatnoj parceli....

 
 
 
  Apartman, PULA, Veruda, 207.500 €, 39,00 m2 cca 5320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju ? prekrasan stan s pogledom na more, top lokacija kod Marina Veruda Prodaje se lijep i funkcionalan stan na 1. katu uredne i održavane zgrade iz 2007. godine, smještene na fenomenalnoj lokaciji u neposrednoj blizini Marine Veruda. Do svih sadržaja potrebno je svega 10 minuta....

 
 
 
  Apartman, PULA, Štinjan, 675.000 €, 360,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.09.2025.,

www.crozilla.com

Istra,Pula,Štinjan U mirnom naselju grada Pule uz neposrednu blizinu jedne od najljepših plaža Istre nalazi se predivna apartmanska kuća svega 400 metara udaljenosti od mora te s pogledom na more. Kuća se sastoji od više stambenih jedinica - apartmana od kojih je jedan studio apartman....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani pula pogled na more'
355.000 €
750.000 €
474.000 €
  Apartman, PULA, Štinjan, 408.000 €, 113,08 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Štinjan Na samo 600 metara od mora i u neposrednoj blizini jedne od najljepših plaža u okolici Pule, Hidrobaze, smjestila se ova nova manja zgrada sa svega 4 stambene jedinice. Ova odlična lokacija omogućuje lak pristup Puli, plaži i svim sadržajima potrebnim za život. Dodatna....

 
 
 
  Apartman, PULA, 207.500 €, 51,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.09.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz ponude izdavaja stan u visokom prizemlju stambene zgrade s odvojenim zasebnim ulazom i pogledom na more. Prema vlasničkoj dokumentaciji stan ima površinu 51 m2 i sastoji se od jedne sobe, kuhinje, kupaonice i hodnika. Etažno vlasništvo U stvarnom stanju....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 470.000 € na 449.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PULA, Arsenal, 449.000 €, 147,27 m2 cca 3050 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.08.2025 - 470.000 €
25.03.2026 - 449.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.06.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra,Pula trosobni stan u austrougarskoj vili Münz RE/MAX Centar nekretnina izdvaja iz svoje ponude ovaj predivan stan u jednoj od vila Münz. Ville Münz u Puli čine urbanističko-arhitektonsku cjelinu izgrađenu na početku 20. stoljeća. Vile se nalaze u građevinskom nizu i prepoznatljive....

 
 
 
  Apartman, PULA, Veruda, 234.000 €, 55,38 m2 cca 4230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, Veruda Na prodaju je funkcionalan i svijetao stan smješten u jednom od najtraženijih pulskih kvartova, Verudi, poznatoj po izvrsnoj povezanosti, blizini mora i svim potrebnim sadržajima za ugodan svakodnevni život. Tržnica Veruda, škola, vrtić i trgovine nalaze se svega....

 
 
 
  Apartman, PULA, Veruda, 409.800 €, 88,10 m2 cca 4650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Pula, prvi red do mora! Na prodaju je iznimno atraktivan dvosoban stan smješten u prvom redu do mora, s neometanim i trajnim pogledom na more. Nekretnina se nalazi na izvanrednoj lokaciji, idealnoj za miran život, odmor ili kao sigurna investicija za turistički najam. Stan se sastoji....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 345.000 €, 76,50 m2 cca 4510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Pula, Centar Predivan stan sa pogledom na more! Ova nekretnina nalazi se u povijesnoj Vili Munz u samom srcu Pule a na 500m od Pulskog amfiteatra. Sastoji se od jedne prostrane spavaće sobe i velikog dnevnog boravka iz kojeg se pruža pogled na more i rivu. Stan je kompletno restauriran....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 192.000 € na 197.500 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PULA, 197.500 €, 66,24 m2 cca 2980 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.02.2026 - 210.000 €
07.03.2026 - 192.000 €
15.04.2026 - 197.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra,Pula,renovirani stan sa pogledom na more i grad RE/MAX Centar nekretnina nudi vam ovaj kompletno renovirani stan na 9.katu nebodera na Vidikovcu. Stan se sastoji od hodnika,jedne prostrane spavaće sobe,kuhinje sa blagovaonom,dnevnog boravka,kupatila,ostave i velike lođe. Dnevni....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 320.000 €, 74,00 m2 cca 4320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja veliki stan smješten u samom srcu Pule, u neposrednoj blizini Augustovog hrama, stan se nalazi se u pješačkoj zoni u središtu zbivanja kod Foruma. Svježe okrečen 2026. godine a 2012. postavljene su kompletno nove instalacije struje....

 
 
 
  Apartman, PULA, Štinjan, 420.000 €, 169,28 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodajemo moderan penthouse u novoj zgradi započete gradnje u mjestu Štinjan. Ovaj stan se nalazi na 2. (zadnjem) katu moderne zgrade čiste netto površine stambenog dijela od 146.39 m2 + pripadajuća 2 garažna mjesta,1 parkirno mjesto i spremište, ukupne netto reducirane površine 169.28....

 
 
 
  Apartman, PULA, Štinjan, 340.000 €, 109,56 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

REMAX Centar Nekrtnina iz svoje ponude izdvaja moderan stan A4 s tri spavaće sobe površine 109 m2, smješten na drugom katu novogradnje s ukupno dvije etaže, u atraktivnom dijelu Pule, Štinjan. Stan je izgrađen 2025. godine te se nalazi na mirnoj lokaciji što ga čini izvrsnim odabirom....

 
 
 
  Apartman, PULA, Štinjan, 390.000 €, 118,84 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

REMAX Centar Nekrtnina iz svoje ponude izdvaja moderan stan s tri spavaće sobe površine 118 m2, smješten na drugom katu novogradnje s ukupno dvije etaže, u atraktivnom dijelu Pule, Štinjan. Stan je izgrađen 2025. godine te se nalazi na mirnoj lokaciji što ga čini izvrsnim odabirom....

 
 
 
  Apartman, PULA, Štinjan, 675.000 €, 362,00 m2 cca 1870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Štinjan (tal. Stignano) je prigradsko naselje u sastavu grada Pule. Mjesni odbor Štinjan obuhvaća uz prigradsko naselje Štinjan i prigradske turističke predjele Puntakristo, Puntiželu, Valdežunac i Mulimenti, te otoke Sv. Jerolim, Kozadu, Sv. Katarinu. Upravo u ovom malom i mirnom....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 350.000 €, 70,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan sa pogledom na more, Pula. Svijetao apartman od 70 m2, sastoji se od velikog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, 2 spavaće sobe (od kojih je jedna bračni krevet, a druga sa bračnim plus dvije fotelje na rasklapanje), 2 kupaonice (jedna s kadom i perilicom rublja....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 648.000 €, 300,00 m2 cca 2160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je velika obiteljska kuća na odličnoj i vrlo popularnoj lokaciji pulskog predgrađa. Kuća se sastoji od 3 etaže, prizemlje,1. kat i 2. kat. U prizemlju se nalazi jedan apartman koji se iznajmljuje sezonski te garaža i podrum. Veliki dvoetažni stan se proteže preko 1. i 2.....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 800.000 €, 320,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Istra, Pula Na mirnoj lokaciji, u blizini škole, trgovina i ostalih potrebnih sadržaja za život prodaje se ova fantastična kuća s bazenom. Kuća je građena na zemljištu veličine 785 m2, i proteže se kroz dvije etaže, svaka sa 160m2 stambene površine. U prizemlju se nalazi apartman....

 
 
 
  Apartman, PULA, Štinjan, 410.000 €, 183,00 m2 cca 2240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Ekskluzivno prodajemo samostojeću kuću ukupne površine 183 m², smještena na uređenoj okućnici od 314 m². Kuća se sastoji od prizemlja i kata, a dodatno joj pripada garaža površine 19 m². Prizemlje se sastoji od hodnika, kupaonice, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka te dvije....

 
 
 
  Apartman, PULA, Veruda, 800.000 €, 463,00 m2 cca 1730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja kuće s apartmanima u Puli blizu mora, s pogledom na more. Ova atraktivna kuća s apartmanima smještena je na traženoj lokaciji u Puli, samo nekoliko minuta hoda od mora. Idealna je za obiteljsku upotrebu ili kao investicija za turistički najam. Površina kuće, 463 m2, tri etaže....

 
 
 
  Apartman, PULA, 228.000 €, 70,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.crozilla.com

U blizini centra Pule, prodaje se stan na trećem katu za adaptaciju koji se sastoji od ulaznog hodnika, spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonom, ostave, toaleta, kupatila, natkrivene terase i balkona. Stan je za kompletnu adaptaciju! Na podovima pločice i parket. Grijanje/hlađenje....

 
 
 
  Apartman, PULA, Štinjan, 410.000 €, 183,00 m2 cca 2240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom dijelu Štinjana, svega oko 1000 m od mora, smjestila se ova prostrana samostojeća kuća koja nudi savršen spoj obiteljskog života i investicijskog potencijala. Kuća se prostire na dvije etaže ukupne površine 183 m², smještena na uređenoj okućnici od 314 m², uz dodatnu garažu....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 675.000 € na 639.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PULA, Centar, 639.000 €, 130,00 m2 cca 4920 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 675.000 €
18.04.2026 - 639.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Istra, Pula Prodaje se autentična kuća u rimskom stilu, smještena na jednoj od najatraktivnijih, najpoželjnijoj lokaciji u Puli, samo 200 metara od prve plaže. Ova nekretnina odiše poviješću i posebnom estetikom, a njen jedinstveni kameni zid u dvorištu daje joj poseban šarm i vrijednost.....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 125.000 €, 33,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je izuzetan plutajući apartman površine 32 m stambenog prostora, smješten u čarobnoj lokaciji u Puli sa pogledom na more i brojnim sadržajima za luksuzan odmor. Apartman se nalazi u novogradnji (2023.) i posjeduje ukupnu bruto površinu od 84 m koju zauzima kroz svoj jedinstveni....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona