- apartmani POPOVAČA okućnica

  • Za upit "apartmani popovača okućnica" pronađeno 2 nekretnina - prosječna cijena 1.125 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 90000 eura
    • do 110000 eura (prosječna cijena)
    • do 130000 eura
    • do 1100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, POPOVAČA, 92.000 €, 101,00 m2 cca 910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se obiteljska kuća s velikom okućnicom, prizemnom trosobnom stambenom jedinicom i dodatnim potkrovljem/katom koji čeka završno uređenje izvrsna prilika za kupce koji žele prilagoditi dom svojim željama. Opis kuće Prizemlje čini funkcionalna trosobna stambena jedinica, idealna....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 75.000 € na 67.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, POPOVAČA, 67.000 €, 50,00 m2 cca 1340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 75.000 €
11.04.2026 - 67.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi imamo uređenu i funkcionalnu visoku prizemnicu ukupne stambene površine 50 m², smještenu na prostranom zemljištu površine 1.611 m². Kuća se nalazi u Gornjoj Gračenici, slikovitom i mirnom naselju okruženom zelenilom i vinogradima Moslavačke gore, idealnom za odmor, život....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-1 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!