apartmani PAZIN porasla cijena - GoHome
  • apartmani PAZIN porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani PAZIN porasla cijena

  • Za upit "apartmani pazin porasla cijena" pronađeno 1 nekretnina - prosječna cijena 2.229 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 130 m2
  •  Po cijeni
    • do 170000 eura
    • do 220000 eura (prosječna cijena)
    • do 260000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+2%

Promjena cijene sa 230.000 € na 234.000 € - 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PAZIN, 234.000 €, 105,00 m2 cca 2230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 230.000 €
14.03.2026 - 234.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja potpuno renoviranu kuću smještenu u samom centru Pazin. Kuća je u potpunosti obnovljena 2022. godine te je spremna za useljenje bez dodatnih ulaganja. Ukupne je površine približno 100 m² i proteže se na tri etaže, nudeći funkcionalan....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr