- apartmani KRŠAN pala cijena

  • Za upit "apartmani kršan pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, KRŠAN, 450.000 €, 202,00 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Istočna Istra, prodajemo odličnu novoadaptiranu apartmansku kuću na svega 2 kilometra do prve plaže i mora. Ova odlična nekretnina sa velikim potencijalom za investiciju nalazi se u malom ribarskom gradiću, smještena na odličnoj poziciji u samom centru Starog grada. Proteže se kroz....

 
 
 
  Apartman, KRŠAN, 550.000 €, 200,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

ISTRA, u prekrasnom Čepić polju prodaje se adaptirana kuća s bazenom na velikoj okućnici na kojoj se još nalaze i sušiona, konoba, vrtna kućica te pomoćna zgrada površine 45 m2 pretvorena u apartman. Kuća je stambene površine 200 m2 i u njenom prizemlju se nalazi kuhinja s blagavaonom,....

 
 
 
  Apartman, KRŠAN, 420.000 €, 270,00 m2 cca 1560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, PLOMIN, SAMOSTOJEĆA KUĆA S TRI STAMBENE JEDINICE, GARAŽOM I POSLOVNIM PROSTOROM, PRILIKA! Na pola puta između Rijeke i Pule, u povijesnom istarskom gradiću Plomin - drevnoj Flanoni, uzdignutom iznad prekrasnog fjorda, Plominskog zaljeva, na prodaju je izvrsna nekretnina s puno....

 
 
 
  Apartman, KRŠAN, 199.000 €, 57,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, PLOMIN LUKA - Apartman prvi red do mora Na prodaju je moderan apartman u prizemlju manje stambene zgrade sagrađene 2023. godine, smješten svega 10 metara od mora i plaže. Apartman se nalazi na izuzetno mirnoj lokaciji, a istovremeno u neposrednoj blizini restorana, trgovina....

 
 
 
  Apartman, KRŠAN, 300.000 €, 240,00 m2 cca 1250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Istra, Labin, okolica, Atraktivna obiteljska kuća s dvije odvojene stambene jedinice idealna za život i investiciju. Na mirnoj lokaciji, okružena prirodom i s prekrasnim otvorenim pogledom, nalazi se ova prostrana samostojeća kuća ukupne stambene površine 240 m², idealna za obiteljski....

 
 
 
  Apartman, KRŠAN, 530.000 €, 548,00 m2 cca 970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

JEDINSTVENA PRILIKA CIJELO SELO U SRCU ISTRE Selo smješteno je na idealnoj lokaciji svega30 minuta vožnje od mora i 15 minuta od čvora brze ceste (Istarski ipsilon), što osigurava izvrsnu prometnu povezanost s ostatkom Istre i šire. Selo obuhvaća i oko 34.000 m poljoprivrednog zemljišta....

 
 
 
  Apartman, KRŠAN, 490.000 €, 233,00 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Kršan, okolica, prodajemo prekrasnu adaptiranu autohtonu kuću za odmor s bazenom i zasebnim apartmanom. Kuća je koncipirana kao katnica ukupne površine 233 m2. Kompletno je adaptirana 2019. godine gdje su se vlasnici potruditi zadržati autentičnost stare istarske kuće a opet funkcionalno....

 
 
 
  Apartman, KRŠAN, 599.000 €, 227,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, KRŠAN - Obiteljsko imanje, kuća + zaseban objekt sa dva apartmana i bazenom! Nedaleko Labina u ponudi imamo obiteljsko imanje. Sastoji se od obiteljske kuće sagrađene na zemljištu površine 6167m2 ( prizemnice) površine 150m2. Stan se sastoji od kuhinje, blagovaonice, dnevnog....

 
 
 
  Apartman, KRŠAN, 420.000 €, 240,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Istra, Labin, okolica, Atraktivna obiteljska kuća s dvije odvojene stambene jedinice i velikom okućnicom od 4578 m2 na mirnoj lokaciji. Na mirnoj lokaciji, okružena prirodom i s prekrasnim otvorenim pogledom, nalazi se ova prostrana samostojeća kuća ukupne stambene površine 240 m²,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani kršan (14)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja