apartmani KANFANAR novogradnja - GoHome
  • apartmani KANFANAR novogradnja - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani KANFANAR novogradnja

  • Za upit "apartmani kanfanar novogradnja" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 3.183 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • prizemlje
    • 1.kat
    • terasa
    • roh-bau
    • moderan
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, KANFANAR, 220.000 €, 67,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.10.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja atraktivan stan smješten na prvom katu kvalitetne novogradnje, ukupne površine 67 m², s dodatnom terasom od 12 m². Ova nekretnina nalazi se na mirnoj i traženoj lokaciji u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja ? škole, vrtića, javnog....

 
 
 
  Apartman, KANFANAR, 265.000 €, 83,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.10.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja prostran stan smješten na prvom katu moderne novogradnje, ukupne površine 83 m², s dodatnom terasom od čak 17 m². Stan se nalazi na izuzetno mirnoj i atraktivnoj lokaciji, idealnoj za obiteljski život, a u blizini svih važnih sadržaja....

 
 
 
  Apartman, KANFANAR, 260.000 €, 81,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.09.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja ekskluzivni stan u prizemlju u kvalitetnoj novogradnji ? površine 81 m², s dvije spavaće sobe, prostranim dnevnim boravkom spojenim s kuhinjom i modernom kupaonicom. Ovaj stan pruža izniman komfor zahvaljujući podnom grijanju u cijelom....

 
 
 
  Apartman, KANFANAR, 195.000 €, 64,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.10.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax Centar nekretnina iz ponude izdvaja stan u prizemlju novogradnje. Stan se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice i terase. Stambena površina je 58 m2, a terasa je 11 m2. Trenutno je u roh bau fazi. Planirana završna izvedba uključuje....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!