apartmani JASENICE novogradnja - GoHome
  • apartmani JASENICE novogradnja - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani JASENICE novogradnja

  • Za upit "apartmani jasenice novogradnja" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 3.481 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • parking
    • prizemlje
    • 1.kat
    • bazen
    • terasa
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, JASENICE, 290.000 €, 89,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

Moderni apartmani na 2. katu s pogledom na more U mirnom dijelu mjesta Maslenica u ponudi su dva moderno projektirana apartmana u kvalitetnoj novogradnji. Objekt se nalazi na odličnoj lokaciji svega 1 km od mora i plaže, dok su trgovine, restorani, škola i vrtić udaljeni oko 500m.....

 
 
 
  Apartman, JASENICE, 242.700 €, 69,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Apartman s odličnim pogledom na more, Rovanjska, 69,35 m U prodaji je moderan apartman u novogradnji, smješten u Rovanjskoj, na atraktivnoj lokaciji samo 120 m od mora i 800 m od centra mjesta. Apartman se nalazi na 2. katu suvremene zgrade s ravnim betonskim krovom te nudi....

 
 
 
  Apartman, JASENICE, 329.600 €, 91,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se apartman u Maslenici svega 70 m od mora. Apartman se nalazi na drugom katu nove, moderne stambene zgrade s ukupno šest stambenih jedinica. Sastoji se od dvije spavaće sobe, dvije kupaonice, prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom te velike natkrivene terase....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani jasenice novogradnja'
329.600 €
275.500 €
350.200 €
  Apartman, JASENICE, 255.000 €, 81,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

NOVOGRADNJA, MASLENICA APARTMAN S POGLEDOM NA MORE Na prodaju moderan apartman u novogradnji, smješten na izvrsnoj i mirnoj lokaciji u Maslenici, s odličnom povezanošću s centrom mjesta i svim sadržajima potrebnima za ugodan svakodnevni život. Apartman se nalazi na prvom katu stambene....

 
 
 
  Apartman, JASENICE, 247.400 €, 71,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Apartman s odličnim pogledom na more, Rovanjska, 70,68 m Na prodaju je apartman u kvalitetnoj novogradnji u mjestu Rovanjska, udaljen svega 120 m od mora i 800 m od centra. Ukupna neto površina stana iznosi 70,68 m², uključujući natkrivenu terasu i pripadajući parking.....

 
 
 
  Apartman, JASENICE, 335.000 €, 81,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Stan u novogradnji u Rovanjskoj ? more na 70 koraka, pogled koji ostaje u sjećanju Na samom ulazu u Velebitski kanal, gdje se planina susreće s morem, u mirnoj i sunčanoj Rovanjskoj, gradi se potpuno nova stambena zgrada čiji će stanovi biti spremni za useljenje do lipnja 2026. godine.....

 
 
 
  Apartman, JASENICE, 244.000 €, 75,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Agencija Resident Nekretnine predstavlja Vam ovaj moderan smart home apartman u Maslenici. Pogledajte priloženu VIDEO PREZENTACIJU i tlocrt. Za dodatne informacije kontaktirajte nas na 091 790 0020. Prodajemo ekskluzivan trosoban apartman u izgradnji neto površine 75 m2. Ovaj atraktivan....

 
 
 
  Apartman, JASENICE, 275.000 €, 93,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

MASLENICA APARTMANI NA 1.KATU S POGLEDOM NA MORE - NOVOGRADNJA Moderno dizajnirani dvosobni stanovi na izvrsnoj lokaciji 1km od plaže U mirnom dijelu Maslenice, na 1km od mora i plaže te unutar 500 m od svih potrebnih sadržaja (trgovine, restorani, škola, vrtić i ostale usluge), u....

 
 
 
  Apartman, JASENICE, 375.950 €, 110,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se potpuno namješten apartman u Maslenici svega 70 m od mora. Apartman se nalazi na prvom katu nove, moderne stambene zgrade s ukupno šest stambenih jedinica. Sastoji se od tri spavaće sobe, dvije kupaonice, prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom te dvije velike....

 
 
 
  Apartman, JASENICE, 375.950 €, 105,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Useljiv nov apartman, pogled na more, bazen u dvorištu, Maslenica Prodaje se prekrasan nov i moderan apartman samo 60 m od mora u Maslenici. Apartman je odmah useljiv, a radi se o novogradnji. Iz apartmana se pruža fantastičan pogled na more. U dvorištu zgrade nalazi se bazen....

 
 
 
  Apartman, JASENICE, 247.400 €, 71,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Apartman s odličnim pogledom na more, Rovanjska, 70,88 m Na prodaju je atraktivan apartman u novogradnji, smješten u Rovanjskoj, svega 120 m od mora i 800 m od centra mjesta. Ukupna neto površina stana iznosi 70,88 m², uključujući natkrivenu terasu i pripadajući....

 
 
 
  Apartman, JASENICE, 255.000 €, 70,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

MASLENICA MODERAN APARTMAN U NOVOGRADNJI S POGLEDOM NA MORE U ponudi je atraktivan apartman u novogradnji, smješten na mirnoj i traženoj lokaciji u Maslenici, u neposrednoj blizini centra mjesta i svih bitnih sadržaja. Apartman se nalazi u prizemlju stambene zgrade te je pogodan za....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more