- apartmani ŠIBENIK potkrovlje

  • Za upit "apartmani šibenik potkrovlje" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 2.699 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosječna površina)
    • barem 140 m2
    • 170 m2
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 280000 eura (prosječna cijena)
    • do 340000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, ŠIBENIK, 488.000 €, 180,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

.::: Predivna kuća sa 4 app na otoku Kapriju :::. Na izvrsnoj lokaciji na otoku Kaprije u 3. redu do mora smještena je prekrasna samostojeća kuća. Nalazi se samo 50 metara do plaže i 450 metara do pristaništa u centru mjesta a 300m do novog pristaništa. Na parceli od 504 m2kuća raspolažepovršinom....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 320.000 €, 142,00 m2 cca 2250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Zadovoljstvo nam je predstaviti ovaj mali apartmanski hotel, smješten u staroj jezgri Šibenika. To je stara kamena kuća (bivša biskupska kuća) na fantastičnoj lokaciji. Potrebna je manja renovacija i lakiranje interijera. Prozori su jednostruki, a svi stanovi imaju izvorne parkete....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 420.000 €, 240,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Apartmanska kuća s 5 jedinica i potencijalom, 50m od mora, Šparadići U mirnom i slikovitom zaljevu Šparadići, nedaleko od Primoštena, smjestila se ova izvanredna apartmanska kuća koja predstavlja rijetku priliku za investiciju u turizam. Pozicionirana....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani šibenik potkrovlje'
890.000 €
346.620 €
850.000 €
  Apartman, ŠIBENIK, 143.820 €, 48,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.crozilla.com

Stan koji se traži potkrovlje s balkonom, parking i pogled na more Prodaje se stan u potkrovlju, idealan kao apartman za odmor ili kao sigurna investicija za turistički najam. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom, spavaće sobe, kupaonice i balkona, uz pripadajuće parkirno....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 445.000 €, 150,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Kuća i apartman s 5 potpuno namještenih jedinica. Nekretnina se nalazi na vrhunskoj lokaciji, 20 metara od glavne ulice u starom gradu, 5 metara od najbliže trgovine, 100 m od mora i šetnice. U dvije zgrade smješten je apartman u prizemlju pogodan za prenamjenu u štand s hranom/mali....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, Jadrija, 450.000 €, 99,35 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Jadrija, mirno okruženje, 3. red do plaže. Obiteljska kuća sa 99,35m2 korisne površine. Kuća je dvojni objekt na dvije etaže s dva zasebna apartmana. Kuća je orijentirana prema jugoistoku. Sastoji se od dvosobnog apartmana u prizemlju (dvije spavaće sobe, kupaonica, kuhinja s dnevnim....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, Centar, 345.000 €, 120,00 m2 cca 2880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderno uređena kuća u samom centru Šibenika, ukupne površine 120 m2. Smještena na mirnoj lokaciji, svega nekoliko minuta hoda od glavnog gradskog trga, restorana, kafića i povijesne jezgre, ova kuća nudi idealan spoj privatnosti i blizine svih sadržaja. Kuća je temeljito....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 118.000 € na 115.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, Zablaće, 115.000 €, 36,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 118.000 €
11.05.2026 - 115.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Zablaću, pored Šibenika, smješten u visokom potkrovlju zgrade. Površine 36 m2, stan obuhvaća ulazni prostor, kupaonicu, kuhinju s blagovaonicom i dnevnom sobom, kao i prostranu lođu koja pruža dodatnu udobnost. Stan zahtjeva manje mjere renovacije, pružajući priliku....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 350.000 €, 288,00 m2 cca 1220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

ŠIBENIK Prodajemo kuću sa dva stana u mirnom, obiteljskom naselju, idealno za mladu obitelj (vrtić i škola na manje od 300 metara), svi važni sadržaji su na pješačkoj udaljenosti, uključujući i gradsku plažu koja je na samo 2 kilometra. U prizemlju kuće nalazi se dvosoban stan sa....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 8)