- apartmani ŠIBENIK luksuzan

  • Za upit "apartmani šibenik luksuzan" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 4.725 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosječna površina)
    • barem 130 m2
    • 150 m2
  •  Po cijeni
    • do 380000 eura
    • do 470000 eura (prosječna cijena)
    • do 570000 eura
    • do 4700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, ŠIBENIK, 600.000 €, 159,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.crozilla.com

Luksuzni apartman na plaži Na prodaju je prekrasan dvoetažni apartman u novogradnji, smješten samo 20 metara od plaže. Ovaj luksuzni apartman na iznimnoj lokaciji nudi fantastičnu vrijednost za vaš novac. Apartman ima 140 m² i prostire se na dvije etaže. Uz to, uključena su i dva....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 550.000 €, 132,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Moderan luksuzan apartman prvi red do mora na šibenskoj rivi, rijetkost! Centralno smješten na rubu starog grada u blizini brojnih restorana, kafića, trgovina i tržnica. Stambena površina stana je 132,58 m2 i nalazi se na 1. katu. Sastoji se od ulaznog hodnika, male ostave, četiri....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 199.000 €, 70,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Top prilika ? novi luksuzni apartman u Grebaštici, samo 200 m od mora Vrhunska lokacija ? pogled na more ? novogradnja ? parkirno mjesto ? useljivo 2025. Na prodaju je moderno opremljen apartman u novogradnji, smješten u mirnoj ulici, svega 200 metara od mora i plaže, te nadomak centra....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani šibenik luksuzan'
620.000 €
599.000 €
569.000 €
  Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 630.000 €, 120,33 m2 cca 5240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2025.,

www.bonum-nekretnine.com

Prodaje se luksuzan dvoetažan stan (SB) na atraktivnoj lokaciji u Brodarici, udaljen svega 20 m od mora! Ukupne površine 139,34 m², ovaj moderno dizajniran stan nudi jedinstven pogled na more i šibenski arhipelag. Na prvoj etaži nalazi se ulazni prostor, prostrana kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 550.000 €, 155,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.07.2025.,

www.broker.hr

SNIŽENA CIJENA! Apartman u ekskluzivnoj prodaji u samom centru grada Šibenika. Luksuzan novouređen stan smješten na samoj rivi u prvom redu do mora. Radi se o moderno opremljenom stanu koji je kompletno renoviran u ljeto 2022. godine. Stan ukupne stambene površine 155 m2 smješten....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 680.000 €, 142,59 m2 cca 4770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2025.,

www.bonum-nekretnine.com

Prodaje se luksuzan dvoetažan stan (SA) na atraktivnoj lokaciji u Brodarici, udaljen svega 20 m od mora! Ukupne površine 149,88 m², ovaj moderno dizajniran stan nudi jedinstven pogled na more i šibenski arhipelag. Na prvoj etaži nalazi se ulazni prostor, prostrana kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 690.000 €, 139,00 m2 cca 4960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2025.,

www.broker.hr

Luksuzni apartman na odličnoj lokaciji s pogledom na more i grad Šibenik. Stan se nalazi u novogradnji u blizini mora i plaže, osvijetljen i osunčan s spektakularnim pogledom na grad i Šibenski kanal. Nalazi na zadnjem katu do kojeg vodi lift. Interijer stana, izbor boje i vrste pločica....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, Zablaće, 290.000 €, 61,40 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je ekskluzivan apartman na vrhunskoj lokaciji u Zablaću, svega nekoliko koraka od mora, koji spaja luksuz, udobnost i pažljivo osmišljen dizajn interijera. Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe ? jedne dječje i jedne glavne spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka povezanog....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 199.000 €, 62,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

TOP PRILIKA ? novi luksuzni apartman u Grebaštici ? samo 200 m od mora Mirna lokacija ? Pogled na more ? Novogradnja ? Parkirno mjesto ? Useljenje 2025. Na prodaju je suvremeno opremljen apartman u kvalitetnoj novogradnji, smješten u mirnoj ulici, svega 200 metara od mora i plaže,....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 507.500 €, 142,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Novoizgrađeni luksuzni stanovi tipa condo u blizini lijepe mirne uvale nedaleko od Šibenika. Jedna zgrada ima dva odvojena dvoetažna stana sa vrtom, bazenom sa terasom, svaki stan je površine 210 m2. Druga zgrada ima tri odvojena dvoetažna apartmana s privatnom terasom i zajedničkim....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 650.000 €, 91,00 m2 cca 7140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Luksuzni apartmani u zgradi koja ima lift samo 20 metara od mora. Arhitektura objekta je jedinstvena, s dijelovima pročelja u obliku jedra. Staklene stijene u sobama omogućavaju obilje prirodnog svjetla i pružaju nesmetan pogled na more iz svakog dijela stana. Očekivani završetak....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 750.000 €, 128,00 m2 cca 5860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se predivan, luksuzni stan, prvi red do mora, s pogledom na staru gradsku jezgru, šibensku katedralu i bajkovitu tvrđavu. Stan se nalazi u zgradi koja je potpuno obnovljena i rekonstruirana prema zadnjim standardima, te je u zgradu ugrađen i lift. Sam stan se sastoji od hodnika,....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 265.000 € na 285.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ŠIBENIK, 285.000 €, 135,00 m2 cca 2110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.12.2025 - 283.000 €
28.02.2026 - 265.000 €
11.04.2026 - 285.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.12.2025.,

www.crozilla.com

Kamena kuća u prvom redu do mora Šibenik U samom srcu Šibenika, na najpoželjnijoj lokaciji uz rivu, prodaje se rijetka kamena kuća s privatnim dvorištem prava prilika u centru grada. Površine cca 135 m raspoređene na tri etaže (tlocrt cca 70 m), kuća pruža potpunu slobodu za stvaranje....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, Na upit, 113,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2024.,

www.terradalmatica.hr

U Brodarici kod Šibenika prodaje se luksuzni stan s 4 spavaće sobe i pogledom na more. Predstavljamo ekskluzivni stan u novogradnji smješten na samo 140 metara od Jadranskog mora. Ovaj prostrani stan ukupne površine 113 m² prostire se preko cijele druge etaže dvojnog objekta, pružajući....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, Na upit, 74,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaju se apartmani vrhunske gradnje i luksuznog uređenja, smješteni u idiličnom kutku Brodarice, pitoresknog predgrađa Šibenika. Ovaj moderni stambeni kompleks udaljen je svega 250 metara od kristalno čistog Jadranskog mora i prekrasno uređene plaže, pružajući idealnu lokaciju za....

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!