• GoHome Professional
2-sobni stan zadnji kat komforan - GoHome
  • 2-sobni stan zadnji kat komforan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2-sobni stan zadnji kat komforan

  • Za upit "2-sobni stan zadnji kat komforan" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 3.810 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ROGOZNICA, 325.000 €, 67,00 m2 cca 4850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je komforan dvosoban stan na drugom, zadnjem katu stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od 67m2 stambenog prostora te 15m2 terase. Orijentiran sjever-jug, ovaj stan nudi mnoštvo prirodnog svijetla i spektakularan pogled na uvalu i otvoreno more. Parking mjesto je....

 
 
 
  Stan, KAŠTELA, 330.000 €, 93,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Kaštel Stari, komforan dvosoban stan93.17 m2 na drugom zadnjem katu manje zgrade s dva vanjska parking mjesta i pogledom na more. Zgradu odlikuje široki pristupni put, kvalitetnja gradnja i odličnalokacija udaljena samo 300 m od mora i plaže te u blizni svih sadržaja. Orijentacija....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, 158.000 €, 67,00 m2 cca 2360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Karlovac - U ponudi komforan dvosoban stan ukupne površine 67,06 m2 na predivnoj lokaciji u gradskoj četvrti Rakovac, nadomak glavnog gradskog kupališta i šetnice uz Koranu. Ukupne je netto korisne površine 67,06 m2. Nalazi se na IV. katu zgrade bez lifta koji je ujedno i zadnji kat....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '2-sobni stan zadnji kat komforan'
175.000 €
175.000 €
225.000 €
  Stan, KAŠTEL NOVI, 320.000 €, 88,73 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Kaštel Novi,dvosoban stan 88.73m2 na drugom zadnjem katu kuće s potkrovljem korisne površine 47m2(103m2). Orijentacija stana je istok-zapad. Stan ima 80m2 stambene površine,dvije spavaće sobe,kupaonu,degažman,dnevni boravak s kuhinjom,blagovaonu te dva balkona. Ispred kuće se nalazi....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 205.000 € na 210.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, OKRUG GORNJI, 210.000 €, 59,74 m2 cca 3520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.04.2026 - 205.000 €
22.05.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja, komforan dvosoban stan u suterenu, Okrug Gornji, Čiovo! Smješten u modernoj zgradi građenoj sukladno postojećim standardima gradnje. Ima kvalitetan asfaltiran pristup sa glavne ulice. Nalazi se u zgradi od ukupno 12 stanova slijedećih karakteristika: 1. Podno grijanje....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 215.000 €, 73,62 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

.::: Komforan stan na Vidicima :::. Stan površine 73,62m2 nalazi se na 12. katu stambene zgrade (zadnji kat). Sjeveroistočne je orijentacije te renoviran i odmah useljiv. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka s izlazom na balkon, 2 spavaće sobe, kupaonice....

 
 
 
  Stan, OKRUG GORNJI, 245.000 €, 59,74 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja, komforan dvosoban stan na 1. katu, Okrug Gornji, Čiovo! Smješten u modernoj zgradi građenoj sukladno postojećim standardima gradnje. Ima kvalitetan asfaltiran pristup sa glavne ulice. Nalazi se u zgradi od ukupno 12 stanova slijedećih karakteristika: 1. Podno grijanje....

 
 
 
  Stan, OKRUG GORNJI, 235.000 €, 59,74 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja, komforan dvosoban stan u suterenu s vrtom, Okrug Gornji, Čiovo! Smješten u modernoj zgradi građenoj sukladno postojećim standardima gradnje. Ima kvalitetan asfaltiran pristup sa glavne ulice. Nalazi se u zgradi od ukupno 12 stanova slijedećih karakteristika: 1. Podno....

 
 
 
  Stan, OKRUG GORNJI, 240.000 €, 60,74 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me