• GoHome Professional
2-sobni stan suteren do 60 m2 - GoHome
  • 2-sobni stan suteren do 60 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2-sobni stan suteren do 60 m2

  • Za upit "2-sobni stan suteren do 60 m2" pronađeno 302 nekretnina - prosječna cijena 3.626 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 2.kat
    • opremljen
    • novogradnja
    • terasa
    • namješten
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ČIOVO, 250.000 €, 66,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaju se stanovi u novoj zgradi sa bazenom na Čiovu. Početak izgradnje je 10/2022, a planirani završetak je 06/2024. Ukoliko ste u potrazi za obiteljskim domom u novogradnji na Čiovu, ovo je izvrsna prilika za vas. Kako bi se rashladili i opustili u vrućim ljetnima danima, u sklopu....

 
 
 
  Stan, ROGOZNICA, 290.000 €, 66,00 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

U samom centru Rogoznice, na iznimno atraktivnoj i rijetkoj lokaciji samo 70 metara od mora, u ponudi je moderan dvosoban stan u novom projektu koji se trenutno nalazi u fazi izgradnje.Riječ je o kvalitetnoj novogradnji manjeg obujma, smještenoj u mirnoj ulici, a istovremeno u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 328.000 €, 66,00 m2 cca 4970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.12.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan u centru Makarske Tražite savršen stan u srcu Makarske? Ovaj dvosoban stan u visokom prizemlju stambene zgrade nudi udoban život u jednom od najljepših primorskih gradova. Lokacija: Centar Makarske, svega 50 metara od rive, kolodvora i glavnog trga sve što....

 
 
 
  Stan, OKRUG DONJI, 186.000 €, 66,00 m2 cca 2820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji na Čiovu Okrug Gornji posredujemo u prodaji jednosobnog stana u modernoj višestambenoj zgradi u izgradnji. Stan se nalazi u suterenu stambene zgrade koja se sastoji od podruma, suterena, prizemlja, prvog i drugog kata. U podrumu zgrade smještene su garaže i spremišta.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 214.000 €, 66,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Mandaličina ulica, 50-ak m od tramvajske stanice u Ilici, dvosoban stan, 66m2, 2 sanitarna čvora, velika kupaona sa tuš kadom i kadom za kupanje. Blagi suteren. Stan je topao i svjetao tako da se po danu može komotno boraviti bez sobne rasvjete. Plinsko centralno grijanje. Mirna i....

 
 
 
  Stan, ROVINJ, 240.000 €, 66,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo stan u visokom prizemlju novije stambene zgrade na području Rovinja - naselje Cocaletto, u mirnom rezidencijalnom dijelu grada te na samo 5 minuta laganog hoda do mora i plaže. Tlocrtno se stan sastoji od ulaznog hodnika, otvorenog tipa dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom,....

 
 
 
  Stan, TROGIR, 250.000 €, 66,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 295-301 (od ukupno 304)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com