• GoHome Professional
2-sobni stan do 460000 eura park drvarnica - GoHome
  • 2-sobni stan do 460000 eura park drvarnica - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2-sobni stan do 460000 eura park drvarnica

  • Za upit "2-sobni stan do 460000 eura park drvarnica" pronađeno 28 nekretnina - prosječna cijena 3.513 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 430000 eura (malo jeftiniji)
    • 480000 eura (malo skuplji)
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SPLIT, Table, 390.000 €, 81,93 m2 cca 4760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U mirnom gradskom predjelu Table, na četvrtom katu bez lifta, uredno održavane zgrade sa samo 9 stanova, prodaje se ovaj izuzetno sunčan i prostran stan. Zbog svoje pozicije na zadnjoj etaži, stan pruža maksimalnu privatnost i mir, bez buke iz susjednih stanova. Stan je orijentiran....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 315.000 € na 309.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KASTAV, 309.000 €, 73,20 m2 cca 4220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.05.2026 - 315.000 €
20.05.2026 - 309.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se renoviran i kompletno namješten, dvosoban stan s dnevnim boravkom s odličnim rasporedom i izuzetnim pogledom na Kvarner, na trećem katu (od tri) stambene zgrade u ulici Rešetari. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, dvije sobe, kupaonice....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Marčeljeva Draga, 290.000 €, 74,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.smart-invest.hr

RIJEKA ? MARČELJEVA DRAGA Na prodaju je komforan stan 2S+DB s lođom i prekrasnim pogledom na more, smješten na izuzetno atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Marčeljevoj Dragi. Stan ukupne površine 74 m² nalazi se na trećem katu manje stambene zgrade, u slijepoj ulici okruženoj zelenilom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '2-sobni stan do 460000 eura park drvarnica'
319.000 €
319.000 €
258.000 €
 
-2%

Promjena cijene sa 285.000 € na 280.000 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ROVINJ, 280.000 €, 80,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 338.000 €
06.02.2026 - 295.000 €
08.04.2026 - 289.000 €
26.04.2026 - 285.000 €
03.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Zahvaljujući dvostrukoj orijentaciji i izostanku viših zgrada u susjedstvu, ovaj dvosoban stan na drugom katu pored obilja prirodne svjetlosti nudi uživanje u pogledu na more s oba balkona. Smješten u središnjem dijelu naselja Centener stan će izvrsno poslužiti obitelji s manjom djecom....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 321.000 € na 259.000 € - 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Poluotok, 259.000 €, 64,20 m2 cca 4030 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 321.000 €
12.05.2026 - 259.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Zadar, Poluotok - Dvosoban stan na Kalelargi Na prodaju je stan u stambenoj zgradi na Poluotoku u Zadru. Ovaj stan, smješten u samom centru stare gradske jezgre, sastoji se od ulaznog hodnika, ostave, kuaponice, 2 prostrane spavaće sobe, dnevnog boravka i kuhinje s blgavaonicom čineći....

 
 
 
  Stan, FAŽANA, 250.000 €, 60,47 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA,PULA,FAŽANA- dvosoban stan u centru Fažane! Fažana nekada malo ribarsko mjesto, a danas turističko središte na jugozapadnoj obali Istarskog poluotoka, nadomak antičke Pule, polazna luka za otočje Brijuni - nacionalni park s atributima zemaljskoga raja. Idealno je za odmor i....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 240.000 € na 250.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Črnomerec, 250.000 €, 75,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.09.2025 - 0 €
18.10.2025 - 270.000 €
15.11.2025 - 240.000 €
09.05.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se dvosobni stan površine 75.01 m² u mirnom i zelenom dijelu Mikulića, s prostranom terasom i dodatnim pomoćnim objektom. Stan se prema vlasničkom listu vodi kao suteren/podrum, no zbog konfiguracije terena u Mikulićima u stvarnosti ima izlaz direktno na dvorište u razini....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 223.000 € na 243.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, RIJEKA, Belveder, 243.000 €, 65,60 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.12.2025 - 223.000 €
23.05.2026 - 243.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.smart-invest.hr

BELVEDER, kompletno uređen i namješten stan od 65.60 m2, u naravi 70m2, 2S+DB, na 5. katu (lift u planu) s balkonom i pogledom na more. Stan se sastoji od ulaznog hodnika koji povezuje sve prostorije, kupaonice, 1 sobe s balkonom, 1 sobe s pogledom na Rijeku i Kvarnerski zaljev, dnevnog....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 250.000 € na 242.500 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VIŠKOVO, 242.500 €, 77,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 250.000 €
08.05.2026 - 242.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Manor predstavlja komforan 2S+DB stan površine 75 m2, smješten u novijoj stambenoj zgradi na području Viškova. * Stan se sastoji od: - ulaznog hodnika - dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom - dvije udobne spavaće sobe - kupaonice - dvije terase Stanu pripadaju i dva parkirna....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Krnjevo, 240.000 €, 68,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo ( kao vlasnici) održavan i useljiv stan površine 68 m². Stan je u papirima dvosoban, ali u naravi ima 3 spavaće sobe, što ga čini izuzetno funkcionalnim. Raspored: - dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom - tri sobe (jedna manja cca 6 m²) - kupaonica - ostava - velika....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 229.000 €, 46,12 m2 cca 4970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je potpuno opremljen i namješten 2-sobni stan, smješten prema etažiranju u vlasničkom listu u prizemlju, međutim zgrada je građena stepenasto tako da ispod stana ima još jedan stan. Pozicija stana u zgradi je visinom prvoga kata i stan gleda u predivan park kojim je nekretnina....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 239.000 € na 220.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Vidici, 220.000 €, 79,03 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.11.2025 - 239.000 €
02.05.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE ? ŠIBENIK, VIDICI Prodaje se svijetao i prostran dvosoban stan površine 79,03 m², smješten na 12. katu održavane stambene zgrade s liftom, u traženom i popularnom šibenskom naselju Vidici. Stan se sastoji od: dvije prostrane spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, SARŠONI, 210.000 €, 60,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Novo u ponudi!!!!!! Viškovo - Saršoni, dobili smo u ponudu stan u novogradnji 2s+db, 60m2. Sastoji se od dvije sobe, kuhinje s dnevnim boravkom, hodnikom, kupaonom, balkonom, drvarnicom i parkirnim mjestom. Oprema nekretnine: - kompletno opremljen novim namještajem - PVC stolarija....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 198.850 €, 59,76 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ZADAR ? BULEVAR | JEDNOSOBAN STAN 59,76 m² | 7. KAT | POGLED NA MORE Prodaje se komforan jednosoban stan površine 59,76 m² smješten na 7. katu stambene zgrade s novim liftom, u jednom od najtraženijih dijelova Zadra ? Bulevaru Stan je orijentiran sjeveroistok - jug, što mu osigurava....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bili Brig, 198.850 €, 59,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR BULEVAR | JEDNOSOBAN STAN 59,76 m | 7. KAT | POGLED NA MORE Prodaje se komforan jednosoban stan površine 59,76 m smješten na 7. katu stambene zgrade s novim liftom, u jednom od najtraženijih dijelova Zadra Bulevaru Stan je orijentiran sjeveroistok - jug, što mu osigurava obilje....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 200.000 € na 195.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Potok, 195.000 €, 47,00 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.01.2026 - 208.000 €
25.04.2026 - 200.000 €
09.05.2026 - 195.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

RIJEKA, CENTAR - funkcionalan i potpuno namješten 2-sobni stan u širem centru Rijeke idealan za život ili investiciju! Na prodaju je funkcionalan i uredno održavan stan smješten u širem centru Rijeke, na mirnoj lokaciji u neposrednoj blizini svih važnih gradskih sadržaja. Stan se....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Krnjevo, 190.000 €, 62,00 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prostrani stan s pogledom na more ? ogroman potencijal za uređenje! Na prodaju je prostran stan na prizemlju , iznimno svijetao zahvaljujući trostranoj orijentaciji, s prekrasnim pogledom na more i velikim mogućnostima preuređenja prema vlastitim željama. Stan je u naravi dvosoban,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Trsat, 187.000 €, 58,62 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

TRSAT, VOJAK Posredujemo u prodaji dvosobnog stana za adaptaciju u jednoj od najtraženijih ulica u gradu. Stan je površine 58,62 m2 smješten u prizemlju stambene zgrade. Sastoji se od hodnika, kuhinje, dvije sobe, gdje je veća soba pregrađena s montažnom drvenom stijenom na dvije....

 
 
 
  Stan, PREMANTURA, 187.000 €, 51,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prekrasan stan u samom srcu Premanture, smješten u visokom prizemlju zgrade, u prvom redu do mora. Ova posebna nekretnina odiše toplinom i funkcionalnošću, savršeno uklopljena u mediteranski ugođaj. Ulazni hodnik vodi u prostranu spavaću sobu te kupaonicu s tuš kabinom,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Vojak, 187.000 €, 58,62 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.07.2025.,

www.njuskalo.hr

RIJEKA, VOJAK - stan za adaptaciju Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, okružen zelenilom, u blizini javnog prijevoza, škole, vrtića, trgovine, parka, sveučilišnog kampusa na Trsatu i ostalih važnih sadržaja, što ga čini idealnim kako za život tako i za investiciju. Nalazi se u prizemlju....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Krimeja, 185.000 €, 59,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Casa Bella iz ponude izdvaja dvosoban stan ukupne površine 59 m² smješten u prizemlju stambene peterokatnice na Vojaku. Stan se prodaje prazan, za renovaciju te predstavlja odličnu priliku za adaptaciju prema vlastitim željama ili kao investicija. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Vojak, 185.000 €, 58,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvosoban stan ukupne površine 58,62 m² smješten u prizemlju stambene zgrade s ukupno pet katova. Stan se prodaje prazan i u izvornom stanju, što budućem vlasniku pruža izvrsnu priliku za adaptaciju i uređenje prema vlastitim željama ili investicijskim planovima. Stan se....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 185.000 € na 180.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Trsat, 180.000 €, 58,62 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 185.000 €
29.03.2026 - 180.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudu smo dobili stan na odličnoj lokaciji .Stan se sastoji od hodnika, kuhinje, dvije sobe i kupaonice, sljedećih površina: - hodnik: 7,13 m2, - kuhinja (sjeveroistok/jugoistok): 12,25 m2, - soba 1 (jugoistok): 6,29 m2, - soba 2 (jugozapad): 28,35 m2 ? pregrađena s montažnom drvenom....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Belveder, 175.000 €, 53,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

BELVEDER U ekskluzivnoj ponudi imamo dvosoban stan u manjoj zgradi na prvom katu 53,92m2, sa terasom sa djelomičnim pogledom na more. Stanu pripada drvarnica od 9m2 te dvorište sa zelenilom na korištenje 30 m2. Blizina svih sadržaja, škole, vrtića, dućana, samog centra grada i Korza!....

 
 
 
  Stan, SISAK, Centar, 151.000 €, 56,00 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, SISAK, CENTAR, 56 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan površine 56 m2 u visokom prizemlju u zgradi bez lifta. Zgrada je izgrađena 1967. godine, ima ukupno 5 katova i nalazi se u Ulici Jurja Križanića. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, spavaće....

 
 
 
  Stan, OGULIN, 100.000 €, 70,00 m2 cca 1430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se dvosoban stan sa dnevnim boravkom u centru Ogulina. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kuhinje sa dnevnim boravkom, kupatila, predsoblja i hodnika. Stanu pripada parkirno mjesto i drvarnica u dvorištu. Stan ima poseban ulaz uz montažne stepenice. Vanjska stolarija je....

 
 
 
  Stan, MORAVICE, 85.000 €, 51,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se lijepo adaptiran i potpuno namješten stan u samom centru Moravica, smješten na prvom katu stambene zgrade. Stan je klasičnog rasporeda, dvosoban, te se sastoji od kuhinje, kupaonice, hodnika, ostave i dodatne drvarnice u dvorištu zgrade. Ukupni raspored prostorija funkcionalan....