• GoHome Professional
2-sobni stan do 440000 eura park ekskluzivan - GoHome
  • 2-sobni stan do 440000 eura park ekskluzivan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2-sobni stan do 440000 eura park ekskluzivan

  • Za upit "2-sobni stan do 440000 eura park ekskluzivan" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 3.176 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 410000 eura (malo jeftiniji)
    • 460000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, JASENICE, 295.000 €, 94,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.indomio.hr

Zadar, Maslenica, luksuzan dvosoban stan, općina Jasenice, s planiranim završetkom izgradnje 2026. godine.Ova novogradnja, smještena na atraktivnoj lokaciji, nudi spoj modernog dizajna, vrhunske kvalitete gradnje i neprocjenjivog pogleda na kristalno čisto Jadransko more. Idealan....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 295.000 €, 90,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, OPATIJA, Centar, 430.000 €, 100,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dux-nekretnine.hr

Opatija, Centar - JEDINSTVENA PRILIKA! Ekskluzivan stan 2S+DB s terasom i parkirnim mjestom, u strogom centru Opatije blizu mora! Opatija, predivan obalni grad smješten na Jadranskom moru poznato je turističko odredište za turiste iz cijelog svijeta. Grad je okružen prekrasnom prirodom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '2-sobni stan do 440000 eura park ekskluzivan'
295.000 €
295.000 €
290.000 €
  Stan, VODNJAN, 358.000 €, 89,50 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

A4 - 89,50 m2 U šarmantnom priobalnom mjestu Peroj, poznatom po mirnoj atmosferi, zelenilu i blizini mora, nastaje ekskluzivan stambeni projekt koji spaja suvremenu arhitekturu, visoku kvalitetu gradnje i udobnost modernog načina života. Projekt obuhvaća dvije elegantne zgrade s po....

 
 
 
  Stan, VODNJAN, 335.600 €, 83,90 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

A5 - 83,90 m2 U šarmantnom priobalnom mjestu Peroj, poznatom po mirnoj atmosferi, zelenilu i blizini mora, nastaje ekskluzivan stambeni projekt koji spaja suvremenu arhitekturu, visoku kvalitetu gradnje i udobnost modernog načina života. Projekt obuhvaća dvije elegantne zgrade s po....

 
 
 
  Stan, VODNJAN, 333.600 €, 83,40 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

B4 - 83,40 m2 U šarmantnom priobalnom mjestu Peroj, poznatom po mirnoj atmosferi, zelenilu i blizini mora, nastaje ekskluzivan stambeni projekt koji spaja suvremenu arhitekturu, visoku kvalitetu gradnje i udobnost modernog načina života. Projekt obuhvaća dvije elegantne zgrade s po....

 
 
 
  Stan, VODNJAN, 310.400 €, 77,60 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

A1 - 77,60 m2 U šarmantnom priobalnom mjestu Peroj, poznatom po mirnoj atmosferi, zelenilu i blizini mora, nastaje ekskluzivan stambeni projekt koji spaja suvremenu arhitekturu, visoku kvalitetu gradnje i udobnost modernog načina života. Projekt obuhvaća dvije elegantne zgrade s po....

 
 
 
  Stan, VODNJAN, 306.800 €, 76,70 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

B3 - 76,70 m2 U šarmantnom priobalnom mjestu Peroj, poznatom po mirnoj atmosferi, zelenilu i blizini mora, nastaje ekskluzivan stambeni projekt koji spaja suvremenu arhitekturu, visoku kvalitetu gradnje i udobnost modernog načina života. Projekt obuhvaća dvije elegantne zgrade s po....

 
 
 
  Stan, KOPRIVNICA, Centar, 284.000 €, 70,35 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se svijetli prostrani dvosoban stan stambene površine 70,35 m2, na 1. katu, u samoj jezgri grada Koprivnice sa pogledom na glavni gradski trg i predivan gradski park. ?Stan se nalazi u jednoj od povezanih zgrada na samom gradskom trgu. Ova jednokatna zgrada je izgrađena oko....

 
 
 
  Stan, VODNJAN, 279.200 €, 69,80 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

A2 - 69,80 m² U šarmantnom priobalnom mjestu Peroj, poznatom po mirnoj atmosferi, zelenilu i blizini mora, nastaje ekskluzivan stambeni projekt koji spaja suvremenu arhitekturu, visoku kvalitetu gradnje i udobnost modernog načina života. Projekt obuhvaća dvije elegantne zgrade s po....

 
 
 
  Stan, VODNJAN, 278.800 €, 69,70 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

B1 - 69,70 m2 U šarmantnom priobalnom mjestu Peroj, poznatom po mirnoj atmosferi, zelenilu i blizini mora, nastaje ekskluzivan stambeni projekt koji spaja suvremenu arhitekturu, visoku kvalitetu gradnje i udobnost modernog načina života. Projekt obuhvaća dvije elegantne zgrade s po....

 
 
 
 
+23%

Promjena cijene sa 208.650 € na 256.800 € - 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VODNJAN, 256.800 €, 64,20 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.05.2026 - 208.650 €
12.05.2026 - 256.800 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

B2 - 64,20 m2 U šarmantnom priobalnom mjestu Peroj, poznatom po mirnoj atmosferi, zelenilu i blizini mora, nastaje ekskluzivan stambeni projekt koji spaja suvremenu arhitekturu, visoku kvalitetu gradnje i udobnost modernog načina života. Projekt obuhvaća dvije elegantne zgrade s po....

 
 
 
  Stan, VODICE, 242.500 €, 64,05 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.njuskalo.hr

VODICE - LA GINESTRA RESIDENCE - Ekskluzivan jednosobni stan - A1-XII Ekskluzivan jednosobni stan s prostranom terasom, južnom orijentacijom i vrhunskom privatnošću U sklopu arhitektonski profinjenog mediteranskog resorta LA GINESTRA RESIDENCE u Vodicama, predstavlja se stan A1-XI?....

 
 
 
  Stan, VODICE, 232.500 €, 64,05 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

VODICE - LA GINESTRA RESIDENCE - Ekskluzivan dvosobni stan - A1-VIII Ekskluzivan jednosbni stan s prostranom terasom, južnom orijentacijom i vrhunskom privatnošću U sklopu arhitektonski profinjenog mediteranskog resorta LA GINESTRA RESIDENCE u Vodicama, predstavlja se stan A1-IV?....

 
 
 
  Stan, VODICE, 222.500 €, 64,05 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

VODICE - LA GINESTRA RESIDENCE - Ekskluzivan dvosobni stan - A1-IV Ekskluzivan jednosbni stan s prostranom terasom, južnom orijentacijom i vrhunskom privatnošću U sklopu arhitektonski profinjenog mediteranskog resorta LA GINESTRA RESIDENCE u Vodicama, predstavlja se stan A1-IV? elegantan....

 
 
 
  Stan, KRAPINSKE TOPLICE, 184.000 €, 67,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJA, STAN, NOVOGRADNJA, KRAPINSKE TOPLICE - CENTAR, 2-SOBAN, 67 m2 Ekskluzivna i vrhunska novogradnja u neposrednoj blizini samog centra Krapinskih Toplica i termi Aquae Vivae. Stan oznake S1 nalazi se u razizemlju stambene zgrade u izgradnji od ukupno 3 kata. Sastoji se od velikog....

 
 
 
  Stan, KRAPINSKE TOPLICE, 173.000 €, 63,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Stan, Krapinske toplice, Antuna Mihanovića, 2s, 63m2 PRODAJA, STAN, NOVOGRADNJA, KRAPINSKE TOPLICE - CENTAR, 2-SOBAN, 63 m2 Ekskluzivna i vrhunska novogradnja u neposrednoj blizini samog centra Krapinskih Toplica i termi Aquae Vivae. Stan oznake S19 nalazi se u na 2. katu....

 
 
 
  Stan, KRAPINSKE TOPLICE, 157.000 €, 57,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA, STAN, NOVOGRADNJA, KRAPINSKE TOPLICE - CENTAR, 2-SOBAN, 57 m2 Ekskluzivna i vrhunska novogradnja u neposrednoj blizini samog centra Krapinskih Toplica i termi Aquae Vivae. Stan oznake S3 nalazi se u razizemlju stambene zgrade u izgradnji od ukupno 3 kata. Sastoji se od velikog....

 
 
 
  Stan, KRAPINSKE TOPLICE, 154.000 €, 56,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJA, STAN, NOVOGRADNJA, KRAPINSKE TOPLICE - CENTAR, 2-SOBAN, 56 m2 Ekskluzivna i vrhunska novogradnja u neposrednoj blizini samog centra Krapinskih Toplica i termi Aquae Vivae. Stan oznake S5 nalazi se u prizemlju stambene zgrade u izgradnji od ukupno 3 kata. Sastoji se od velikog....

 
 
 
  Stan, KRAPINSKE TOPLICE, 148.500 €, 54,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA, STAN, NOVOGRADNJA, KRAPINSKE TOPLICE - CENTAR, 2-SOBAN, 54 m2 Ekskluzivna i vrhunska novogradnja u neposrednoj blizini samog centra Krapinskih Toplica i termi Aquae Vivae. Stan oznake S10 nalazi se u prizemlju stambene zgrade u izgradnji od ukupno 3 kata. Sastoji se od velikog....

 
 
 
  Stan, SLAVONSKI BROD, Centar, 125.000 €, 50,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.01.2026.,

www.njuskalo.hr

*** EKSKLUZIVNO SAMO KOD NAS U PONUDI *** *** NAJAVA PROJEKTA IZGRADNJE STAMBENO-POSLOVNE GRAĐEVINE NA NAJATRAKTIVNIJOJ LOKACIJI U GRADU - LOKACIJA BIVŠEG PRESOFLEXA *** VUKOVARSKA ULICA, Centar, Slavonski Brod - u neposrednoj blizini samog centra grada, u okruženju svih gradskih....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 20)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com