• GoHome Professional
2-sobni stan do 440000 eura 60 m2 - GoHome
  • 2-sobni stan do 440000 eura 60 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2-sobni stan do 440000 eura 60 m2

  • Za upit "2-sobni stan do 440000 eura 60 m2" pronađeno 6 640 nekretnina - prosječna cijena 3.682 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 410000 eura (malo jeftiniji)
    • 460000 eura (malo skuplji)
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MEDULIN, 244.000 €, 60,78 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Općina Medulin smještena je na samom jugu istarskog Poluotoka u priobalju. Medulin, nekad ribarsko mjesto, danas je moderno turističko središte koje se u zadnjih deset godina istaknulo kao jedna od najpoželjnijih turističkih destinacija u Hrvatskoj što dokazuje i najveći broj ostvarenih....

 
 
 
  Stan, POREČ, 248.724 €, 59,22 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

ZGRADA B, STAN B001, NOVOGRADNJA, PRODAJA, POREČ, 59,22 m2, 2S Provjerite dostupnost stanova na linku https://starling.hr/novogradnja/porec/ , a više detalja o samom projektu na web stranici https://hr.goldy-residence.com/ Kupac ne plaća porez na promet nekretninama. Prodaje se dvosoban....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 249.500 €, 60,78 m2 cca 4110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na 2.katu izrazito uredne stambene zgrade sa liftom,prodaje se stan južne orijentacije sa panoramskim pogledom na more. Sam stan se sastoji od kupaonice,spremišta,spavaće sobe te otvorenog koncepta kuhinje i dnevnog boravka,a dominira velika loggia. Namješten i opremljen te se kao....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 249.500 €, 60,78 m2 cca 4110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan s loggiom i panoramskim pogledom ? Crikvenica Na prodaju je stan na 2. katu uredne stambene zgrade s liftom, južne orijentacije i s panoramskim pogledom na more. Stan se sastoji od spavaće sobe, kupaonice, spremišta te open-space kuhinje i dnevnog boravka, a glavna prednost je....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL LUKŠIĆ, 200.000 €, 59,22 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NIJE MOGUĆA KUPNJA PUTEM KREDITA. UPORABNA DOZVOLA PLANIRANA JE ZA JESEN/ZIMU 2026. U ponudi je moderna i kvalitetna novogradnja u Kaštel Lukšiću, smještena između stare kaštelanske ceste i magistrale. Objekt se nalazi na mirnoj i ugodnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih važnih....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 249.000 €, 60,78 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

CRIKVENICA - prekrasan stan od 60,78 m2 u novogradnji. Posredujemo u prodaji prekrasnog stana koji predstavlja izvanrednu priliku za sve koji žele uživati u mirnom okruženju, a istovremeno biti u blizini svih sadržaja. S prekrasnim pogledom na more i okolne otoke, terasa nudi savršen....

 
 
 
  Stan, KRAPINSKE TOPLICE, 162.827 €, 59,21 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.eurovilla.hr

Dvosoban stan na 2. katu stambene zgrade zatvorene površine 53,98 m2 s loggiom 3,42 m2 (2,57 m2) i balkonom 5,32 m2 (2,66 m2), ukupno neto korisne površine 59,21 m2.Stan S-2-1 sastoji se od ulaznog prostora, dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje, kupaonice, spavaće sobe i Za ovu....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 232.900 €, 60,79 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.eurovilla.hr

U šarmantnom mirnom prigradskom naselju Štinjan na drugom katu kvalitetne novogradnje smjestio se stan ukupne stambene površine od 60,79 m2 sa spremištom i parking mjestom.Projekt se sastoji od ukupno devetnaest stambenih građevina od kojih su deset poluugrađene, a devet ugrađene....

 
 
 
  Stan, VRBOSKA, 243.200 €, 60,80 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja u Vrboskoj (Hvar) ? stan na prvom katu s lođom Novogradnja u Vrboskoj (Hvar) ? stan na prvom katu s lođom U idiličnom primorskom naselju Vrboska, na sunčanom otoku Hvaru, grade se dvije manje stambene zgrade s ukupno 16 stanova raspoređenih kroz četiri etaže. Ova novogradnja....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 249.280 €, 60,80 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan u novogradnji u Zagrebu, Novi Zagreb ? Podbrežje, u sklopu projekta Front Residence. Stan oznake C1 nalazi se u prizemlju moderne stambene zgrade. Ukupna površina stana iznosi 60,80 m². Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 189.400 €, 59,19 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom dijelu naselja Valdebek, svega nekoliko minuta vožnje od centra Pula, smjestio se Projekt Valdebek ? suvremena stambena cjelina koju čini 11 modernih zgrada, pažljivo uklopljenih u okolinu. Lokacija nudi idealnu ravnotežu: svakodnevni sadržaji, škole i trgovine nalaze se....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 266.000 €, 59,19 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PULA CENTAR ? LUKSUZNA NOVOGRADNJA NA ODLIČNOJ LOKACIJI Na atraktivnoj lokaciji u centru Pule, svega 5 minuta pješice od glavne gradske tržnice, u ponudi su moderni stanovi u kvalitetnoj novogradnji vrhunske izvedbe. Projekt karakterizira suvremena arhitektura, funkcionalni tlocrti....

 
 
 
  Stan, VABRIGA, 255.000 €, 59,18 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.06.2025.,

www.eurovilla.hr

Prodaje se moderan i kvalitetno opremljen stan na drugom katu stambene zgrade u mirnom dijelu Tara, idealan za život ili turistički najam.Osnovne informacije:Neto površina: 52,94 m²Lođa: 8,32 m²Kat: 2. katParkirno mjesto: uključeno u cijenuPogled na moreRaspored:prostrani hodnikDvije....

 
 
 
  Stan, STARA NOVALJA, 255.000 €, 60,82 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja u Staroj Novalji - 2sb s velikom terasom i otvorenim pogledom na mor Novogradnja u Staroj Novalji - 2sb s velikom terasom i otvorenim pogledom na more U Staroj Novalji, na nekoliko minuta od mora, grade se tri manje zgrade s po šest stanova, prema visokim građevinskim....

 
 
 
  Stan, VABRIGA, 255.000 €, 59,18 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.06.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan i kvalitetno opremljen stan na drugom katu stambene zgrade u mirnom dijelu Tara, idealan za život ili turistički najam. Osnovne informacije: Neto površina: 52,94 m² Lođa: 8,32 m² Kat: 2. kat Parkirno mjesto: uključeno u cijenu Pogled na more Raspored: prostrani....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 161.000 €, 59,17 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.06.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju lijep stan u modernoj novogradnji u okolici Pule sa vrtom. Stan se nalazi u prizemlju manje stambene zgrade na mirnoj lokaciji, stambene površine oko 47m2 te se sastoji od 1 spavaće sobe (10,80m2), hodnika (4,10m2) dnevnog boravka blagovaone i kuhinje (26,40m2) sa izlaskom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 547-562 (od ukupno 583)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!