• GoHome Professional
2-sobni stan do 410000 eura balkon vrt pala cijena - GoHome
  • 2-sobni stan do 410000 eura balkon vrt pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2-sobni stan do 410000 eura balkon vrt pala cijena

  • Za upit "2-sobni stan do 410000 eura balkon vrt pala cijena" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 3.553 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 380000 eura (malo jeftiniji)
    • 430000 eura (malo skuplji)
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-9%

Promjena cijene sa 415.000 € na 379.000 € - 09.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PETRČANE, 379.000 €, 90,00 m2 cca 4210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 415.000 €
09.03.2026 - 379.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

PETRČANE / PUNTA RADMAN - dvosoban komforan stan od 91 m2 na 1. katu!! Prodaje se prostran i moderno uređen stan ukupne površine 142,76 m² (netto 90,76 m²), smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno tri stana, u jednom od najatraktivnijih dijelova Petrčana ? Punta Radman.....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 291.174 € na 276.242 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PRIMOŠTEN, 276.242 €, 74,66 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.06.2025 - 291.174 €
25.02.2026 - 276.242 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2025.,

www.primosten-nekretnine.hr

Luksuzna novogradnja u Primoštenu na iznimno dobroj lokaciji nekoliko minuta pješice do samog mjesta i plaža. Ova novogradnja se sastoji od 11 stambenih jedinica. Na prodaju je stan S4 koji se nalazi na prvom katu zgrade. Stan ima ukupnu neto korisnu površinu od 74,66 m2. Sastoji....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 415.000 € na 379.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Voštarnica, 379.000 €, 90,00 m2 cca 4210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 415.000 €
22.05.2026 - 379.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u okolici Zadra, prodaje se moderan i prostran dvosoban stan površine 90,76 m², smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno tri stana. Nekretnina se nalazi svega nekoliko minuta hoda od mora i uređenih plaža, što je čini idealnom za....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '2-sobni stan do 410000 eura balkon vrt pala cijena'
379.000 €
379.000 €
251.838 €
 
-5%

Promjena cijene sa 311.727 € na 295.741 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PRIMOŠTEN, 295.741 €, 79,93 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.06.2025 - 311.727 €
25.02.2026 - 295.741 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2025.,

www.primosten-nekretnine.hr

Luksuzna novogradnja u Primoštenu na iznimno dobroj lokaciji nekoliko minuta pješice do samog mjesta i plaža. Ova novogradnja se sastoji od 11 stambenih jedinica. Na prodaju je stan S5 koji se nalazi na prvom katu zgrade. Stan ima ukupnu neto korisnu površinu od 79,93 m2. Sastoji....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 316.960 € na 290.000 € - 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, OKRUG GORNJI, 290.000 €, 90,56 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.07.2025 - 298.848 €
07.08.2025 - 316.960 €
10.03.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.07.2025.,

www.ekspert-nekretnine.com

Čiovo, Okrug Gornji, dvosoban stan 90.56 m2 s pogledom na more u prizemlju novogradnje koja je udaljena samo 200 m od mora i plaže. Orijentacija stana jug-zapad-istok. Stan ima 46.17 m2 stambene površine, dvije spavaće sobe, hodnik, kupaonicu, dnevni boravak s kuhinjom i blagovanom,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 285.000 € na 275.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, LOVRAN, 275.000 €, 65,00 m2 cca 4230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.04.2026 - 285.000 €
17.05.2026 - 275.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

U prodaji je elegantan dvosobni stan u novogradnji s privatnim vrtom i pogledom na more iznad Lovrana. Stan je smješten na drugom katu, pažljivo je projektiran kako bi ponudio maksimalnu funkcionalnost i komfor. OPIS STANA: unutarnje stubište, hodnik 2 spavaće sobe i balkon kupaona....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 304.114 € na 256.096 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PRIMOŠTEN, 256.096 €, 80,03 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.06.2025 - 304.114 €
25.02.2026 - 256.096 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2025.,

www.primosten-nekretnine.hr

Luksuzna novogradnja u Primoštenu na iznimno dobroj lokaciji nekoliko minuta pješice do samog mjesta i plaža. Ova novogradnja se sastoji od 11 stambenih jedinica. Na prodaju je stan S2 koji se nalazi u prizemlju zgrade. Stan ima ukupnu neto korisnu površinu od 80,03 m2. Sastoji se....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 296.450 € na 245.000 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PRIMOŠTEN, 245.000 €, 76,75 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.06.2025 - 291.650 €
10.10.2025 - 296.450 €
25.02.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2025.,

www.primosten-nekretnine.hr

Luksuzna novogradnja u Primoštenu na iznimno dobroj lokaciji nekoliko minuta pješice do samog mjesta i plaža. Ova novogradnja se sastoji od 11 stambenih jedinica. Na prodaju je stan S1 koji se nalazi u prizemlju zgrade. Stan ima ukupnu neto korisnu površinu od 76,75 m2. Sastoji se....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 250.000 € na 233.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Krimeja, 233.000 €, 50,00 m2 cca 4660 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 250.000 €
11.04.2026 - 233.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

RIJEKA, VOJAK ? DVOSOBNI STAN S VRTOM Na atraktivnoj i traženoj lokaciji u riječkom naselju Vojak prodaje se dvosobni stan u Rijeci, smješten u prizemlju stambene zgrade, dok je u naravi pozicioniran kao prvi kat, što osigurava dodatnu privatnost i više dnevnog svjetla. Stan se sastoji....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 261.800 € na 231.750 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RAŽANJ, 231.750 €, 68,90 m2 cca 3360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 275.000 €
09.02.2026 - 261.800 €
29.03.2026 - 231.750 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA ? LUKSUZNI DVOSOBNI STANOVI, RAŽANJ Punta Planka ISHOĐENA GRAĐEVINSKA DOZVOLA! Mogućnost rezervacija/kupnje uz popuste za avansno plaćanje! Mogućnost odabira materijala i manjih preinaka u ovoj fazi izgradnje! Cijene od 231.750 EUR do 291.000 EUR STIVAŠNICA ? PUNTA PLANKA,....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 230.000 € na 219.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Trsat, 219.000 €, 50,00 m2 cca 4380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 224.000 €
25.04.2026 - 227.000 €
11.05.2026 - 230.000 €
22.05.2026 - 219.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

SPUŠTENO SA 230.000 na 219.000 Prodaje se uređen, funkcionalan i nedavno renoviran stan u Rijeci, u popularnom i mirnom kvartu Vojak (pored Trsata), neposredno preko puta Kampusa. Stan se nalazi na 1. katu manje stambene zgrade s ukupno pet stanova te ima poseban, zasebni ulaz, što....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 223.540 € na 217.482 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SAMOBOR, Centar, 217.482 €, 60,58 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 223.540 €
22.05.2026 - 217.482 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Ovaj projekt predstavlja spoj estetike i funkcionalnosti, pružajući Vam ne samo dom, već i način života koji je u potpunosti prilagođen suvremenim potrebama. Obuhvaća 9 stambenih jedinica čije površine variraju od 45 m2 do 100 m2, svaka s osiguranim garažnim i vanjskim parkirnim mjestima....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 220.000 € na 206.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 206.000 €, 58,50 m2 cca 3520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 220.000 €
22.04.2026 - 206.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se vrlo ugodan dvosoban stan smješten u mirnoj ulici, Jelašićka ulica. Stan je ukupne korigirane neto površine 58,5 m², i nalazi se u visokom prizemlju. Posebnost stana jest puno svjetla i topline, izlaz na prostrani balkon i vrt 50m2 koji ga okružuje, pružajući osjećaj privatnosti....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 210.000 € na 205.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VRSI, 205.000 €, 59,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 210.000 €
11.05.2026 - 205.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Ekskluzivno u našoj ponudi: ZUKVE (Vrsi) - na prodaju je potpuno namješten lijep dvosoban apartman na 1. katu s velikim vrtom, tek 150 m od mora i plaže. Neto površina apartmana s pripadcima iznosi oko 59,41 m2 te obuhvaća: - dnevni boravak s kuhinjom, - 2 spavaće sobe, - kupaonicu,....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 230.000 € na 200.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, NIN, 200.000 €, 63,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 230.000 €
08.05.2026 - 200.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Ekskluzivno u našoj ponudi: NIN - na prodaju je dvosoban stan na 1. katu nove stambene zgrade u izgradnji, na izuzetno atraktivnoj i poželjnoj lokaciji, u samom centru grada. Ukupna površina apartmana s pripadcima iznosi oko 63 m2, a na priloženom tlocrtu označen je kao S3. Sastoji....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 200.999 € na 194.900 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, Centar, 194.900 €, 115,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.04.2026 - 210.000 €
08.05.2026 - 200.999 €
22.05.2026 - 194.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stambeni prostor ukupne NKP 115 m2, koji se nalazi u dvorišnoj stambenoj zgradi u karlovačkom kvartu Novi centar, idealnom mjestu za miran i lagodan život nadomak svih urbanih sadržaja koje grad pruža,kao što su škole,vrtići, javni prijevoz,trgovine,pošta itd. Objekt se....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 195.000 € na 190.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VIR, 190.000 €, 54,00 m2 cca 3520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 195.000 €
15.05.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvosoban stan u prizemlju (S01) sa lođom i vrtom u novogradnji visoke kvalitete, smještenoj na prestižnoj lokaciji na otoku Viru, u neposrednoj blizini mora, plaže i svih sadržaja.Stan je dio projekta stambenih zgrada sa malo stambenih jedinica na tihoj i mirnoj lokaciji....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 187.000 € na 179.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Krnjevo, 179.000 €, 69,12 m2 cca 2590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.01.2026 - 190.000 €
15.03.2026 - 187.000 €
22.05.2026 - 179.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudu Mediator nekretnina smo dobili stan ukupne površine 69,12 m² smješten je u staroj talijanskoj vili na Krnjevu, u mirnoj ulici okruženoj svim potrebnim sadržajima ? od trgovina, škola i vrtića do autobusnih linija i brzog pristupa centru grada te Zapadnom trgovačkom centru.....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 153.870 € na 149.410 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Botinec, 149.410 €, 44,60 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 158.330 €
29.11.2025 - 149.410 €
08.12.2025 - 158.330 €
16.02.2026 - 167.250 €
16.03.2026 - 153.870 €
10.05.2026 - 149.410 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN S1-6 - 44,60 m2, 2-sobni, prizemlje (ULAZ 1) Ukupna površina s parkirnim mjestom i spremištem: 51,60 m² UKUPNA CIJENA: 172.860,00 EUR Sastoji se od: 1. ulaz 2,93m2 2. kuhinja 4,95m2 3. dn.boravak i blagavaonica 18,95m2 4. sp.soba 9,95m2 5. kupaonica 4,85m2 6. natkriveni balkon....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 125.000 € na 119.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, OKRUG GORNJI, 119.000 €, 42,00 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.10.2025 - 139.000 €
03.12.2025 - 125.000 €
15.05.2026 - 119.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.10.2025.,

www.njuskalo.hr

OKRUG GORNJI, JEDNOSOBAN ROH BAU, VANJSKI PARKING I VRT Prodaje se jednosoban stan (roh bau) stambene površine 32,94m2 s pripatcima koji čine dva natkrivena balkona(6.96m2 + 3.56m2), vrt (48.52m2) i vanjski parking( 13.12m2). Stan je položen na drugom katu objekta (visoko potkrovlje)....

 
 
 
 
-21%

Promjena cijene sa 141.000 € na 112.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, GRIŽANE, 112.000 €, 36,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.11.2025 - 141.000 €
07.03.2026 - 112.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.10.2025.,

www.njuskalo.hr

ŠARMANTAN STAN U GRIŽANAMA S TERASOM, BALKONOM I OKUĆNICOM USRED ZELENILA! U mirnom okruženju mjesta Grižane, svega nekoliko minuta vožnje od Crikvenice i mora, prodaje se ugodan stan idealan za bijeg od gradske vreve ili kao investicija za odmor i najam. Stan se sastoji od: jedne....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 21)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!