• GoHome Professional
2-sobni stan do 290000 eura barem 60 m2 3.kat kval - GoHome
  • 2-sobni stan do 290000 eura barem 60 m2 3.kat kval - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2-sobni stan do 290000 eura barem 60 m2 3.kat kvalitetan

  • Za upit "2-sobni stan do 290000 eura barem 60 m2 3.kat kvalitetan" pronađeno 27 nekretnina - prosječna cijena 3.548 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Srdoči, 276.906 €, 69,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji je stan u sklopu modernog stambeno-poslovnog projekta u Srdočima, smještenog na jednoj od najtraženijih lokacija u Rijeci. OSNOVNI PODACI ZA STAN OZNAKE A28 Površina: 69,27 m² Kat: 3. kat Tip stana: 2S+DB Raspored: hodnik, dvije spavaće sobe, dnevni boravak s kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, KASTAV, 267.800 €, 70,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.indomio.hr

KASTAV ? REŠETARI | 2S+DB | 70 m² | PRODAJA Na prodaju je funkcionalan, uredan i kvalitetno adaptiran stan površine 70 m², smješten na mirnoj i vrlo traženoj lokaciji u naselju Rešetari, Kastav. Lokacija je poznata po ugodnom okruženju, dobroj prometnoj povezanosti i blizini svih....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 242.100 €, 71,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan površine 71,38 m2 smješten na trećem katu četverokatnice u Donjoj Dubravi. Stan se nalazi u zgradi izgrađenoj 2003. godine. Ova nekretnina nudi funkcionalan raspored 2,5-sobnog stana (2S+DB) s dvije spavaće sobe, što ga čini pogodnim za obitelji ili parove koji traže....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '2-sobni stan do 290000 eura barem 60 m2 3.kat kvalitetan'
252.000 €
252.000 €
268.509 €
  Stan, VARAŽDIN, 162.000 €, 60,00 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Varaždin, Banfica, dvosoban stan površine 60 m2 na trećem katu dobro održavane stambene zgrade.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s izlazom na lođu, kuhinje s blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice i ostave.Odlična lokacija, blizina centra grada, javnog prijevoza,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 210.000 €, 60,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je svijetao i ugodan stan površine 60 m2, smješten na trećem katu uredne četverokatnice u mirnom dijelu Rijeke ? naselje Škurinje. Stan je 1,5-sobni (1S+DB) i zahvaljujući jugozapadnoj orijentaciji obiluje prirodnim svjetlom tijekom cijelog dana, što prostoru daje osjećaj....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 220.000 €, 62,66 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan, smješten na trećem katu uredne i održavane zgrade starije novogradnje, ukupne površine 62,66 m2. Stan je odličnog tlocrtnog rasporeda, obuhvaća ulazno predsoblje, prostranu kuhinju s blagovaonom, dvije spavaće sobe, kupaonica, komforna terasa zapadne orijentacije,....

 
 
 
  Stan, OMIŠ, 308.000 €, 63,00 m2 cca 4890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.10.2025.,

www.broker.hr

Na prodaju je stan površine 63 m², smješten na trećem katu moderne novogradnje s liftom, u neposrednoj blizini mora. Prostrani dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom čini centar doma, dok dvije spavaće sobe pružaju privatnost i udobnost. Iz dnevnog prostora izlazi se na lođu koja....

 
 
 
  Stan, PRIMOŠTEN, 269.000 €, 65,60 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je stan s jedinstvenim pogledom smješten na trećem katu moderne stambene zgrade u mirnom mjestu Dolac, svega nekoliko minuta vožnje od slikovitog Primoštena. Zgrada se nalazi na blagoj uzvisini što omogućuje neometan pogled na Jadransko more. Udaljena je svega 300 metara....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 294.861 €, 66,00 m2 cca 4470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

U prodaji je stan u sklopu modernog stambeno-poslovnog projekta u Srdočima, smještenog na jednoj od najtraženijih lokacija u Rijeci. OSNOVNI PODACI ZA STAN OZNAKE A32 Površina: 66,90 m² Kat: 3. kat Tip stana: 2S+DB Raspored: hodnik, dvije spavaće sobe, dnevni boravak s kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, PRIMOŠTEN, 271.000 €, 66,00 m2 cca 4110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 271.150 €, 67,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

U prodaji je stan u sklopu modernog stambeno-poslovnog projekta u Srdočima, smještenog na jednoj od najtraženijih lokacija u Rijeci. OSNOVNI PODACI ZA STAN OZNAKE A30 Površina: 67,83 m² Kat: 3. kat Tip stana: 2S+DB Raspored: hodnik, dvije spavaće sobe, dnevni boravak s kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, 217.600 €, 68,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Predstavljamo vam atraktivan 2-sobni stan površine 77,21 m2 koji se nalazi na trećem katu novogradnje u Sesvetama. Ovaj moderan stan, čija je izgradnja i adaptacija planirana za 2026. godinu, odlikuje se suvremenim dizajnerskim rješenjima te posebnim naglaskom na udobnost i funkcionalnost.....

 
 
 
  Stan, ČAKOVEC, 223.500 €, 68,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Čakovec ? Globetka | Dvosobni stan 68,5 m2 + lođa 8,0 m2 | 3. kat | U izgradnji Neki stanovi su mjesta gdje živite. Neki su mjesta gdje stvarno počnete živjeti. Ovaj dvosobni stan na trećem i najvišem katu moderne novogradnje u Globetki pripada drugoj vrsti. 68,5 m2 promišljenog prostora....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 273.309 €, 69,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

U prodaji je stan u sklopu modernog stambeno-poslovnog projekta u Srdočima, smještenog na jednoj od najtraženijih lokacija u Rijeci. OSNOVNI PODACI ZA STAN OZNAKE A 26 Površina: 68,37 m² Kat: 3. kat Tip stana: 2S+DB Raspored: hodnik, dvije spavaće sobe, dnevni boravak s kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Brajda, 230.000 €, 72,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostran i ugodan stan površine 72 m², smješten na trećem katu uredne zgrade na Brajdi. Stan se nalazi svega nekoliko minuta hoda od Korza, željezničke stanice i KBC-a, što ga čini idealnim za svakodnevni život, ali i kao izvrsnu investiciju za najam zbog blizine svih....

 
 
 
  Stan, OKRUG GORNJI, 252.000 €, 72,61 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivan 2-sobni stan površine 72,61 m2, smješten na trećem katu stambene zgrade u mirnom dijelu Okruga Gornjeg. Objekt ima ukupno tri kata, a stan se ističe prostranošću i funkcionalnim rasporedom prostorija. Stan se proteže na 72,61 m2 površine od čega se 57,32 m2 odnose....

 
 
 
  Stan, TROGIR, 304.999 €, 72,80 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prekrasno renovirani stan na trećem katu stambene zgrade u Trogiru, smješten na izvanrednoj lokaciji koja pruža jednostavan pristup svim ključnim sadržajima. Stan ukupne površine 73 m2 (s koeficijentom balkona) nudi funkcionalan raspored i luksuzne detalje koji ga čine....

 
 
 
  Stan, UMAG, 270.000 €, 74,37 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Agencija CASA real estates posreduje pri kupoprodaji stanova u modernom stambenom objektu u gradu Umagu, smještenom 700 metara od mora. Objekt je podijeljen u četiri ulaza, a sastoji od 122 funkcionalna stana na 4 etaže, 181 parking mjesto (garažna, vanjska natkrivena i vanjska nenatkrivena)....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 179.540 € na 190.944 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, OSIJEK, Donji Grad, 190.944 €, 57,18 m2 cca 3340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 179.540 €
20.03.2026 - 190.944 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! NUDIMO ZA PRODAJU MODERNI LUKSUZNI DVOSOBNI STAN NA 4. KATU POVRŠINE 57,18m2+PRIPADAJUĆI PARKING/SLOBONO! STAN SE NALAZI U KVALITETNOJ STAMBENOJ ZGRADI SA DIZALOM!! DONJI GRAD!! CENTAR!! UDALJENO SVEGA 900m OD TRGA....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 87.000 € na 95.000 € - 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VUKOVAR, Borovo Naselje, 95.000 €, 56,38 m2 cca 1690 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.05.2025 - 80.000 €
17.09.2025 - 87.000 €
04.03.2026 - 95.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Vukovar, Borovo Naselje, dvosoban stan s loggiom kvadrature 56,38 m2 te pripadajućim spremištem u podrumu 6,80 m2 nalazi se na 3.katu stambene zgrade bez lifta koja je prošla proces rekonstrukcije 2006.g. Sastoji se od ulaznog prostora, kupaonice, kuhinje s blagovaonom, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BOROVO, 95.000 €, 56,00 m2 cca 1700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Vukovar, Borovo Naselje, dvosoban stan s loggiom kvadrature 56,38 m2 te pripadajućim spremištem u podrumu 6,80 m2 nalazi se na 3.katu stambene zgrade bez lifta koja je prošla proces rekonstrukcije 2006.g.Sastoji se od ulaznog prostora, kupaonice, kuhinje s blagovaonom, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, TROGIR, 271.189 €, 54,35 m2 cca 4990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan S19 nalazi se na trećem katu moderne novogradnje u mirnom trogirskom predjelu Brigi, svega nekoliko minuta hoda od mora. Zahvaljujući funkcionalnom rasporedu, atraktivnoj lokaciji te orijentaciji istok/zapad, stan je izvrstan izbor za parove i pojedince koji traže kvalitetan....

 
 
 
  Stan, TROGIR, 270.959 €, 54,30 m2 cca 4990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan S18 nalazi se na trećem katu moderne novogradnje u mirnom trogirskom predjelu Brigi, svega nekoliko minuta hoda od mora. Zahvaljujući funkcionalnom rasporedu, atraktivnoj lokaciji te orijentaciji istok/zapad, stan je izvrstan izbor za parove i pojedince koji traže kvalitetan....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 227.019 €, 54,02 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je stan u sklopu modernog stambeno-poslovnog projekta u Srdočima, smještenog na jednoj od najtraženijih lokacija u Rijeci. OSNOVNI PODACI ZA STAN OZNAKE A 23 * Površina: 54,02 m² * Kat: 3. kat * Tip stana: 1S+DB * Raspored: hodnik, spavaća soba, dnevni boravak s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 175.000 €, 54,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Moderan gradski život s pogledom prema budućnosti. U jednom od najpoželjnijih pulskih kvartova, u mirnom i urbanom Monvidalu, smješten je stan oznake 27 u zgradi B novog, kvalitetno građenog stambenog projekta. Treći kat, lift i suvremena arhitektura čine ovu nekretninu idealnim izborom....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 178.500 €, 54,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na atraktivnoj lokaciji gradskog kvarta Monvidal prodaje se dvosoban stan ukupne površine 54 m², smješten na trećem katu moderne novogradnje. Stan se nalazi u novom projektu izgradnje višestambenog objekta koji se sastoji od prizemlja i četiri kata, s ukupno 39 stanova i poslovnim....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 24)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan