• GoHome Professional
2-sobni stan do 290000 eura 70 m2 lođa lift - GoHome
  • 2-sobni stan do 290000 eura 70 m2 lođa lift - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2-sobni stan do 290000 eura 70 m2 lođa lift

  • Za upit "2-sobni stan do 290000 eura 70 m2 lođa lift" pronađeno 38 nekretnina - prosječna cijena 3.712 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-7%

Promjena cijene sa 278.950 € na 260.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VABRIGA, 260.000 €, 69,00 m2 cca 3770 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 299.237 €
13.03.2026 - 278.950 €
29.03.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Elegantan stan s pogledom na more u centru Tara ? 2SB+DB, novogradnja U samom srcu Tar, mirnog i iznimno poželjnog istarskog mjesta, smješten je ovaj moderan i profinjeno dizajniran stan koji objedinjuje kvalitetu gradnje, funkcionalnost i pogled koji svakodnevicu pretvara u doživljaj.....

 
 
 
  Stan, SEGET, 228.000 €, 71,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,dvosoban stan 71 m2 (57m2 stan plus balkon 14m2) u novogradnji sa liftom ,na prizemlju ,južno orijentiran,sa velikom lođom(14 m2) sa koje ima pogled na more u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj samo 200 m od mora i plaže.Stan ima dvije spavaće sobe od kojih....

 
 
 
  Stan, SEGET DONJI, 234.000 €, 71,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2025.,

www.ekspert-nekretnine.com

Seget Donji,dvosoban stan 71 m2 (57m2 stan plus balkon 14m2) u novogradnji sa liftom ,na 1.katu ,južno orijentiran,sa velikom lođom(14 m2) sa koje ima pogled na more u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj samo 200 m od mora i plaže.Stan ima dvije spavaće sobe od kojih jedna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '2-sobni stan do 290000 eura 70 m2 lođa lift'
274.000 €
269.000 €
284.000 €
  Stan, SEGET, 234.000 €, 71,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PRIVLAKA, 259.000 €, 70,34 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se komforan dvosoban stan od sa liftom udaljen 700m od mora 5 min hoda do plaže. Apartman S5 neto korisne površine od 77.70 m2 nalazi se na 1.katu i sastoji se od: 2 spavaće sobe (master soba je sa kupaonicom ), 2 kupaonice, kuhinja sa blagovaonicom, dnevni boravak, garderoba,....

 
 
 
  Stan, SEGET DONJI, 228.000 €, 71,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2025.,

www.ekspert-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, OMIŠ, 315.000 €, 72,00 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.broker.hr

Na prodaju je stan površine 72 m², smješten na prvom katu moderne novogradnje s liftom, u neposrednoj blizini mora. Prostrani dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom čini srce doma, dok dvi-je spavaće sobe pružaju privatnost i udobnost. Iz dnevnog prostora izlazi se na lođu koja....

 
 
 
  Stan, UMAG, 274.000 €, 72,00 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, UMAG - Vrhunski 2S+DB s loggiom - Luksuzna novogradnja Ponosno vam predstavljamo ekskluzivan dvosoban stan s liftom u jednoj od najprestižnijih novogradnji u Umagu. Ovaj prostrani stan ukupne površine 72 m2 smješten je na drugom katu ove impozantne stambene zgrade. Stan nudi....

 
 
 
  Stan, UMAG, 269.000 €, 72,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, UMAG - Vrhunski 2S+DB s balkonom - Luksuzna novogradnja Ponosno vam predstavljamo ekskluzivan dvosoban stan s liftom u jednoj od najprestižnijih novogradnji u Umagu. Ovaj prostrani stan ukupne površine 72 m2 smješten je na trećem katu ove impozantne stambene zgrade. Stan nudi....

 
 
 
  Stan, FINIDA, 270.000 €, 72,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA, UMAG - Vrhunski 2S+DB s balkonom - Luksuzna novogradnja Ponosno vam predstavljamo ekskluzivan dvosoban stan s liftom u jednoj od najprestižnijih novogradnji u Umagu. Ovaj prostrani stan ukupne površine 64 m2 smješten je na prvom katu ove impozantne stambene zgrade. Stan nudi....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Crvene Kuće, 254.700 €, 67,92 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju ? jednosoban stan S2 u prizemlju s privatnim vrtom i dvama parkirnim mjestima u zatvorenom naselju City Garden U prodaji je moderno uređen jednosoban stan S2 smješten u prizemlju arhitektonski promišljenog i visokokvalitetno izgrađenog stambenog kompleksa City Garden. Riječ....

 
 
 
  Stan, VABRIGA, 283.800 €, 67,57 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.07.2025.,

www.eurovilla.hr

Predstavljamo vam ekskluzivan stan B-S-5 smješten na TREĆEM katu vrhunske novogradnje u mirnom dijelu Tara, svega 2 km od mora. Ovaj prostrani stan netto površine 67,57 m2 osmišljen je za one koji traže spoj luksuza, funkcionalnosti i ljepote življenja.Stan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, 158.000 €, 67,00 m2 cca 2360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvosoban stan površine 67m2 u Karlovcu. Stan se nalazi na 4. katu stambene zgrade izgrađene 1980. godine (zgrada nema lift). Zgrada je kvalitetne gradnje, ulaz je miran i uredan, a susjedstvo ugodno. Stan je nenamješten, uredan i okrečen, spreman za useljenje ili uređenje....

 
 
 
  Stan, UMAG, 270.000 €, 73,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, UMAG - Vrhunski 2S+DB s balkonom - Luksuzna novogradnja Ponosno vam predstavljamo ekskluzivan dvosoban stan s liftom u jednoj od najprestižnijih novogradnji u Umagu. Ovaj prostrani stan ukupne površine 73 m2 smješten je na trećem katu ove impozantne stambene zgrade. Stan nudi....

 
 
 
  Stan, FINIDA, 270.000 €, 73,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 189.000 €, 73,00 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Pula je najveći grad Istarske županije, smještena na jugozapadnom djelu poluotoka. Pula je bogata po povijesti, kulturnim spomenicima i mediteranskom šarmu što privlaći mnoge ulagače. Prepoznatljivost Pule je najsačuvaniji spomenik antičkog graditeljstva u Hrvatskoj koji privlaći....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 260.000 €, 66,59 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.04.2026.,

www.eurovilla.hr

Makarska, dvosoban stan s terasom na jugu u novogradnji s liftom.Stan je smješten u visokom prizemlju stambene zgrade, a neto korisna površina iznosi 66,59 m², dok zatvoreni prostor zauzima 54,85 m². Raspored uključuje dvije spavaće sobe, modernu kupaonicu, hodnik, dodatni WC, te....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 190.000 € na 196.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, 196.000 €, 66,24 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.04.2026 - 192.000 €
15.04.2026 - 190.000 €
18.04.2026 - 196.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ISTRA, PULA, VIDIKOVAC ? Prostran i renoviran 1SS+DB stan, smješten na 9. katu zgrade s liftom, lođom i panoramskim pogledom na more U jednom od traženijih i dobro povezanih pulskih naselja ? Vidikovac ? smjestio se ovaj funkcionalan i prostran stan koji nudi odličan spoj komfora,....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 210.000 € na 199.990 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SESVETE, 199.990 €, 66,00 m2 cca 3030 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 210.000 €
15.04.2026 - 199.990 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na poželjnoj i mirnoj lokaciji u Sesvetama prodaje se kompletno renoviran i odmah useljiv stan površine 66 m². Stan se nalazi na 4. katu uredne zgrade s liftom (zgrada ima ukupno 5 katova). Stan je temeljito renoviran 2026. godine, što budućem vlasniku omogućuje useljenje bez dodatnih....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 219.747 €, 66,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.04.2026.,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji dvosobnih stanova u novogradnji s liftom koja se nalazi u mirnom kvartu sa svim sadržajima (škola, trgovine, ambulante, vrtić i sl.) nadohvat ruke u zapadnom dijelu Makarske. Stambena zgrada se sastoji od 5 etaža: suterena u kojem su garažna parkirna mjesta i....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Zamet, 310.000 €, 74,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo stan u poslovno-stambenom zgradi na Gornjem Zametu. Koncipirana je kao S+P+4. Svi stanovi su 2S+DB sa balkonom ili terasom i pogledom na more. Zgrada je vrhunske granje i čak sa liftom. Vanjska stolarija je drvo-aluminij, IZO dvoslojno staklo, aluminijske, električne rolete....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Crvene Kuće, 282.910 €, 74,45 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u novogradnji u Zadru, na Crvenim kućama. Stan se nalazi na 1. katu moderne stambene zgrade koja će biti useljiva do početka 2026. godine. Zgrada ima lift. U blizini zgrade bit će park od 1300 m2 s drvećem, stazama i dječjim igralištem. Raspored prostorija čine hodnik,....

 
 
 
  Stan, OKRUG GORNJI, 260.785 €, 74,51 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan na 1.katu u stambenoj zgradi koja se sastoji od suterena, prizemlja i dva kata s ravnim prohodnim krovom (S+P+2K). Zgrada ukupno ima 28 stanova, a stanovi imaju: - Podno grijanje u svakoj prostoriji - Klima uređaj u svakoj sobi - Lift - Keramičke pločice u....

 
 
 
  Stan, ČAKOVEC, 193.048 €, 65,44 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Isključivo u Dogma nekretninama! U mirnom i uređenom kvartu Jug u Čakovcu prodaje se vrlo kvalitetno namješten i iznimno očuvan stan ukupne površine 65,44 m², smješten na drugom katu stambene zgrade s ukupno četiri kata. Zgrada nema lift, a sam položaj stana na drugoj etaži pruža....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 225.000 € na 215.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bulevar, 215.000 €, 65,15 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.11.2025 - 226.400 €
13.11.2025 - 225.000 €
11.05.2026 - 215.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Šarmantan stan na Bulevaru ? idealna lokacija, 65 m² Prodaje se prostran i svijetao stan površine 65 m² na trećem katu održavane zgrade s liftom. Stan se nalazi na izvrsnoj lokaciji ? svega 5 minuta hoda od centra grada i svih važnih sadržaja (trgovine, škola, vrtića, javnog prijevoza,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 191.420 €, 65,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

MALO LUKSUZNO NASELJE U DUBRAVI? KANARINSKA-FOČANSKA 2 min do tramvaja ZGRADE S LIFTOM ( PR + 1 KAT + UVUČENI KAT) Novi projekt visokokvalitetne arhitekture i najviših standarda gradnje, spoj luksuza i tradicije, savršen je primjer suvremene izgradnje MALOG LUKSUZNOG NASELJA U DUBRAVI....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 280.164 €, 75,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR ? Vidikovac, atraktivna ponuda novogradnje s 9 stambenih jedinica! Na mirnoj lokaciji nalazi se ovaj novi projekt novogradnje s 9 stambenih jedinica raspoređenih kroz 3 nadzemne etaže: prizemlje te dva kata. Stanovima u prizemlju pripada vrt, a stanovima na 2. katu krovne terase.....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 291.174 € na 277.500 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PRIMOŠTEN, 277.500 €, 75,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.08.2025 - 291.174 €
28.02.2026 - 277.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Oduvijek ste sanjali imati nekretninu na najljepšem dijelu jadranske obale gdje je more tirkizno i kristalno čisto, a pogled seže u nedogled, gdje tek pokoji otočić kao biser upadne u oko? Primošten slovi kao jedna od najtraženijih destinacija na Jadranu, što zbog prirodne ljepote,....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 291.174 € na 276.242 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PRIMOŠTEN, 276.242 €, 75,00 m2 cca 3680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 291.174 €
15.05.2026 - 276.242 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Dvosoban stan smješten na prvom katu moderne, kvalitetno građene zgrade s liftom, garažom i ukupno 11 stambenih jedinica. Neto korisna površina stana iznosi 74,66 m. Stan je tlocrtno odlično organiziran i sastoji se od ulaznog prostora, dvije spavaće sobe, kupaonicom, wc-om, te otvorenog....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 280.164 €, 75,72 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderan projekt novogradnje na predjelu Vidikovac, Zadar Jednosoban stan s krovnom terasom, oznake S8, smješten na 2.katu zgrade, a sadrži: hodnik, wc, kupaonicu, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom, spavaću sobu te lođu. Ukupna stambena površina stana iznosi 54,77 m2. Stanu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 280.000 €, 64,00 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Trešnjevka sjever , Dužice, prekrasan dvosobni stan na četvrtom katu zgrade s liftom, velikom lođom, pogled na zelenilo- istok i s lođe pogled- sjever na Sljeme, veliki prozori, pun svjetla u kvalitetnoj novogradnji iz 2005, ,blizu tržnice Trešnjevka, tramvaja, škole vrtića, dućana.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 290.000 €, 63,44 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

A2 U ponudi nudimo atraktivnu novogradnju na odličnoj lokaciji u Makarskoj. Zgrada se sastoji od suterena (gdje su smještena garaža i glavni ulaz s liftom), prizemlja i 3 kata. Zgrada ima i dva bočna ulaza (stepeništa) koja vode do svakog stana. Stan A2 smješten je u prizemlju, ukupne....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-32 (od ukupno 33)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com