• GoHome Professional
2-sobni stan do 290000 eura 60 m2 ekskluzivan - GoHome
  • 2-sobni stan do 290000 eura 60 m2 ekskluzivan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2-sobni stan do 290000 eura 60 m2 ekskluzivan

  • Za upit "2-sobni stan do 290000 eura 60 m2 ekskluzivan" pronađeno 93 nekretnina - prosječna cijena 3.660 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • tržnica
    • 1.kat
    • balkon
    • lift
    • luksuzan
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, HVAR, 270.000 €, 54,80 m2 cca 4930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNA PRODAJA AGENCIJE CIO! Posredujemo u prodaji nakretnine na otoku Hvaru, u gradu Hvaru. Stan je odličnog rasporeda, uređen kvalitetnim namještajem, korišten samo nekoliko dana u godini. Nekretnina se nalazi u urbanoj vili, položena na prvom katu, orijentacije jug-zapad.....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 190.903 € na 210.595 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 210.595 €, 54,70 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 191.450 €
25.02.2026 - 202.390 €
15.03.2026 - 190.903 €
28.04.2026 - 210.595 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

KUPNJA DIREKTNO OD INVESTITORA BEZ AGENCIJSKIH PROVIZIJA! NA AVANSNU UPLATU ODOBRAVAMO POPUST! Ekskluzivna zgrada na najboljoj mogućoj lokaciji u strogom centru Zaprešića. Sve što je potrebno za svakodnevni život nalazi se u krugu od 100 metara. Tržnica, škola, vrtić, dom zdravlja,....

 
 
 
  Stan, POREČ, 251.022 €, 54,57 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Istra, Poreč, ekskluzivan projekt Veli Maj poslovno stambene namjene se sastoji od 54 stana i 42 poslovna prostora.Projekt je podijeljen u tri jedinice; centralni, južni i sjeverni volumen. U objektu se nalazi bazen i podzemna garaža.Stan J01 se nalazi u prizemlju te se sastoji od....

 
 
 
  Stan, GROHOTE, 182.000 €, 65,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.11.2025.,

www.trgostan.hr

EKSKLUZIVNA PRODAJA: .

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 171.419 € na 178.524 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, LUDBREG, 178.524 €, 65,54 m2 cca 2720 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.07.2025 - 165.508 €
18.01.2026 - 171.419 €
15.04.2026 - 178.524 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s341) EUROESTATE isključivo posredovanje KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA....

 
 
 
  Stan, POREČ, 250.470 €, 54,45 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Istra, Poreč, ekskluzivan projekt Veli Maj poslovno stambene namjene se sastoji od 54 stana i 42 poslovna prostora. Projekt je podijeljen u tri jedinice; centralni, južni i sjeverni volumen. U objektu se nalazi bazen i podzemna garaža. Stan J01 se nalazi u prizemlju te se sastoji....

 
 
 
  Stan, POVLJANA, 193.500 €, 54,24 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.11.2025.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVAN STAN U NOVOGRADNJI 54.24 M2, POVLJANA - PAG Prodajemo STAN 5 u modernoj stambeno-apartmanskoj zgradi s ukupno deset prostranih stanova u Povljani na Pagu. Smještena na odličnoj lokaciji, svega 300 metara od mora i 600 metara od prekrasne plaže, ova nekretnina predstavlja....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 195.012 € na 189.053 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, 189.053 €, 54,17 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 184.178 €
25.02.2026 - 195.012 €
15.03.2026 - 189.053 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Kupnja direktno od investitora bez agencijskih provizija! Ekskluzivna zgrada na najboljoj mogućoj lokaciji u strogom centru Zaprešića. Sve što je potrebno za svakodnevni život nalazi se u krugu od 100 metara. Tržnica, škola, vrtić, dom zdravlja, policija, pošta, glavna gradska šetnica,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 202.800 €, 54,09 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.07.2025.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA ? ŠKORPIKOVA, SAMO 7 STANOVA Predstavljamo vam luksuznu novogradnju smještenu u mirnoj i urbanoj zoni Škorpikove ulice ? projekt koji spaja vrhunsku kvalitetu gradnje, moderan dizajn i maksimalno iskorišten životni prostor. Zgrada obuhvaća svega 7 ekskluzivnih....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 85-93 (od ukupno 94)

<< <1 2 3> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan