• GoHome Professional
2-sobni stan do 290000 eura 50 m2 - GoHome
  • 2-sobni stan do 290000 eura 50 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2-sobni stan do 290000 eura 50 m2

  • Za upit "2-sobni stan do 290000 eura 50 m2" pronađeno 3 759 nekretnina - prosječna cijena 3.779 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • ulica kralja držislava
    • 1.kat
    • grijanje na plin
    • 4.kat
    • terasa
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, OKRUG DONJI, 240.000 €, 51,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju dvosobni stan u Okrugu Gornjem, otok Čiovo, svega 300 metara od mora. Stan ima 50,19 m + balkon (8,82 m) i sastoji se od kuhinje s dnevnim boravkom, hodnika, dvije spavaće sobe i kupaonice. Uz stan dolazi vlastito vanjsko parkirno mjesto. Zgrada se gradi modernim materijalima,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 230.950 €, 51,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, Dugave, novogradnja na tri etaže s liftom, sa logggiama i terasama te spremištima, podzemnom garažom i vanjskim parkirnim mjestima.Stan S-15, dvosoban stan na drugom katu, zatvorene površine 47,39 m2.Sastoji se od: ulaznog hodnika, open space dnevnog boravka s blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 220.000 €, 49,00 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem stan površine 49,00 m2 + 4,5 m2 spremišta u podrumu na IV katu stambene zgrade u Vodnikovoj ulici na iznimnoj lokaciji. Stan je orijentiran na dvorišnu stranu zgrade tako da nema nikakve buke. Stan se nalazi u blizini svih sadržaja (škola, vrtića, fakulteta) i nalazi se na....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Školjić, 134.000 €, 49,00 m2 cca 2740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Rijeka, Školjić - prodaja stana u blizini centra grada, 49m2! Prodaje se stan površine 49 m², smješten u blizini centra Rijeke. Stan je dvosobni klasični (2S kl.), funkcionalnog rasporeda, idealan za stanovanje ili kao investicija za najam. Nekretnina ima uredno vlasništvo (1/1),....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 160.000 €, 51,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Stan u centru grada , 2S+Db adaptiran Samo kod nas u ponudi. Stan ima 51 m2 . Potpuno je namješten te se kao takav prodaje. Iz svih prostorija se izlazi na prostranu terasu od 20 m2 koja nije upisana u vlasnički list . Tu je još i veliko spremište od 7 m2 . U kuhinji i dnevnom boravku....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 205.440 € na 215.840 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, RIJEKA, Srdoči, 215.840 €, 51,00 m2 cca 4230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 205.440 €
13.05.2026 - 215.840 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Moderan i pažljivo planiran stambeno poslovni projekt u Srdočima, osmišljen da zadovolji potrebe suvremenog života.Stan A 24 na trećem katu od 51,36 m2 sastoji se od hodnika, jedne spavaće sobe, kuhinje s blagavaonom, dnevnog boravka, kupaonice i loggie.Garaža i spremište se kupuju....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 185.000 €, 51,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.08.2025.,

www.indomio.hr

Molim Vas kontaktirajte me na broj mob.: 099 5144 132. Hvala Vam. Prodaje se prekrasan, dvosoban(51 m2), stambena površina stana iznosi 40 m2, a sa 2 ostave obračunski 51 m2. Stan je novo-uređeni sa stropovima visine 3.4 m na uglu Draškovićeve ulice i Kralja Držislava, u stambenoj....

 
 
 
  Stan, KRALJEVICA, 204.000 €, 51,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U prodaji je prekrasan i komforan dvosobni stan sa dnevnim boravkom, na 2.katu novogradnje u Kraljevici, oznake S6 B. Ovaj prekrasan stan sastoji se od dvije spavaće sobe, od kojih je jedna površine 11,3 m2, druga je površine 9,7 m2. Tu su i dvije kupaone, dnevni boravak sa blagovaonom....

 
 
 
  Stan, POREČ, 168.000 €, 49,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je dvosoban stan na prvom katu manje zgrade u predgrađu Poreča, površine 49 m². Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom u open space konceptu, jedne spavaće sobe i novouređenog kupatila. Terasa pruža pogled na okoliš i more. Grijanje i hlađenje osigurano....

 
 
 
  Stan, BIBINJE, 184.032 €, 51,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.indomio.hr

PROJEKT BIBINJE (OFF PLAN)- 3 STAMBENE ZGRADE - 14 STANOVA - ZGRADA A STAN A4 51,12 m2 - PRODAJA U ponudi je moderan stambeni projekt (OFF PLAN) u mjestu Bibinje, smješten u neposrednoj blizini Zadra, koji obuhvaća tri stambene zgrade A i B kao povezane objekte te C kao samostalnu....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 225.000 € na 235.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KAŠTEL ŠTAFILIĆ, 235.000 €, 49,00 m2 cca 4800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.09.2025 - 225.000 €
25.04.2026 - 235.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji polunamještenog dvosobnog stana u novogradnji u Kaštel Štafiliću ( novogradnja, prvo useljenje ). Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade, prostire se na 58,33 m2 korisne stambene površine, a sastoji se od kuhinje s blagovaonicom, dnevne sobe, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Rastočine, 178.000 €, 51,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan na 2. katu u širem centru grada, ukupne površine 51 m². Stan se sastoji od dvije odvojene stambene jedinice ? jednog jednosobnog stana i jedne garsonijere, što ga čini idealnim za investiciju, dugoročni ili turistički najam. Nekretnina je novo uređena i kompletno namještena....

 
 
 
  Stan, SENJ, 195.168 €, 51,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.indomio.hr

Vlasništvo Otkrijte šarmantan dvosoban stan u Senju, smješten u prvom redu do mora uz glavnu cestu. Ovaj stan od 51,36 m, smješten u zgradi iz 1960-ih, ima privlačan i udoban interijer. Sadrži dvije spavaće sobe, kuhinju, kupaonicu, hodnik i malu ostavu za dodatnu udobnost. Uživajte....

 
 
 
  Stan, KAŠTELA, 220.000 €, 49,00 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji dvosobnog stana smještenog na prvom katu novoizgrađene manje stambene zgrade na lijepoj lokaciji u Kaštelima. Ukupna neto površina iznosi 48,58 m2, a sastoji se od dnevnog boravka, blagovaonice i kuhinje otvorenog koncepta, dvije spavaće sobe, kupaonice i lođe.....

 
 
 
  Stan, KRALJEVICA, 189.000 €, 51,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

POLUADAPTIRAN STAN 2S+DB U VISOKOM PRIZEMLJU UDALJEN OD PLAZE 100m. 2023 PROMIJENJENA KOMPLETNO STRUJA,VODA I ODVODI. NOVONAMJEŠTENO TE SE KAO TAKVO I PRODAJE. KUPAONA I MANJA SOBA U FAZI PREUREĐENJA. PROMJENJENA VANJSKA PVC STOLARIJA. ZGRADA IMA NOVIJI KROV TE SE OČEKUJE U SKORIJE....

 
 
 
  Stan, TROGIR, 242.500 €, 49,00 m2 cca 4950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji prekrasnih stanova u novogradnji na odličnoj lokaciju u mjestu Trogir. Ovaj stan se nalazi na 4.katu zgrade. Riječ je o modernoj stambeno-poslovnoj zgradi koja se izvodi uz korištenje najboljih materijala na tržištu, visoka razina toplinske i zvučne izolacije,....

 
 
 
  Stan, BANJOL, 192.800 €, 51,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2025.,

www.njuskalo.hr

OTOK RAB, CENTAR GRADA RABA- stan u samom centru grada Raba Otok Rab smješten u Kvarnerskom zaljevu u sjevernom Jadranu pravi je raj za ljubitelje prirode i autentičnog otočkog ugođaja. Njegovu bezvremenu ljepotu prepoznali su davnih dana i Rimljani nazvavši ga Felix Arba ili ?Sretni....

 
 
 
  Stan, CIGLENICA, 246.287 €, 51,00 m2 cca 4830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

HERITAGE - Nova era stanovanja na TrešnjevciTrešnjevka, na atraktivnoj lokaciji gradi se zgrada s ukupno 110 stanova. Savršen spoj udobnosti i luksuza dostupan svima. Planirano useljenje- veljača 2027.Stan oznake S1-4 dvosoban stan na prvom katu zatvorene površine44.73 m2, te mu pripada....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 135.000 €, 49,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

CENTAR-prodajemo stan u Centru grada 49m2,2skl funkcionalnog rasporeda,smješten na 2 katu manjeg stambenog objekta. Stan se nalazi u neposrednoj blizini Korza,što omogućuje brz i jednostavan pristup svim važnijim sadržajima. Nekretnina se sastoji od dnevnog boravka,spavaće sobe,kuhinje....

 
 
 
  Stan, VIŠKOVO, 209.000 €, 51,00 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji stana od 51m2 sa terasom i okućnicom. Odlična pozicija u neposrednoj blizini centra Viškova. Stan se nalazi u odličnoj zgradi par godina staroj. Pripada mu drvarnica i jedno parkirno mjesto. Energetski certifikat: A, uredna dokumentacija. Za sve informacije nazovite....

 
 
 
  Stan, KRŠAN, 190.000 €, 49,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Labin, okolica, dvosobni stan u novogradnji, 1. red do mora. Prodajemo dvosobni stan na prvom katu novogradnje na istočnoj obali Istre, stan se nalazi u prvom redu do mora, od prve plaže udaljen je svega 100 metara. Stan se prodaje potpuno namješten, spreman za useljenje. Ukupne je....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 150.300 €, 51,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

PRETPRODAJA: Nekretnina u fazi gradnje; završetak radova 07/2027. godine! PREDNOSTI KUPNJE OVE NEKRETNINE: ? CIJENA: 3.200 €/m2, UZ POPUST DALJNJIH 200,00 €/m2 ZA AVANSIRANJE U CIJELOSTI + TROSTRUKO JAMSTVO KAO OSIGURANJE: ZADUŽNICA, JAMAC PLATAC I UPIS ZALOŽNOG PRAVA NA NEKRETNINU!....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donja Kustošija, 233.215 €, 51,00 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Zagreb, Vrapče, novogradnja na šest etaža s podzemnom garažom i vanjskim parkirnim mjestima.Stan S-3 dvosoban stan u prizemlju, zatvorene površine 49,03 m2.Sastoji se od: ulaznog hodnika, open space dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinjoe, spavaće sobe, kupaonice i zimskog vrta....

 
 
 
  Stan, MEDULIN, 211.000 €, 51,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

LUKSUZNA NOVOGRADNJA NA 200m OD MORA - VOLME/MEDULIN! Volme su jedno od luksuznijih dijelova općine Medulin te u samom naselju prevladavaju manje stambene zgrade i vile. Naselje je na cesti prema Premanturi, na svega nekoliko minuta vožnje do Banjola te na samom moru a sve u sklopu....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 223.000 € na 220.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KAŠTEL ŠTAFILIĆ, 220.000 €, 49,00 m2 cca 4490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 223.000 €
25.04.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji dvosobnog stana smještenog na prvom katu novoizgrađene manje stambene zgrade na lijepoj lokaciji u Kaštelima.Ukupna neto površina iznosi 48,58 m2, a sastoji se od dnevnog boravka, blagovaonice i kuhinje otvorenog koncepta, dvije spavaće sobe, kupaonice i lođe.....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Šerpo, 138.500 €, 51,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.09.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN NOVOGRADNJA, MONTE SERPO, 51 M2, 2SS+DB Na prodaju je jednosoban stan površine 51 m², smješten na prvom katu stambene zgrade u mirnom naselju Monte Serpo. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom, s izlazom na natkrivenu terasu,....

 
 
 
  Stan, FINIDA, 177.000 €, 51,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA, UMAG - Dvosobni stan u blizini centra Umag je najzapadnije mjesto u RH, smjestio se uz Savudriju na samo 10 km od slovenske granice. Grad je okružen prekrasnom prirodom, a glasi kao mjesto s najčišćim morem za kupanje u Istri. U blizini se nalazi rijeka Dragonja, kao i međunardona....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 210.000 € na 200.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Potok, 200.000 €, 51,00 m2 cca 3920 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.02.2026 - 210.000 €
24.04.2026 - 200.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Manor predstavlja 2skl apartman površine 52 m2 smješten na Potoku, nedaleko od centra Rijeke. Apartman je u najmu zadnjih 10 godina, s kombinacijom turističkog, dnevnog najma i dugoročnog najma tijekom akademske godine. Kategoriziran je, 3+2 ležaja. Idealno za investiciju. Apartman....

 
 
 
 
+14%

Promjena cijene sa 180.740 € na 206.560 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MURTER, 206.560 €, 51,00 m2 cca 4050 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.04.2026 - 180.740 €
11.05.2026 - 206.560 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Jezera, mirna lokacija, novogradnja ? u manjoj stambenoj zgradi s ukupno 4 stambene jedinice, na 2 etaže: prizemlje + 1. kat. Zgrada je modernog izgleda, s podnim grijanjem u kupaonicama i dnevnom boravku, klimatizirana u svim prostorijama, s električnim podizačima roleta i visokokvalitetnom....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Belveder, 220.000 €, 51,00 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Manor predstavlja dvosoban klasični stan smješten na području Belvedera, površine 51 m2. * Stan se sastoji od: - dvije komforne sobe, - kuhinje s blagovaonicom, - kupaonice, - hodnika, - balkona - pripadajuće drvarnice. Stan je potpuno namješten i opremljen, a nalazi se na prvome....

 
 
 
  Stan, HRELJIN, 165.000 €, 49,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Hreljin, kvalitetna novogradnja s pogledom na netaknutu prirodu. Stan se sastoji od spavaće sobe sa balkonom, kupaone, kuhinje, blagovaone i dnevnog boravka sa izlazom na terasu. Opremljen je etažnim podnim grijanjem, klima uređajem i dimnjakom. Stanu također pripada veliko spremište,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Krimeja, 165.000 €, 51,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Krimeji, 51 m2, na odličnoj lokaciji, u blizini svih sadržaja potrebnih za život. Stan se nalazi na sedmom katu i nudi predivan pogled na more. Orijentacija je jugozapadna. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, ostave, kupaonice....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 175.000 €, 51,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan površine 51m2 u Centru grada Pule, u neposrednoj blizini arena i mora. Stan se nalazi u prizemlju manje stambene zgrade, te se sastoji od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kuhinje sa blagovaonom te kupaonice. Stan je renoviran i nalazi se blizu centra i svih potrebnih....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 547-587 (od ukupno 596)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com