• GoHome Professional
2-sobni stan do 290000 eura - GoHome
  • 2-sobni stan do 290000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2-sobni stan do 290000 eura

  • Za upit "2-sobni stan do 290000 eura" pronađeno 20 955 nekretnina - prosječna cijena 3.598 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, POREČ, 283.000 €, 75,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Poreč, okolica, dvosoban stan na prvom katu! U šarmantnom okruženju okolice Poreča, nalazi se očaravajući dvosoban stan na prvom katu nove zgrade, koja se ističe svojim suvremenim dizajnom i udobnim prostorom. Smještena na poželjnoj lokaciji, svega 3 km udaljenoj od obale, ova zgrada....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 283.000 €, 67,00 m2 cca 4220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se stanovi u novom višestambenom objektu s prekrasnim pogledom na more. Projekt obuhvaća moderne i funkcionalne stanove kvadrature od 42 do 55 m², u zgradi s liftom idealne za stanovanje ili investiciju. Stanovi su pažljivo projektirani kako bi osigurali maksimalnu iskoristivost....

 
 
 
  Stan, VIŠKOVO, 283.000 €, 80,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.10.2025.,

www.indomio.hr

Rijeka-Viškovo 2S+DB 80m2Rijeka U prodaji je stan u centru Viškova u novogradnji. Nalazi se na 2.katu stambene zgrade ukupne površine 80m2. Sadrži se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupatila, veće ostave kraj stana, male ostave u garaži, garažnog mjesta, lođe i balkona.....

 
 
 
  Stan, KASTAV, 283.000 €, 74,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Kastav, novo na ponudi. Prodajemo dvosobni stan plus dnevni boravak u novoj zgradi na Kastvu, u pješačkoj blizini svih sadržaja. Zgrada nedavno završena, stan opremljen po sistemu ključ u ruke. Izuzetno kvalitetna novogradnja, stan opremljen podnim grijanjem u cijelom stanu, visoko....

 
 
 
  Stan, SEGET DONJI, 283.000 €, 89,83 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.njuskalo.hr

ALTA VISTA ? S13 | Dvosoban stan s pogledom na more | Seget Donji Prodaje pravna osoba. Kupac ne plaća porez na promet nekretnina, a PDV je uključen u cijenu. Mogućnost povrata 50% PDV-a za hrvatske državljane mlađe od 45 godina pri kupnji prve nekretnine. Planirani završetak gradnje:....

 
 
 
  Stan, UMAG, 283.000 €, 77,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U samom gradu Umagu, u sklopu suvremenog stambenog projekta s 122 stana. Prodaje se stan na 1 katu zgrade, ukupne površine 77,30 m², sa spremištem i parkirnim mjestom. Stan oznake 1-16 nalazi se na 1 katu zgrade i sastoji se od: Ulaznog prostora 2 kupaonice 2 spavaće sobe Otvorenog....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Višnjik, 282.910 €, 74,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Zadar - Crvene Kuće, prodaje se dvosobni stan od 74,45 m2 u prizemlju stambenog objekta u izgradnji sa ukupno osam stanova, planirano useljenje 12/2025. godine. Sastoji se od: dvije spavaće sobe, dnevnog boravka + kuhinja + blagovaona, hodnika, kupaonice, wc-a i lođe. Nalazi se na....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 275.000 € na 282.910 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZADAR, Smiljevac, 282.910 €, 99,02 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 268.000 €
25.03.2026 - 275.000 €
02.04.2026 - 282.910 €
08.04.2026 - 275.000 €
11.04.2026 - 282.910 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderno uređen i funkcionalan stan S6, smješten na prvom katu naselja City Garden u mirnom i obiteljskom kvartu Zadra ? idealna lokacija za ugodan svakodnevni život. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, prostrane kupaonice, dodatnog WC-a, svijetlog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Crvene Kuće, 282.910 €, 74,45 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u novogradnji u Zadru, na Crvenim kućama. Stan se nalazi na 1. katu moderne stambene zgrade koja će biti useljiva do početka 2026. godine. Zgrada ima lift. U blizini zgrade bit će park od 1300 m2 s drvećem, stazama i dječjim igralištem. Raspored prostorija čine hodnik,....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 267.900 € na 282.900 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Centar, 282.900 €, 89,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.04.2026 - 267.900 €
11.05.2026 - 282.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina postaje jedna....

 
 
 
  Stan, SUPETAR, 282.872 €, 60,88 m2 cca 4650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.eurovilla.hr

BRAČ - SUPETAR | Ekskluzivna prodaja stambene zgrade s osam modernih jedinicaNa prodaju je atraktivna stambena zgrada s ukupno osam stambenih jedinica, smještena na iznimno poželjnoj lokaciji u Supetru na otoku Braču.Projekt je osmišljen i biti će izveden prema najvišim građevinskim....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Voštarnica, 282.678 €, 85,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

Manja stambena zgrada s 9 stambenih jedinica, Zadar (Bili brig - iznad zaobilaznice). Sastoji se od podruma, prizemlja i dva kata. Na svakoj etaži nalaze se tri stambene jedinice. Stanovi u prizemlju imaju vrt, a stanovi na zadnjoj tj. 2. etaži imaju krovne terase. Svakom stanu pripadaju....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL STARI, 291.225 €, 88,25 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji modernog stana u novogradnji na prvom katu zgrade u Kaštel Starom, oznake ZS1, na odličnoj i mirnoj lokaciji malo poviše magistrale, a opet idealnoj za ugodan obiteljski život ili dugoročnu investiciju. Posebna prednost ove nekretnine je i izvrsna prometna povezanost....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 282.613 €, 69,85 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se stanovi u novom stambenom kompleksu u turističkom mjestu Pakoštane, smještenom u blizini mora i plaže. Planirani rok dovršenja je srpanj 2025. U četiri dvokatnice na raspolaganju su ukupno 24 stambene jedinice, po dvije na svakoj etaži. Stanovi su tlocrtne površine 74,7....

 
 
 
  Stan, NOVALJA, 282.546 €, 85,62 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK PAG, JAKIŠNICA, luksuzni stan u visokokvalitetnoj novogradnji Prodajemo ovaj vrhunski 2s+db stan u luksuznoj novogradnji od poznatog investitora od samo šest stambenih jedinica. Stan S-3 u zgradi A, na prvom katu koji se sastoji od ulaznog hodnika, gostinjskog toaleta, open space....

 
 
 
  Stan, NOVALJA, 282.546 €, 85,62 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK PAG, JAKIŠNICA, luksuzni stan u visokokvalitetnoj novogradnji Prodajemo ovaj vrhunski 2s+db stan u luksuznoj novogradnji od poznatog investitora od samo šest stambenih jedinica. Stan S-6 u zgradi A, na drugom katu koji se sastoji od ulaznog hodnika, gostinjskog toaleta, open....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 463-478 (od ukupno 500)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com