• GoHome Professional
2-sobni stan do 270000 eura lift 4.kat - GoHome
  • 2-sobni stan do 270000 eura lift 4.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2-sobni stan do 270000 eura lift 4.kat

  • Za upit "2-sobni stan do 270000 eura lift 4.kat" pronađeno 39 nekretnina - prosječna cijena 3.622 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • 250000 eura (malo jeftiniji)
    • 280000 eura (malo skuplji)
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Monte Ghiro, 230.000 €, 54,00 m2 cca 4260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja ? Dvosoban stan u novogradnji, Monvidal (ulica Bože Gupca), Pula Na prodaju je stan u visokoj fazi izgradnje, smješten u modernoj novogradnji u naselju Monvidal, Pula. Zgrada se sastoji od više stambenih jedinica i opremljena je liftom, a završetak radova planiran je tijekom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Utrina, 230.000 €, 59,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb-Sopot-59m2,2S,kvalitetna gradnja Prodaje se dvosoban, komforan stan ( mogućnost dobivanje još jedne sobe ) na odličnoj lokaciji površine 59 m2 , na 4 katu u zgradi sa liftom. Stan je orijentiran na istočnu stranu sa lođom i pogledom na zelenilo .Nekretnina ima funkcionalan....

 
 
 
  Stan, CRNO, 270.000 €, 74,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan na četvrtom katu stambene zgrade, s liftom na Crvenim kućama. Stan ima površinu od 74,08 m2 i sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, kupaonice, toaleta, ostave i balkon (s kojeg se vidi more). Pripada mu spremište....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '2-sobni stan do 270000 eura lift 4.kat'
220.000 €
220.000 €
274.000 €
  Stan, ZADAR, 270.000 €, 74,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 265.000 €, 56,59 m2 cca 4680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se: Novo adaptiran funkcionalan dvosoban komforan namješten stan na atraktivnoj lokaciji zapadnog dijela grada u Španskom, Ulica Vilima Korajca 21. 2010. godina izgradnje. 2026. godine adaptacija: - kupaonica je detaljno adaptirano (zamjena kade u tuš kadu, pločice i sve ostalo)....

 
 
 
  Stan, OMIŠ, 264.045 €, 60,70 m2 cca 4350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Dvosoban stan u novogradnji s pogledom na more ? blizina Omiša U mirnom i ugodnom okruženju u blizini Omiša prodaje se dvosoban stan smješten na četvrtom katu moderne stambene zgrade s liftom. Zgrada se sastoji od prizemlja i 4 kata, a stan zahvaljujući svojoj poziciji pruža otvoren....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 254.000 €, 61,00 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

U zapadnom dijelu Makarske nalazi se odmah useljiv dvosobni stan u novogradnji s pogledom na more i Biokovo. Smješten je u modernoj zgradi s liftom koja ima ukupno 34 stana, dvije etaže garaže, prizemlje i četiri kata. Stan se nalazi na četvrtom katu i ima ukupnu površinu od 61,96....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 249.000 €, 65,55 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

U samom srcu Rijeke, u povijesnoj zgradi s nedavno obnovljenim krovom, smješten je prostran i funkcionalan stan na četvrtom katu. Ova nekretnina nudi jedinstvenu priliku za život u centru grada, uz savršen spoj klasične arhitekture i modernih mogućnosti preuređenja, zahvaljujući nenosećim....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 249.000 €, 79,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja komforan 1S+DB stan smješten u povijesnoj jezgri grada, ukupne površine 79 m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, jedne spavaće sobe, nužnika i kupaonice. Sve prostorije su prostrane i jednostavnim preinakama može se izvesti....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 235.000 €, 66,50 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STENJEVEC - Bolnička - stan prilika - BEZ NAPLATE AGENCIJSKE PROVIZIJE ZA KUPCA STAN 66,50 m2 Prodaja stana koji se nalazi u Zagrebu, Stenjevac u "slijepoj" ulici, u zgradi na kojoj je 2025. godine završena energetska obnova. U blizini je javni prijevoz (autobus, vlak), vrtić, škola,....

 
 
 
  Stan, ROVINJ, 228.250 €, 47,00 m2 cca 4860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Istra, Rovinj U predivnom Rovinju, u blizini omiljene plaže Cuvi, prodaje se ovaj svijetao i ugodan stan s prekrasnim pogledom na more. Smješten u mirnoj stambenoj zoni, idealan je za život tijekom cijele godine ili kao investicija u turistički najam. Stan se nalazi na četvrtom katu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Lanište, 223.000 €, 49,00 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN+GPM, PRODAJA, ZAGREB, JARUŠČICA, 49 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan površine 49 m2 (42 m2 stambeno + 7 m2 GPM) na četvrtom katu zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena 2009. godine i ima ukupno 7 katova. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, sobe, kupaonice,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 220.000 €, 54,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE! Uvijek najpovoljniji ! Prodaje se lijep 2soban stan s loggiom na 4.katu zgrade s liftom. Stan je izrazito svijetao radi svoje južne orijentacije. Opremljen je klimom i protuprovalnim vratima. PVC stolarija. Stan se prodaje namješten. Zgrada se nalazi u blizini....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 220.000 €, 70,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

AKCIJA - SNIŽENA CIJENA IZ 240.000€ NA 220.000€ ZADAR - BRANIMIROVA OBALA, prodaje se dvosoban stan površine 70m2 na četvrtom katu (od pet katova, nema lift) stambene zgrade u drugom redu do mora, neposredno uz centar grada. Stan se sastoji od kuhinje i blagavaone, posebno prostranog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 220.000 €, 53,62 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 289.000 € na 279.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 279.000 €, 65,00 m2 cca 4290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 289.000 €
22.05.2026 - 279.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Rudes, kod Sky office, 4. kat, orjentacija istok-zapad, spavaca soba, kupaonica, kuhinja sa blagavaonicom i boravak sa lodjom svjeze obnovljen svijetao, ubrzo lift prodajem ili mijenjam za centar-sjever 098231129. Stan: Rudeš, 65 m2 kod Sky office (prodaja).

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 280.000 €, 60,00 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

U zapadnom dijelu Makarske prodaje se odmah useljiv dvosobni stan u novogradnji s pogledom na more i Biokovo. Stan se nalazi na četvrtom katu moderne stambene zgrade s liftom, koja ima ukupno 34 stana. Čine ju dvije podrumske etaže s garažama, prizemlje i četiri kata. Ukupna površina....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 280.000 €, 64,00 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Trešnjevka sjever , Dužice, prekrasan dvosobni stan na četvrtom katu zgrade s liftom, velikom lođom, pogled na zelenilo- istok i s lođe pogled- sjever na Sljeme, veliki prozori, pun svjetla u kvalitetnoj novogradnji iz 2005, ,blizu tržnice Trešnjevka, tramvaja, škole vrtića, dućana.....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 186.316 €, 71,66 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

2 soban stan 71,66 m2 na 4. katu poslovno - stambene nekretnine, lift, vrhunski materijali, parking u podzemnoj garaži. Stan V4-4 se sastoji od: Ulazni prostor, ostava, kupaonica, kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak, spavaća soba s garderobom. Odlična lokacija, na rubu centra grada,....

 
 
 
  Stan, VELIKA GORICA, Centar, 182.000 €, 52,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, VELIKA GORICA, CENTAR, 52 m2, 2-sobni Prodaje se dvosoban stan površine 52 m2 na četvrtom katu zgrade sa liftom. Zgrada je izgrađena 2025. godine i ima ukupno 5 katova. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, spavaće sobe, hodnika, kupaonice i balkona.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Voštarnica, 285.000 €, 81,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan na odličnoj lokaciji, Voštarnica, pješačke udaljenosti od centra grada! Tražena lokacija, kako za obiteljski život tako i za investiciju, u neposrednoj je blizini svih potrebnih sadržaja, od raznih trgovina, pekara, ljekarne, škole, vrtića, spotrskih terena, ugostiteljstva....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 177.000 €, 54,94 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.eurovilla.hr

U neposrednoj blizini centra Pule u poznatom kvartu Monvidal na četvrtom katu kvalitetne novogradnje s liftom smjestio se dvosobni stan ukupne stambene površine od 54,94 m2.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom po....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 175.000 €, 54,96 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.eurovilla.hr

U neposrednoj blizini centra Pule u poznatom kvartu Monvidal na četvrtom katu kvalitetne novogradnje s liftom smjestio se dvosobni stan ukupne stambene površine od 54,96 m2.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka i blagovaone po otvorenom....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 175.000 €, 54,65 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.eurovilla.hr

U blizini centra Pule u poznatom kvartu Monvidal na četvrtom katu kvalitetne novogradnje s liftom smjestio se dvosobni stan ukupne stambene površine od 54,65 m2.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom po otvorenom....

 
 
 
  Stan, PULA, 175.000 €, 54,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Monvidal, lijepa lokacija, u blizini Kauflanda, Plodina i dječjih igrališta, na 2 km od centra Pule, na 3 km od prvih plaža (Verudela, Lungomare, Puntižela?.). Na prodaju dvosobni južno orijentirani stan 04 na 1. katu, površine 56,06 m2 (reducirano 54,96 m2), od čega unutarnja površina....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 162.050 €, 52,35 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2024.,

www.njuskalo.hr

Pula, stan s dvije spavaće sobe u modernoj novogradnji od sveukupno 28 stanova. Nekretnina se nalazi nadomak svih bitnih sadržaja, škola, vrtića, kafića, bolnice i šoping centra. Stan se nalazi na drugom katu i sastoji se od ulaznog prostora, dnevnog boravka, kupaonice, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 161.150 €, 52,05 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2024.,

www.njuskalo.hr

Pula, stan s dvije spavaće sobe u modernoj novogradnji od sveukupno 28 stanova. Nekretnina se nalazi nadomak svih bitnih sadržaja, škola, vrtića, kafića, bolnice i šoping centra. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kupaonice, dvije spavaće sobe i lođe - korisne površine od 52,05 m2.....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 145.825 € na 157.491 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SLAVONSKI BROD, Centar, 157.491 €, 58,33 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.05.2025 - 145.825 €
25.03.2026 - 157.491 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.05.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN S24 | 58 m² | 4. kat | Dvosoban Ekskluzivno u ponudi ? samo kod nas! Predstavljamo dvosoban stan površine 58,33 m², smješten na četvrtom katu moderne stambeno-poslovne zgrade s liftom, na atraktivnoj lokaciji u samom središtu Slavonskog Broda. RASPORED: Stan se sastoji od ulaznog....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 145.575 € na 157.221 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SLAVONSKI BROD, Centar, 157.221 €, 58,23 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.06.2025 - 145.575 €
18.04.2026 - 157.221 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.06.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN S26 | 58 m² | 4. kat | Dvosoban Ekskluzivno u ponudi ? samo kod nas! Predstavljamo dvosoban stan površine 58,23 m², smješten na četvrtom katu moderne stambeno-poslovne zgrade s liftom, na atraktivnoj lokaciji u samom središtu Slavonskog Broda. RASPORED: Stan se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 145.000 €, 42,97 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA | PULA ? MONVIDAL | VIŠESTAMBENA ZGRADA S LIFTOM Predstavljamo vam moderan projekt u izgradnji smješten u jednom od najtraženijih kvartova grada Pula ? Monvidal. Projekt obuhvaća višestambenu zgradu s ukupno 40 stanova, osmišljenu za ugodan obiteljski i poslovni život.....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 145.000 €, 42,96 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula ? Monvidal | Novogradnja na traženoj urbanoj lokaciji U mirnom i moderno uređenom dijelu Pula, u naselju Monvidal, nalazi se stan koji spaja funkcionalnost, kvalitetu gradnje i dugoročnu vrijednost. Stan oznake 39 smješten je na 3. katu zgrade B suvremenog stambenog projekta....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 145.000 €, 42,96 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula, lijepa lokacija, u blizini Kauflanda, Plodina i dječjih igrališta, na 2 km od centra Pule, na 3 km od prvih plaža (Verudela, Lungomare, Puntižela?.). Na prodaju jednosobni južno orijentirani stan 20 na 1. katu, površine 45,39 m2 (reducirano 42,96 m2), od čega unutarnja površina....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 140.000 €, 50,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo vam novu stambenu zgradu u izgradnji, smještenu u atraktivnom dijelu Pule ? Monvidalu. Zgrada je trenutno u fazi izgradnje drugog kata od ukupno četiri kata te predstavlja odličnu priliku za one koji traže moderan dom ili investiciju. O zgradi: Četiri kata s liftom Jednosobni....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 139.000 €, 40,29 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan na četvrtom katu stambmbene zgrade s liftom. Površine je 40m2, a sastoji se od ulaznog prostora, kuhinje, dnevnog boravka, spavaće sobe i kupaone. Stan je namješten i klimatiziran i kao takav se prodaje. Zgrada je uredna i održavna. Stanu pripada parkirno mjesto od....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 139.000 €, 40,29 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.10.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo stan na četvrtom katu stambmbene zgrade sa liftom od 40m2. Sastoji se od ulaznog prostora, kuhinje, dnevnog boravka, spavaće sobe i kupaone. Stan je namješten i klimatiziran i kao takav se i prodaje. Zgrada uredna i održavna. Stanu pripada parkirno mjesto odn12,5 m2. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, KOPRIVNICA, 135.000 €, 55,59 m2 cca 2430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrani dvosoban stan u višestambenoj zgradi u Koprivnici, na Trgu kralja Zvonimira, 4. kat U blizini se nalaze autobusni i željeznički kolodvor, banke, vrtić, osnovna i srednje škole, te parkovi i igrališta, trgovački centri, a do glavnog gradskog trga stan je udaljen....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 132.000 € na 126.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VIROVITICA, 126.000 €, 63,03 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.12.2025 - 150.000 €
26.12.2025 - 139.000 €
25.01.2026 - 135.000 €
18.02.2026 - 132.000 €
29.03.2026 - 126.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u stambenoj zgradi, 2-sobni, veličine 63,03 m², na 4 katu stambene zgrade (zgrada ima lift ), na odličnoj lokaciji u Virovitici, Pejačevićeva ulica kbr. 3. Raspored prostorija u stanu je funkcionalan, zgrada je kvalitetne gradnje, mogućnost za dodatno uređenje rasporeda....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-37 (od ukupno 35)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine