• GoHome Professional
2-sobni stan 50 m2 zadnji kat - GoHome
  • 2-sobni stan 50 m2 zadnji kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2-sobni stan 50 m2 zadnji kat

  • Za upit "2-sobni stan 50 m2 zadnji kat" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 3.680 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • grijanje na plin
    • vrt
    • 3.kat
    • novogradnja
    • tržnica
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, NOVI VINODOLSKI, 175.000 €, 50,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

DVOSOBNI STAN BLIZU MORA Na mirnoj lokaciji prodajemo stan na zadnjem katu uredne zgrade sa ukupno 8 stanova. Stan se sastoji od kupaonice,dvije spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom. Tlocrtno je stan 70m2 a radi kosina je upisano 50m2. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI VINODOLSKI, 174.000 €, 50,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja 2S+DB stan smješten na području Novog Vinodolskog, površine 50 m2. Stan je smješten na zadnjem katu uredne stambene zgrade s ukupno 8 stambenih jedinica. * Stan se sastoji od: - kupaonice, - dvije spavaće sobe, - prostranog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, SUKOŠAN, 211.950 €, 47,00 m2 cca 4510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.indomio.hr

ZADAR / SUKOŠAN, NOVOGRADNJA, Z1 S001, 2-SOBNI STAN S VRTOM - 47,10 m2 u prizemlju zgrade Prestižna lokacija: Smješteni u idiličnom Sukošanu, kompleks nudi neometan pogled na kristalno čisto more i prekrasne zalaske sunca, stvarajući savršenu atmosferu za život ili odmor. Dobrodošli....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '2-sobni stan 50 m2 zadnji kat'
229.000 €
186.400 €
171.564 €
  Stan, POSEDARJE, 170.000 €, 50,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

NA PRODAJU: Dvosoban apartman s otvorenim pogledom na more ? Posedarje Prodaje se dvosoban apartman stambene površine 47 m² + 10m² nenatkrivene terase, smješten na trećem katu manje stambene zgrade u mirnom dijelu Posedarja, svega 400 metara udaljen od poznate pješčane plaže Sveti....

 
 
 
  Stan, NOVIGRAD, 220.000 €, 50,00 m2 cca 4400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan površine 50 m2, smješten na drugom katu zgrade s ukupno tri kata, u centru Novigrada. Ovaj 1,5-sobni stan izgrađen je 2011. godine te se ističe svojom atraktivnom pozicijom u neposrednoj blizini mora i prirode. Stan se sastoji od jedne spavaće sobe i prostranog dnevnog....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Potok, 159.000 €, 50,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan površine 50 m² smješten u mirnom i traženom dijelu Potoka, u urednoj i redovito održavanoj stambenoj zgradi. Stan se nalazi na zadnjem katu, što osigurava dodatni mir, privatnost i obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog dana. Nekretnina je kompletno preuređena 2022.....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 139.000 € na 145.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, RIJEKA, Potok, 145.000 €, 50,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.12.2025 - 155.000 €
12.02.2026 - 139.000 €
15.04.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Casa Bella iz ponude izdvaja stan u blizini centra grada u Rijeci. Stan ima površinu od 50 m² i sastoji se od spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka te kuhinje s blagovaonicom. Smješten je na 5., ujedno i zadnjem katu stambene zgrade koja je 2020. godine dobila novi krov. Stan ima....

 
 
 
  Stan, MARKOVO POLJE, 164.000 €, 51,28 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

S3 Zagreb, Sesvete ? Markovo polje ? NOVOGRADNJA ? u ponudi je moderan penthouse ukupne površine 51,28 m2, smješten na posljednjem, trećem katu manje stambene zgrade s ukupno tri etaže. Nekretnina se nalazi u mirnom i zelenilom okruženom dijelu sjeverno od Sesveta te predstavlja odličan....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 96.000 € na 85.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ĐURĐENOVAC, 85.000 €, 48,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2026 - 96.000 €
15.05.2026 - 85.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem stan na odličnoj lokaciji u centru Đurđenovca, stambena površina 48m2 + balkon 4m2 + 2. podrumske prostorije ukupne površine 10m2. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa ostavom, spavaća soba, hodnik, kupatilo, WC i balkon. U podrumu ima dvije pomoćne prostorije. Mogućnost....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL NOVI, 171.000 €, 47,22 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA KAŠTEL NOVI ? STAN + PARKING OD 165.000 € | POSLOVNI PROSTORI | BLIZINA SPLITA Prodaju se stanovi u novom poslovno-stambenom projektu u Kaštel Novom - idealno rješenje za ugodan obiteljski život ili sigurnu investiciju u neposrednoj blizini Splita. Riječ je o manjem projektu....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL NOVI, 167.000 €, 45,47 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!