• GoHome Professional
2-sobni stan 50 m2 renoviran balkon - GoHome
  • 2-sobni stan 50 m2 renoviran balkon - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2-sobni stan 50 m2 renoviran balkon

  • Za upit "2-sobni stan 50 m2 renoviran balkon" pronađeno 35 nekretnina - prosječna cijena 3.679 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, VARAŽDIN, 182.000 €, 53,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.indomio.hr

Moderno renoviran dvosoban stan, 54 m2 ? namješten, 3. kat, TOP lokacija! Prodaje se atraktivan, kompletno i kvalitetno renoviran dvosoban stan površine 53,80 m2, smješten na 3. katu stambene zgrade. Stan je 2021. godine prošao temeljitu adaptaciju te se prodaje u potpunosti namješten....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 180.500 €, 50,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na Donjoj Vežici prodaje se potpuno adaptiran stan površine 50,5 m² s balkonom i djelomičnim pogledom na more. Stan je 2018. godine temeljito renoviran, uključujući zamjenu svih instalacija i preuređenje u funkcionalan dvosobni stan s dnevnim boravkom. Balkon je zatvoren staklenim....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Vežica, 182.000 €, 50,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.12.2025.,

www.crozilla.com

RIJEKA, DONJA VEŽICA Uređen dvosobni stan s pogledom na more i balkonom U traženom riječkom kvartu Donja Vežica prodaje se predivan i funkcionalan stan površine 50,50 m, smješten na četvrtom katu uredne stambene zgrade. Zgrada je u fazi obnove fasade, što dodatno doprinosi dugoročnoj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '2-sobni stan 50 m2 renoviran balkon'
129.000 €
197.000 €
219.000 €
  Stan, RIJEKA, Vojak, 230.000 €, 50,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.njuskalo.hr

VOJAK, u blizini studentskog kampusa, stan 50 m2 na 1. katu manje zgrade (5 stanova) s vlastitom okućnicom. Stan i okućnica su etažirani, vlasništvo 1/1, a sastoji se od 2 sobe DB, kuhinje, kupaonice, predulaza, dva balkona, lođe, drvarnice. Renoviran je 2025. godine, zgrada ima noviju....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se jednosoban stan s dnevnim boravkom, ukupne površine 50 m². Stan je temeljito renoviran 2023. godine ? zamijenjene su sve instalacije, ugrađen je novi namještaj, te je odmah useljiv. Sastoji se od: Spavaće sobe Dnevnog boravka i kuhinje s blagovaonicom Kupaonice Balkona....

 
 
 
  Stan, ROVINJ, Centar, 235.000 €, 50,00 m2 cca 4700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U samom centru Rovinja, na iznimno traženoj lokaciji, prodaje se moderno uređen stan udaljen svega 500 m od obale. Blizina svih sadržaja potrebnih za svakodnevni život i bezbrižan boravak ? trgovina, ljekarni, škole i ostalih usluga ? čini ovu nekretninu odličnim izborom i za stanovanje....

 
 
 
  Stan, ĐURĐENOVAC, 125.000 €, 50,40 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U samom srcu Đurđenovca prodaje se kompletno namješten, uredan i vrlo očuvan stan površine 50,40 m², idealan za sve koji traže topao dom bez dodatnih ulaganja. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u centru mjesta, gdje vam je sve potrebno za svakodnevni život na nekoliko minuta hoda....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 245.000 € na 238.000 € - 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Diklo, 238.000 €, 49,50 m2 cca 4810 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.01.2026 - 245.000 €
12.05.2026 - 238.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan sa POGLEDOM NA MORE!, KOMPLETNO NAMJEŠTEN udaljen 5 min pješice od mora od 49,5m2 na Diklu u Zadru. Stan je kompletno renoviran 2020. godine + nova PVC stolarija. Stan se nalazi na prvom katu i sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice, blagovaonice sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Vežica Donja, 238.000 €, 49,00 m2 cca 4860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kompletno renoviran i moderno uređen stan na traženoj lokaciji Donja Vežica u Rijeci, ukupne površine 49 m². Smješten je na 3. katu uredne i mirne stambene zgrade bez lifta te predstavlja idealnu priliku za ugodan život, ali i sigurnu investiciju za dugoročni ili turistički....

 
 
 
  Stan, SENJ, 157.000 €, 51,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo stan u visokom prizemlju stambene zgrade sa lijepim pogledom na more.Stan se sastoji od jedne velike sobe, kupaonice,, hodnika, smocnice, dnevnog boravka sa kuhinjom te balkonom. Stanu pripada drvarnica. Stan je u potunosti namješten i spreman na korištenje. Renoviran 2022.....

 
 
 
  Stan, PULA, Gregovica, 185.000 €, 51,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Nudimo na prodaju stan smješten na izvrsnoj lokaciji u Gregovici , unutar manje stambene zgrade stan se prostire na dvije etaže, ukupne površine 51m². Stan se nalazi na drugom katu, do kojeg dolazimo kroz karakteristično kameno stubište. Na tom katu nalaze se dva stana, a jedan od....

 
 
 
  Stan, NOVI VINODOLSKI, 223.000 €, 51,25 m2 cca 4350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan od 51.25 m2 u Novom Vinodolskom s predivnim pogledom na more! Sastoji se od hodnika, dvije sobe, prostrane kuhinje s blagovaonicom, dvije kupaonice i balkona koji nudi opuštajući pogled na more. U naravi je dvoetažni stan (3skl), zbog dodatno uređenog tavanskog prostora....

 
 
 
  Stan, SVETI ILIJA, 133.900 €, 51,50 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

SVETI ILIJA ? KOMPLETNO UREĐEN 3-SOBAN STAN 51,50 m2 + OKUĆNICA + TAVAN + DRVARNICA Prodaje se potpuno renoviran stan površine 51,50 m2 na 1. katu manje stambene zgrade sa ukupno 4 stana u mirnom dijelu mjesta Sveti Ilija, svega 10 minuta vožnje od centra Varaždina. Stan se sastoji....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 139.990 € na 133.990 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SVETI ILIJA, 133.990 €, 51,50 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 139.990 €
15.04.2026 - 133.990 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Osvježen i uređen novi dom čeka svoje ljude. Smješten na 1. katu manje zgrade, ovaj simpatičan 2.5-sobni stan nudi maksimalnu privatnost, tehničku opremljenost i niske režije. U cjelosti je renoviran sa ljubavlju i pažnjom, završen u travnju 2026. Stan je ukupne kvadrature 51,5 m2,....

 
 
 
  Stan, SVETI ILIJA, 134.000 €, 51,50 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s901) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI NOCI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. DO 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr/hr/nagradna-igra....

 
 
 
  Stan, TURNIĆ, 195.000 €, 48,50 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.03.2026.,

www.njuskalo.hr

TURNIĆ U našoj ekskluzivnoj ponudi nalazi se ovaj stan, klasičnoga rasporeda - jedna spavaće soba, dnevni boravak, balkon, kuhinja, izba kupaonica, hodnik, te drvarnica. Stan je kompletno renoviran i uređen 2024 godine. _______________________ Poštovani klijenti, razgled nekretnine,....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 260.000 €, 52,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan od 52m2 na izvanrednoj lokaciji, udaljen svega 150 metara od mora. Sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice s modernim "walk-in" tušem i toaletom, kuhinje s blagovaonicom te otvorenog dnevnog dijela. Iz dnevnog boravka se izlazi na jedan od dva balkona,....

 
 
 
  Stan, JADRANOVO, 195.000 €, 48,00 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.10.2024.,

www.njuskalo.hr

Na prvom katu manje stambene zgrade prodajemo lijepo uređen stan. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonom, dnevnog boravka s izlazom na prostranu terasu, kupaonice, spremišta te spavaće sobe s izlazom na natkriveni balkon. Potpuno je renoviran te opremljen novim namještajem....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 125.000 € na 110.000 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠVAJCARNICA, 110.000 €, 52,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.01.2026 - 125.000 €
25.02.2026 - 110.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderno uređen stan površine 52 m² u Dardi, smješten u prizemlju stambene zgrade, s dva balkona i vlastitim parkirnim mjestom. Stan se prodaje kompletno namješten ili po dogovoru, ovisno o želji kupca. Opis stana: -hodnik -kupaonica -kuhinja s dnevnim boravkom -spavaća....

 
 
 
  Stan, RAB, 140.000 €, 48,00 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se prekrasan i funkcionalan dvosoban stan na 3. katu stambene zgrade, nadomak centru, a opet u mirnom okruženju. Stan je u cijelosti renoviran 2015.godine, osim kupaonice. Isti se sastoji od hodnika, kuhinje sa blagovaonicom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, kupaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 250.000 €, 52,00 m2 cca 4810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je potpuno namješten dvosobni stan površine 52 m², smješten na drugom katu održavane stambene zgrade u mirnoj Ulici Ljudevita Jonkea, u neposrednoj blizini Doma sportova. Stan ima dvostranu orijentaciju (istok?zapad), puno prirodnog svjetla i funkcionalan raspored, idealan....

 
 
 
  Stan, SRIMA, 236.000 €, 48,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se održavan apartman ? Srima (blizina Vodica) Prodajemo održavan apartman u malom mjestu Srima, smještenom u neposrednoj blizini Vodica. Apartman je renoviran 2025. godine te nudi sve što je potrebno za ugodan boravak, kako ljeti, tako i izvan sezone. Osnovne informacije:....

 
 
 
  Stan, ROGOZNICA, 210.000 €, 52,27 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je STAN 7 na prvom katu, jugozapadne orijentacije, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Rogoznica, svega 250 metara od mora, s otvorenim i lijepim pogledom. Stan je kompletno renoviran i nikada korišten ? sve je potpuno novo. Postavljena je nova keramika u svim prostorijama,....

 
 
 
  Stan, VODICE, Centar, 248.000 €, 52,66 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

??RIJETKA PRILIKA U CENTRU?? VODICE - U strogom centru Vodica, na iznimno frekventnoj lokaciji, prodaje se namješten stan s jednom spavaćom sobom i terasom s prekrasnim pogledom na more ? prava rijetkost na tržištu! Nekretnina se nalazi u atraktivnom dijelu grada ? sve uslužne djelatnosti,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 120.000 € na 115.500 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, NOVA GRADIŠKA, 115.500 €, 53,00 m2 cca 2180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.12.2025 - 120.000 €
18.04.2026 - 115.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno obnovljen i vrlo ugodan stan površine 53 m², smješten na 3. katu zgrade u mirnom naselju Urije.Stan se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje, spavaće sobe, ostave, kupaonice, hodnika i loggie. Renovacija uključuje: - novi estrih - obnovljene zidove - novu električnu....

 
 
 
  Stan, OMIŠALJ, 227.000 €, 53,00 m2 cca 4280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Njivice - prodaja stana sa balkonom i parkirnim mjestom, 53m2! Na prodaju je atraktivan stan u Njivicama, udaljen svega cca 300 metara od mora. Stan se nalazi na 1. katu uredno održavane zgrade iz 2017. godine, ukupne površine 53 m², uključujući dvije lijepe i prostrane terase idealne....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Centar, 184.890 €, 46,60 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan i komforan stan, smješten u centru Sesveta na 3. katu vrlo uredne zgrade. Stan je u cijelosti renoviran 2020.g počev od svih instalacija, podnih obloga do vanjske i unutarnje stolarije. Nakon toga stan nije korišten. Stan se sastoji od dvije sobe, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 187.000 €, 53,45 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

** STAN NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI ? BLIZINA CENTRA I SVIH SADRŽAJA! Na samo nekoliko minuta lagane šetnje od samog centra Pule, smjestio se ovaj izuzetno funkcionalan i prostran stan, površine 53,45 m2 koji nudi savršeni spoj urbanog života i privatnosti. Nalazi se na trećem katu uredno....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 139.000 € na 129.000 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, OBROVAC, 129.000 €, 54,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.03.2026 - 139.000 €
10.04.2026 - 129.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Izvrsna prilika ? Dvosobni stan na 1. katu, 500 m od mora i plaže U prodaji je svijetao i funkcionalan dvosobni stan smješten na prvom katu stambene zgrade, ukupne stambene površine 54,60 m². Raspored stana: - hodnik - dnevni boravak - kuhinja i blagovaonica - 2 spavaće sobe - kupaonica....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 248.000 € na 242.000 € - 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Podmurvice, 242.000 €, 54,00 m2 cca 4480 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 248.000 €
24.03.2026 - 242.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se svijetao i potpuno adaptiran stan od 54 m² na 11. katu s liftom na traženoj lokaciju u kvartu Podmurvice. Stan odiše svjetlošću tijekom cijelog dana zbog svoje orijentacije i velikih staklenih stijenki prema balkonu. S visokog kata pruža se predivan, otvoren panoramski....

 
 
 
 
+17%

Promjena cijene sa 155.000 € na 182.000 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, CRIKVENICA, 182.000 €, 46,00 m2 cca 3960 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.02.2025 - 135.000 €
27.02.2025 - 145.000 €
06.07.2025 - 155.000 €
05.05.2026 - 182.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2025.,

www.njuskalo.hr

Crikvenica - prodaja stana, 46 m2, 3. kat, 1S, balkon, kompletno namješten! Prodaje se stan u Crikvenici veličine 46 m2 na 3. katu uredne zgrade. Sastoji se od 1 spavaće sobe, kuhinje, dnevnog boravka sa izlazom na balkon/lođu koja je zatvorena i od koje se pruža predivan pogled na....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Podmurvice, 239.000 €, 54,00 m2 cca 4430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, OPATIJA, 245.000 €, 54,00 m2 cca 4540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

OPATIJA - IKA PREKRASAN STAN S TERASOM, POGLEDOM NA MORE I PARKINGOMNa prodaju je renoviran i kompletno namješten stan 1S+DB s pogledom na more i vlastitim parkirnim jestom, na atraktivnoj lokaciji u blizini mora i plaža.Stan površine 54 m2 se nalazi na 2. katu uredno održavane zgrade,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-33 (od ukupno 32)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan