• GoHome Professional
2-sobni stan 50 m2 pogled na more Zadnjih 14 dana - GoHome
  • 2-sobni stan 50 m2 pogled na more Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2-sobni stan 50 m2 pogled na more Zadnjih 14 dana

  • Za upit "2-sobni stan 50 m2 pogled na more zadnjih 14 dana" pronađeno 38 nekretnina - prosječna cijena 4.096 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 330000 eura
    • do 420000 eura (prosječna cijena)
    • do 500000 eura
    • do 4200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SELCE, 185.000 €, 49,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

U ponudi je šarmantni dvosobni stan površine 49 m², smješten na 2. katu manje stambene zgrade sa svega dva kata, na izuzetno traženoj lokaciji u Selcu, samo 350 metara pješice od centra mjesta, mora i uređenih plaža. Stan se ističe funkcionalnim rasporedom i ugodnim prostorom za boravak.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Zamet, 186.000 €, 52,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Na atraktivnoj lokaciji, u zgradi s liftom, nalazi se funkcionalan i ugodan stan s prekrasnim pogledom na more.Stan se sastoji od:1 spavaće sobeodvojenog prostora za kuhinjudnevnog boravkalođekupaonicezasebnog WC-aOdličnog je rasporeda te postoji mogućnost prenamjene u dvosobni stan....

 
 
 
  Stan, TROGIR, 228.445 €, 51,00 m2 cca 4480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je moderan dvosoban stan s vrtom, smješten u sklopu kompleksa novoizgrađenih zgrada, s pogledom na more, na izuzetno atraktivnoj lokaciji na sjevernom dijelu Čiova. Ova jedinstvena mikrolokacija pruža savršen spoj mira, privatnosti i blizine svih potrebnih sadržaja, čineći....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '2-sobni stan 50 m2 pogled na more zadnjih 14 dana'
198.000 €
198.000 €
185.000 €
  Stan, PAG, 184.000 €, 50,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se moderno uređen dvosoban apartman ukupne površine 50 m² u gradu Pag. Apartman se nalazi na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno šest apartmana, u mirnoj slijepoj ulici bez prometa, što pruža dodatnu privatnost i ugodan boravak. Sastoji se od dvije spavaće sobe, kuhinje....

 
 
 
  Stan, TRPANJ, 240.000 €, 50,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

U idiličnom okruženju Trpnja, 1.5km od centra, na poluotoku Pelješcu, svega 100 metara od plaže, gradi se luksuzni kompleks LUKA Premium Beachfront Apartments koji spaja suvremenu arhitekturu s autentičnim Mediteranom. Zgrada N5, jedna od šest ekskluzivnih objekata u izgradnji, nudi....

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 229.000 €, 50,21 m2 cca 4560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

BIOGRAD NA MORU ? STAN SJ3 JEDNOSOBNI STAN NA 2 KATU S POGLEDOM NA MORE Na mirnoj lokaciji u Biogradu na Moru prodaje se moderan dvosoban stan oznake SJ3, smješten na 2. katu manje stambene zgrade sa ukupno 6 stanova. Etažna jedinica SJ3 nalazi se na drugom katu građevine i sastoji....

 
 
 
  Stan, SUTIVAN, 223.200 €, 49,72 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je atraktivan 1,5-sobni stan površine 49,72 m2 smješten na drugom katu stambene zgrade s ukupno dva kata, u mirnom dijelu Sutivana. Stan se ističe izuzetno povoljnom lokacijom koja osigurava mir i blizinu prirode, čime pruža idealne uvjete za ugodan život ili odmor. Prostor....

 
 
 
  Stan, ZATON, 181.908 €, 50,53 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NIN ? luksuzna novogradnja s prekrasnim pogledom na more i Velebit! U samom srcu Nina, svega 420 m od mora i plaže, smjestio se ekskluzivni kompleks s 10 stanova. Jednosobni apartman br. 4 - Lokacija: prizemlje - Ukupna površina: 50,53 m2 - Stambeni prostor: 36,80 m2 - Terasa: 11,60....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Zamet, 180.000 €, 50,62 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je uređen i funkcionalan stan površine 50,62 m², smješten na Donjem Zametu u urednoj i održavanoj zgradi, koja je izgrađena 2010. godine te ima lift. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, jedne spavaće sobe, kupaonice, spremišta i lođe.....

 
 
 
  Stan, ČIOVO, 228.445 €, 51,00 m2 cca 4480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.broker.hr

 
 
 
  Stan, SENJ, 157.000 €, 51,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo stan u visokom prizemlju stambene zgrade sa lijepim pogledom na more.Stan se sastoji od jedne velike sobe, kupaonice,, hodnika, smocnice, dnevnog boravka sa kuhinjom te balkonom. Stanu pripada drvarnica. Stan je u potunosti namješten i spreman na korištenje. Renoviran 2022.....

 
 
 
  Stan, LIŽNJAN, 160.000 €, 51,37 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ližnjan ? novi stan s dvije spavaće sobe, 51 m2 Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji s pogledom na more, nalazi se stan na prvom katu stambene zgrade, ukupne površine 51,37 m² s vlastitim parkirnim mjestom. Sastoji se od hodnika, open space prostora koji objedinjuje dnevni boravak, kuhinju....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Potok, 216.500 €, 51,52 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Omnis nekretnine prodaje stan koji se nalazi na 1.katu stambene zgrade na Potoku. Stan ima ukupnu stambenu površinu od 51,52m2 te se sastoji od hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, kupatila te spavaće sobe. 2023.godine je kompletno renoviran. Grijanje je na klimu, Nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI VINODOLSKI, 228.500 €, 51,70 m2 cca 4420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Novi Vinodolski - prodaje se stan/apartman u novogradnji čiji je završetak planiran tijekom 2026. godine. Izvrsna prilika za stanovanje, odmor ili investiciju - turistički najam. Stan je funkcionalnog rasporeda 1S+DB i ukupne površine 51.70m2. Uz stan dolaze i dvije zajedničke terase.....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 214.000 € na 220.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, NOVI VINODOLSKI, 220.000 €, 48,19 m2 cca 4570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 214.000 €
18.05.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasan, potpuno namješten stan u Klenovici, mirnom primorskom mjestu nedaleko od Novi Vinodolski. Stan se nalazi na prvom katu manje i uredne stambene zgrade te predstavlja idealnu priliku za odmor ili ugodan cjelogodišnji život uz more. Sastoji se od jedne spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Rujevica, 232.000 €, 51,82 m2 cca 4480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Rijeka ? Novogradnja Rujevica | Stan od 51,82m2 s pogledom na more Predstavljamo novogradnju u mirnom dijelu Rijeke, u modernoj stambenoj zgradi. Zgrada je orijentirana prema jugoistoku te stan ima prekrasan pogled na more i otoke. Stan se prodaje ?ključ u ruke?, uz vrhunske materijale....

 
 
 
  Stan, NOVI VINODOLSKI, 236.000 €, 52,00 m2 cca 4540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVI VINODOLSKI, OKOLICA, ODLIČAN STAN SAMO 50 METARA OD MORA I PLAŽE Na prodaju je atraktivan stan površine 52 m2 smješten na prvom katu manje stambene zgrade, u prestižnoj lokaciji u Novom Vinodolskom. Izgrađen 2015. godine, ovaj 1,5-sobni stan (1S+DB) predstavlja idealan izbor....

 
 
 
  Stan, SRIMA, 236.000 €, 48,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se održavan apartman ? Srima (blizina Vodica) Prodajemo održavan apartman u malom mjestu Srima, smještenom u neposrednoj blizini Vodica. Apartman je renoviran 2025. godine te nudi sve što je potrebno za ugodan boravak, kako ljeti, tako i izvan sezone. Osnovne informacije:....

 
 
 
  Stan, POVLJANA, 185.000 €, 48,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

LUKSUZNA NOVOGRADNJA U POVLJANI! Predstavljamo vam luksuzan jednosobni stan s predivnim pogledom na more (S6) u novogradnji u Povljani na otoku Pagu. Stan se nalazi na 2. katu samostojeće stambene zgrade sa 6 stambenih jedinica i 2 kata. Unutrašnjost stana se sastoji od prostranog....

 
 
 
  Stan, POREČ, 235.000 €, 48,00 m2 cca 4900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Istra, Poreč - stan u potkrovlju s terasom i prekrasnim pogledom na more! Uz samu gradsku rivu prodaje se ovaj lijepi stan površine 48 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe, hodnika i kupaonice. Iz dnevnog boravka se izlazi na lijepu malu terasu s koje se pruža....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 218.000 €, 48,00 m2 cca 4540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo stan za prodaju na Krku, ukupne površine 48 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka,spavaće sobe,kupaone. Stan se nalazi na 100m od plaže(drugi red do mora)., Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se sukladno Općim uvjetima poslovanja. Krk,Dobrinj-1S+DB,....

 
 
 
  Stan, MARTINŠĆICA, 220.000 €, 52,02 m2 cca 4230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

OTOK CRES, MARTINŠĆICA - Moderan stan 150 metara od mora Na prodaju je moderan stan na drugom katu manje stambene zgrade u mirnom dijelu Martinšćice na otoku Cresu, udaljen svega 150 metara od mora i plaže. Stan se nalazi u novouređenom objektu te pruža prekrasan pogled na more i....

 
 
 
  Stan, SEGET DONJI, 251.000 €, 52,36 m2 cca 4790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je stan u novogradnji (zgrada C) u Segetu Donjem, udaljen svega 250m od šljunčane plaže i par minuta hoda od svih ostalih sadržaja, dućana, restorana i kafića. Stan S19 nalazi se na trećem katu zgrade s liftom te ima 52,36 m2 unutarnjeg prostora i još 14,35 m2 terase s....

 
 
 
  Stan, TURNIĆ, 205.000 €, 53,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Turnić, Rijeka ? 54 m², pogled na more, sunčan stan + dodatna prostorija Prodaje se vrlo uredan, adaptiran i potpuno namješten 1S+DB stan na 5. katu održavane zgrade s novom fasadom (energetski obnovljena). Stan je orijentiran na istok-jug-zapad, što znači prirodno svjetlo tijekom....

 
 
 
  Stan, OPATIJA, 225.000 €, 48,00 m2 cca 4690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan: Opatija, 48.00 m2 top pogled na more (prodaja).

 
 
 
  Stan, KRALJEVICA, 187.000 €, 53,31 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Kraljevica ? savršena pozicija nadomak mora! Na prodaju je odličan stan površine 53.31 m1, smješten na iznimno atraktivnoj lokaciji u Kraljevici. Ono što ovu nekretninu čini posebnom jest njezina fantastična pozicija ? more i plaža nalaze se doslovno na nekoliko koraka od stana. Stan....

 
 
 
  Stan, POVLJANA, 190.000 €, 46,40 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

LUKSUZNA NOVOGRADNJA U POVLJANI! Predstavljamo vam luksuzan jednosobni stan (S9) u novogradnji u Povljani na otoku Pagu. Stan se nalazi na 2. katu samostojeće stambene zgrade sa 9 stambenih jedinica i 2 kata. Unutrašnjost stana se sastoji od prostranog open space prostora kuhinje,....

 
 
 
  Stan, OPATIJA, 255.000 €, 54,00 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je moderan 2-sobni stan u Lovranu ? 54 m2, terasa s pogledom na more, parking. Prodaje se atraktivan, potpuno namješten 2-sobni stan u Lovranu. Stan se nalazi na 2. katu uredno održavane zgrade i ima zaseban ulaz te vlastito parkirno mjesto. Stan se ističe iznimno funkcionalnim....

 
 
 
  Stan, NOVI VINODOLSKI, 247.200 €, 54,00 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je stan površine 54 m2 smješten na drugom katu stambene zgrade s ukupno dva kata, u atraktivnom dijelu Novog Vinodolskog. Stan se sastoji od jedne spavaće sobe i dnevnog boravka, a jugoistočna orijentacija osigurava obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog dana. Prostor....

 
 
 
  Stan, DRAMALJ, 148.000 €, 54,00 m2 cca 2740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Uređen apartman s terasom i pogledom na more ? Dramalj, 54 m2 Prodaje se potpuno namješten apartman na atraktivnoj lokaciji u Dramlju, nadomak Crikvenice. Smješten je u prizemlju kuće, ukupne površine 54 m2, od čega 42 m2 čini zatvoreni stambeni prostor, dok preostalih 12 m2 otpada....

 
 
 
  Stan, OPATIJA, 230.000 €, 54,00 m2 cca 4260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je moderan i potpuno namješten dvosoban stan u Lovranu, smješten na 2. katu uredne stambene zgrade novije gradnje. Stan ima zaseban ulaz, vlastito parkirno mjesto te pruža visoku razinu privatnosti i udobnosti, što ga čini idealnim za život ili investiciju. Ukupne površine....

 
 
 
  Stan, NOVI VINODOLSKI, 207.500 €, 54,04 m2 cca 3840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Novi Vinodolski - prodaje se stan/apartman u novogradnji čiji je završetak planiran tijekom 2026. godine. Prodaje se po principu ?ključ u ruke?. Izvrsna prilika za stanovanje, odmor ili investiciju - turistički najam. Stan je funkcionalnog rasporeda 1S+DB s natkrivenom terasom, ukupne....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Zamet, 213.000 €, 54,11 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan na atraktivnoj lokaciji na Donjem Zametu, ukupne površine 54 m². Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, spavaće sobe, hodnika, kupaonice te lođe s koje se pruža lijep pogled na more. Sve prostorije su svijetle i prostrane, što stanu daje ugodan....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Zamet, 213.000 €, 54,11 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na odličnoj lokaciji na Zametu prodaje se uredan i funkcionalan stan površine 54 m², smješten u neboderu s novom fasadom. Stan je dobre katnosti, ima zapadnu orijentaciju te pruža lijep otvoren pogled na more i Učku, što prostoru daje puno prirodnog svjetla i ugodnu atmosferu tijekom....

 
 
 
  Stan, NOVI VINODOLSKI, 155.000 €, 54,33 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u mjestu Klenovica pokraj Novog Vinodolskog, koji se nalazi u prizemlju stambene kuće. Stan je ukupne stambene površine 54,33 m2, te mu pripada 100 m2 okućnice. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupaone, dnevnog boravka i kuhinje, spavaće sobe, i terase sa vrtom. Sa terase....

 
 
 
  Stan, POVLJANA, 185.000 €, 45,61 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

LUKSUZNA NOVOGRADNJA U POVLJANI! Predstavljamo vam luksuzan jednosobni stan (S10) u novogradnji u Povljani na otoku Pagu. Stan se nalazi na 1. katu samostojeće stambene zgrade sa 9 stambenih jedinica i 2 kata. Unutrašnjost stana se sastoji od prostranog open space prostora kuhinje,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Bulevard, 179.000 €, 45,60 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na Bulevardu, traženoj i atraktivnoj lokaciji, prodaje se dvosobni stan površine 45.60m² s lođom i pogledom na more, idealan za ugodan život ili kao investicija. Stan je pažljivo adaptiran, dok kupaonica pruža mogućnost da je uredite prema vlastitom ukusu. Ugrađena je potpuno nova....