• GoHome Professional
2-sobni stan 50 m2 kvalitetan porasla cijena - GoHome
  • 2-sobni stan 50 m2 kvalitetan porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2-sobni stan 50 m2 kvalitetan porasla cijena

  • Za upit "2-sobni stan 50 m2 kvalitetan porasla cijena" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 3.357 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • atraktivno
    • luksuzan
    • parking
    • studenti
    • 4.kat
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+20%

Promjena cijene sa 146.000 € na 175.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, DONJI LADUČ, 175.000 €, 50,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.08.2025 - 137.500 €
17.10.2025 - 146.000 €
22.05.2026 - 175.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Savršena kombinacija mira i povezanosti ? 28 min do centra Zagreba, blizina Brežica i Čateža! idealno za život ili investiciju. Tražite miran dom nadomak Zagreba, uz odličnu prometnu povezanost? Ova moderna višestambena zgrada u Gornjem Laduču nudi idealan spoj udobnosti, praktičnosti....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 150.000 € na 165.000 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Ražine, 165.000 €, 50,18 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 150.000 €
28.04.2026 - 165.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan s dvorištem u novogradnji ? Donje Ražine, Šibenik Prodaje se moderan stan u novogradnji smješten u mirnom i sve traženijem dijelu Šibenika ? Donje Ražine. Nalazi se unutar novog, urbanog naselja u razvoju koje nudi idealan spoj kvalitetnog stanovanja i izvrsnog....

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 137.000 € na 155.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Šikići, 155.000 €, 51,03 m2 cca 3040 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.02.2025 - 137.000 €
29.03.2026 - 155.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.02.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderno projektiran stan 1,5-sobne strukture (1S+DB), ukupne površine 51,03 m2, smješten u prizemlju novogradnje s ukupno dvije etaže, na atraktivnoj lokaciji u Puli, naselje Šikići. Stan je izgrađen 2025. godine te se ističe funkcionalnošću i suvremenim arhitektonskim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '2-sobni stan 50 m2 kvalitetan porasla cijena'
187.000 €
187.000 €
172.288 €
 
+6%

Promjena cijene sa 161.960 € na 172.224 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, OSIJEK, Donji Grad, 172.224 €, 51,32 m2 cca 3360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 161.960 €
25.03.2026 - 172.224 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! NUDIMO ZA PRODAJU MODERNI LUKSUZNI DVOSOBNI STAN NA PRVOM KATU POVRŠINE 51,32m2+PRIPADAJUĆI PARKING/SLOBONO! STAN SE NALAZI U KVALITETNOJ STAMBENOJ ZGRADI SA DIZALOM!! DONJI GRAD!! CENTAR!! UDALJENO SVEGA 900m OD TRGA....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 162.200 € na 172.480 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, OSIJEK, Donji Grad, 172.480 €, 51,40 m2 cca 3360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 162.200 €
25.03.2026 - 172.480 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! NUDIMO ZA PRODAJU MODERNI LUKSUZNI DVOSOBNI STAN NA ČETVRTOM KATU POVRŠINE 51,40m2+PRIPADAJUĆI PARKING/SLOBONO! STAN SE NALAZI U KVALITETNOJ STAMBENOJ ZGRADI SA DIZALOM!! DONJI GRAD!! CENTAR!! UDALJENO SVEGA 900m OD....

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 137.000 € na 155.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Šikići, 155.000 €, 48,51 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.04.2025 - 137.000 €
29.03.2026 - 155.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.02.2025.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo vam moderan stan površine 48,51 m2 smješten na drugom katu novogradnje s ukupno dvije etaže, u atraktivnom naselju Šikići, Pula. Stan se nalazi u mirnom dijelu naselja, okružen prirodom i obiljem sunca, što ga čini idealnim odabirom za one koji traže udoban i kvalitetan....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 166.250 € na 176.800 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, OSIJEK, Donji Grad, 176.800 €, 52,75 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.11.2025 - 147.700 €
27.12.2025 - 166.250 €
25.03.2026 - 176.800 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! NUDIMO ZA PRODAJU MODERNI LUKSUZNI DVOSOBNI STAN NA ČETVRTOM KATU POVRŠINE 52,75m2+PRIPADAJUĆI PARKING/SLOBODNO! STAN SE NALAZI U KVALITETNOJ STAMBENOJ ZGRADI SA DIZALOM!! DONJI GRAD!! CENTAR!! UDALJENO SVEGA 900m OD....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 152.040 € na 157.470 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ČAKOVEC, Martane, 157.470 €, 54,30 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 162.000 €
29.03.2026 - 152.040 €
15.05.2026 - 157.470 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan 2-sobni stan zatvorene površine 46,5 m2 smješten na prvom od ukupno tri kata u naselju Martane, Čakovec. Ovaj stan iz 2027. godine izgradnje predstavlja izvrsnu priliku za udoban život u mirnoj i sunčanoj okolini, uz neposrednu blizinu prirode. Stan se sastoji od....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,