• GoHome Professional
2-sobni stan 50 m2 4.kat porasla cijena - GoHome
  • 2-sobni stan 50 m2 4.kat porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2-sobni stan 50 m2 4.kat porasla cijena

  • Za upit "2-sobni stan 50 m2 4.kat porasla cijena" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 3.620 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • 1.kat
    • tržnica
    • dvorište
    • studenti
    • grijanje na plin
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+17%

Promjena cijene sa 148.860 € na 173.670 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 173.670 €, 49,62 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.01.2026 - 148.860 €
15.03.2026 - 173.670 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Osijek, Retfala - na prodaju je trosobni stan na 4. katu višestambene zgrade koja počinje sa izgradnjom kraljem ljeta 2026. godine. Stan je dio planirane stambene izgradnje i projektiran je s jasno definiranim dnevnim i spavaćim dijelom. Nalazi se na 4. katu zgrade te je predviđen....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 162.200 € na 172.480 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, OSIJEK, Donji Grad, 172.480 €, 51,40 m2 cca 3360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 162.200 €
25.03.2026 - 172.480 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! NUDIMO ZA PRODAJU MODERNI LUKSUZNI DVOSOBNI STAN NA ČETVRTOM KATU POVRŠINE 51,40m2+PRIPADAJUĆI PARKING/SLOBONO! STAN SE NALAZI U KVALITETNOJ STAMBENOJ ZGRADI SA DIZALOM!! DONJI GRAD!! CENTAR!! UDALJENO SVEGA 900m OD....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 176.834 € na 187.236 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VELIKA GORICA, Centar, 187.236 €, 52,01 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.10.2025 - 166.432 €
26.10.2025 - 171.633 €
09.11.2025 - 176.834 €
11.04.2026 - 187.236 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.10.2025.,

www.njuskalo.hr

DOBRODOŠLI U SVOJ NOVI DOM! - NOVOGRADNJA Velika Gorica (dovršetak 8/2027.) Projekt višestambene zgrade s 57 stanova na odličnoj poziciji u blizini centra Velike Gorice (Gajeva ulica/Slavka Kolara). 2-SOBNI STAN neto korisne površine 52,01 m2, 1.- 4. kat,, orijentacija I-J. Sastoji....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '2-sobni stan 50 m2 4.kat porasla cijena'
191.304 €
166.896 €
201.666 €
 
+6%

Promjena cijene sa 166.250 € na 176.800 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, OSIJEK, Donji Grad, 176.800 €, 52,75 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.11.2025 - 147.700 €
27.12.2025 - 166.250 €
25.03.2026 - 176.800 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! NUDIMO ZA PRODAJU MODERNI LUKSUZNI DVOSOBNI STAN NA ČETVRTOM KATU POVRŠINE 52,75m2+PRIPADAJUĆI PARKING/SLOBODNO! STAN SE NALAZI U KVALITETNOJ STAMBENOJ ZGRADI SA DIZALOM!! DONJI GRAD!! CENTAR!! UDALJENO SVEGA 900m OD....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 155.958 € na 165.132 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VELIKA GORICA, Centar, 165.132 €, 45,87 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.10.2025 - 146.784 €
26.10.2025 - 153.665 €
06.11.2025 - 155.958 €
11.04.2026 - 165.132 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.10.2025.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA Velika Gorica (dovršetak 8/2027.) Projekt višestambene zgrade s 57 stanova na odličnoj poziciji u blizini centra Velike Gorice (Gajeva ulica/Slavka Kolara). 2-SOBNI STAN neto korisne površine 45,87 m2, 1.- 4. kat,, orijentacija I-J ili S-Z. Sastoji se od: a. ULAZ/GARDEROBA....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?