• GoHome Professional
2-sobni stan što veće 50 m2 Najnovije - GoHome
  • 2-sobni stan što veće 50 m2 Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 2-sobni stan što veće 50 m2 Najnovije

  • Za upit "2-sobni stan što veće 50 m2 najnovije" pronađeno 37 nekretnina - prosječna cijena 3.987 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, TRPANJ, 240.000 €, 50,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

U idiličnom okruženju Trpnja, 1.5km od centra, na poluotoku Pelješcu, svega 100 metara od plaže, gradi se luksuzni kompleks LUKA Premium Beachfront Apartments koji spaja suvremenu arhitekturu s autentičnim Mediteranom. Zgrada N5, jedna od šest ekskluzivnih objekata u izgradnji, nudi....

 
 
 
  Stan, TROGIR, 264.575 €, 54,35 m2 cca 4870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji stana S19 u modernoj novogradnji u Trogiru, koja se sastoji od ukupno 32 stambene jedinice. Stan se nalazi na trećem katu zgrade te ima ukupnu površinu od 54,35 m² sa uračunatim koeficijentom lođe. Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice,....

 
 
 
  Stan, TROGIR, 264.350 €, 54,30 m2 cca 4870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji stana S18 u modernoj novogradnji u Trogiru, koja se sastoji od ukupno 32 stambene jedinice. Stan se nalazi na trećem katu zgrade te ima ukupnu površinu od 54,3 m² sa uračunatim koeficijentom natkrivene terase. Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '2-sobni stan što veće 50 m2 najnovije'
190.000 €
159.000 €
250.000 €
  Stan, ODRA, 183.736 €, 54,04 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaju se stanovi u zgradi s 51 stanom, koja će se sastojati od prizemlja, gdje će biti stanovi s vrtovima te dva kata i uvučeni kat. Primaju se rezervacije uz uplatu od 5.000 eura, a tijekom srpnja će se potpisivati predugovor, do kada će biti ugovoreni radovi sa svim izvođačima.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 250.000 €, 54,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan površine 54 m² na prvom katu manje stambene zgrade u Petrinjskoj ulici, u samom centru Zagreba. Stan se sastoji od: - dvije prostrane sobe - kuhinje - hodnika - kupaonice - zasebnog WC-a - manje ostave unutar stana Obje sobe imaju približno 20 m², što stanu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 250.000 €, 54,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan površine 54m2, na prvom katu zgrade (od ukupno tri), u samome centru grada Zagreba, u Petrinjskoj ulici. Stan orijentacije istok-zapad sastoji se od hodnika, kuhinje, dvije sobe, kupaonice i toaleta. Grijanje etažno plinsko centralno. Javni parking naplatni,....

 
 
 
  Stan, KRALJEVICA, 187.000 €, 53,31 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Kraljevica ? savršena pozicija nadomak mora! Na prodaju je odličan stan površine 53.31 m1, smješten na iznimno atraktivnoj lokaciji u Kraljevici. Ono što ovu nekretninu čini posebnom jest njezina fantastična pozicija ? more i plaža nalaze se doslovno na nekoliko koraka od stana. Stan....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 260.000 €, 52,80 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PULA, ŠIRI CENTAR, u ponudi imamo jednosoban stan na drugom novogradnje. Nalazi se svega 500 metara od mora i 1800 metara od centra. Lokacija je idealna za obiteljski život ili investicija u svrhu turističkog najma. U blizini se nalazi sav sadržaj potreban za život, škola, vrtić,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 252.000 €, 52,63 m2 cca 4790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na jako dobroj lokaciji u Stenjevcu, na adresi Samoborska cesta 134 F na trećem katu prodaje se prekrasan namješten stan. Stan je sjeverne orijentacije ali s puno svijetla i prekrasnim pogledom na Gajnice i Medvednicu. U stanu se trenutno ne živi te se prodaje namješten po dogovoru....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Zamet, 186.000 €, 52,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Na atraktivnoj lokaciji, u zgradi s liftom, nalazi se funkcionalan i ugodan stan s prekrasnim pogledom na more.Stan se sastoji od:1 spavaće sobeodvojenog prostora za kuhinjudnevnog boravkalođekupaonicezasebnog WC-aOdličnog je rasporeda te postoji mogućnost prenamjene u dvosobni stan....

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, Centar, 187.000 €, 51,75 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

SAMOBORSKI VRTOVI ? S6 | MODERAN 2-SOBAN STAN S LOĐOM, GARAŽNIM I VANJSKIM PARKIRNIM MJESTOM U sklopu moderne novogradnje Samoborski vrtovi, u mirnom i ugodnom dijelu Samobora, smješten je ovaj funkcionalan i moderno projektiran 2-soban stan ukupne obračunske neto površine 51,74 m².....

 
 
 
  Stan, VODICE, 175.000 €, 51,34 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je stan S1 ukupne površine 51,34 m², smješten na prvom katu moderne stambeno-poslovne zgrade koja se sastoji od 6 stambenih jedinica i poslovnog prostora. Objekt je trenutno u izgradnji, a planirani završetak radova je 1. srpnja 2027. godine. Stan se nalazi na odličnoj....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Crvene Kuće, 179.620 €, 51,32 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U prodaji je kvalitetan projekt novogradnje s parkiralištem za stanare, na atraktivnoj lokaciji u Zadru, na području - Crvene kuće. Radi se o projektu višestambene zgrade s liftom koja se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata, sa ukupno 8 stanova. Izgradnja objekta je u tijeku,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Crvene Kuće, 178.000 €, 50,86 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, VODICE, 169.000 €, 50,42 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je jednosoban stan S4 ukupne površine 50,42 m², smješten na drugom katu moderne stambeno-poslovne zgrade koja se sastoji od 6 stambenih jedinica i poslovnog prostora. Objekt je trenutno u izgradnji, a planirani završetak radova je 1. srpnja 2027. godine. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 229.000 €, 50,21 m2 cca 4560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

BIOGRAD NA MORU ? STAN SJ3 JEDNOSOBNI STAN NA 2 KATU S POGLEDOM NA MORE Na mirnoj lokaciji u Biogradu na Moru prodaje se moderan dvosoban stan oznake SJ3, smješten na 2. katu manje stambene zgrade sa ukupno 6 stanova. Etažna jedinica SJ3 nalazi se na drugom katu građevine i sastoji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 240.000 €, 50,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na iznimno traženoj lokaciji u samom centru Zagreba, na uglu Hatzove i Petrinjske ulice, prodaje se potpuno uređen i namješten dvosoban stan površine 50,28 m² smješten u visokom prizemlju stambeno-poslovne zgrade. Stan je orijentiran na mirnu dvorišnu stranu, što osigurava privatnost....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Folnegovićevo, 198.000 €, 50,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan od 50 m2 u Folnegovićevom naselju na 3. katu zgrade bez lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice s WC-om, kuhinje i dvije sobe. Stanu pripada i spremište od 4 m2 u prizemlju zgrade. Zbog velikih prozora (4 m sa svake od 3 strana), stan obiluje prirodnim....

 
 
 
  Stan, TROGIR, 242.525 €, 49,45 m2 cca 4900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji stana S23 u modernoj novogradnji u Trogiru, koja se sastoji od ukupno 32 stambene jedinice. Stan se nalazi na trećem katu zgrade te ima ukupnu površinu od 49,45 m² sa uračunatim koeficijentom lođe. Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 170.000 €, 49,11 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodajem stan ,drugi kat,novogradnja. Nova moderna zgrada,blizina autobusne stanice (čak dvije),vlak,dućana,ljekarne,park,pekara,kafići,škola vrtić. Miran kvart,sa puno zelenila. Stan: Zagreb (Stenjevec), 49.00 m2, novogradnja (prodaja) ; A+.

 
 
 
  Stan, TROGIR, 240.950 €, 49,10 m2 cca 4910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji stana S30 u modernoj novogradnji u Trogiru, koja se sastoji od ukupno 32 stambene jedinice. Stan se nalazi na četvrtom katu zgrade te ima ukupnu površinu od 49,1 m² sa uračunatim koeficijentom terase. Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, SELCE, 185.000 €, 49,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

U ponudi je šarmantni dvosobni stan površine 49 m², smješten na 2. katu manje stambene zgrade sa svega dva kata, na izuzetno traženoj lokaciji u Selcu, samo 350 metara pješice od centra mjesta, mora i uređenih plaža. Stan se ističe funkcionalnim rasporedom i ugodnim prostorom za boravak.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Školjić, 125.000 €, 49,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan površine 49m² u samom centru Rijeke, u blizini svih važnih sadržaja ? trgovina, škole, fakulteta, javnog prijevoza i svih gradskih pogodnosti. Stan se sastoji od kuhinje s blagovaonicom, dvije sobe, toaleta i hodnika. Stan je u prvobitnom stanju te je potrebno dodatno....

 
 
 
  Stan, TROGIR, 240.500 €, 49,00 m2 cca 4910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji stana S26 u modernoj novogradnji u Trogiru, koja se sastoji od ukupno 32 stambene jedinice. Stan se nalazi na četvrtom katu zgrade te ima ukupnu površinu od 49 m² sa uračunatim koeficijentom terase. Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 234.000 €, 49,00 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

U ponudi agencije RE/MAX Centar nekretnina izdvaja se ugodan i funkcionalan dvosoban stan površine 49 m² s balkonom, smješten u održavanoj zgradi s liftom na Savskoj. Stan se nalazi na 3. katu od ukupno 5 katova te se sastoji od: ulaznog prostora, dnevnog boravka s izlazom na prostrani....

 
 
 
  Stan, VODICE, 190.000 €, 48,80 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji apartmana i stanova u modernoj, višestambenoj zgradi u Vodicama. Na prodaju je ukupno 12 stanova i apartmana. Zgrada se prostire na 4 etaže od kojih su u suterenu smještena garažna mjesta, a u prizemlju, 1. katu i 2. katu su smješteni stanovi i apartmani. Ispred....

 
 
 
  Stan, VODICE, 165.000 €, 48,70 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je jednosoban stan S2 ukupne površine 48,70 m², smješten na prvom katu moderne stambeno-poslovne zgrade koja se sastoji od 6 stambenih jedinica i poslovnog prostora. Objekt je trenutno u izgradnji, a planirani završetak radova je 1. srpnja 2027. godine. Stan se nalazi na....

 
 
 
  Stan, VODICE, 165.000 €, 48,67 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Na prodaju su stanovi u modernoj stambeno-poslovnoj zgradi koja se sastoji od ukupno 6 stambenih jedinica i poslovnog prostora. Objekt je trenutno u izgradnji, a planirani završetak radova je 1. srpnja 2027. godine. Zgrada se nalazi na odličnoj lokaciji u mirnoj i atraktivnoj zoni,....

 
 
 
  Stan, RAB, 140.000 €, 48,00 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se prekrasan i funkcionalan dvosoban stan na 3. katu stambene zgrade, nadomak centru, a opet u mirnom okruženju. Stan je u cijelosti renoviran 2015.godine, osim kupaonice. Isti se sastoji od hodnika, kuhinje sa blagovaonicom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, kupaonice....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 185.000 €, 48,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

U ponudi agencije RE/MAX Centar nekretnina izdvaja se ugodan i funkcionalan dvosoban stan NKP površine 48 m², smješten u novoj zgradi s liftom u Zaprešiću. Stan koji tlocrtno ima cca 44 m2 se nalazi na 2. katu od ukupno 4 katova te se sastoji od ulaznog prostora, otvorenog koncepta....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 220.000 €, 48,00 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan i ugodan stan površine 48 m² s vlastitim parkirnim mjestom, smješten na jednoj od najtraženijih lokacija u Zagrebu ? Jarun, svega 3 minute hoda od Jarunskog placa. Stan se nalazi u kvalitetnoj stambenoj zgradi izgrađenoj 2006. godine, a dodatna prednost je....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 167.125 €, 47,75 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! CENTAR/RETFALA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! VISOKOKVALITETNI MODERNI DVOSOBNI STAN POVRŠINE 47,75m2+ PRIPADAJUĆI PARKING!! VISOKOKVALITETNA STAMBENA ZGRADA SA DIZALOM!! PODNO CENTRALNO PLINSKO GRIJANJE/KONDENZACIJSKI BOJLERI!! SVA BROJILA ODVOJENA!!....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 199.000 €, 47,63 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Stan u centru Pule ? pogled na Zlatna vrata Prodaje se stana smješten na posljednjem katu austrougarske zgrade u samom centru Pule, sa pogledom na Zlatna vrata. U zemljišnim knjigama stan je upisan kako slijedi - dvosobni stan u potkrovlju, ukupne površine 47.63 m2, koji se sastoji....

 
 
 
  Stan, TROGIR, 165.000 €, 47,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

GSM : Josipa Colnago I 095 5230 819 I josipa.colnago@dogma-nekretnine.com U mirnijem dijelu Trogira gradi se manja moderna stambena zgrada sa svega 7 stanova, osmišljena za ljude koji žele privatnost, funkcionalan raspored i ugodan mediteranski način života. U prizemlju zgrade smješten....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 159.285 €, 45,51 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! CENTAR/RETFALA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! VISOKOKVALITETNI MODERNI DVOSOBNI STAN POVRŠINE 45,51m2+ PRIPADAJUĆI PARKING!! VISOKOKVALITETNA STAMBENA ZGRADA SA DIZALOM!! PODNO CENTRALNO PLINSKO GRIJANJE/KONDENZACIJSKI BOJLERI!! SVA BROJILA ODVOJENA!!....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-35 (od ukupno 34)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan