• GoHome Professional
ždrelac zadnjih 14 dana - GoHome
  • ždrelac zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - ždrelac zadnjih 14 dana

  • Za upit "ždrelac zadnjih 14 dana" pronađeno 28 nekretnina - prosječna cijena 810 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 820 m2
    • do 1030 m2
    • 1030 m2 (prosječna površina)
    • barem 1030 m2
    • 1230 m2
  •  Po cijeni
    • do 12000 eura
    • do 15000 eura (prosječna cijena)
    • do 18000 eura
    • do 156 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, ŽDRELAC, 433.690 €, 2798,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ŽDRELAC ? DOLAC | Građevinsko zemljište 2.798 m² | Otok Pašman Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište smješteno u mirnom predjelu Dolac u Ždrelcu, na otoku Pašmanu. Nekretninu čini pet međusobno povezanih parcela koje se prodaju kao jedna cjelina, pružajući budućem vlasniku....

 
 
 
  Kuća, ŽDRELAC, 1.200.000 €, 190,00 m2 cca 6320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Autentična kamena vila s bazenom, samo 30 metara od mora, Otok Pašman ? Ždrelac U slikovitoj uvali Polača, na otoku Pašmanu, smjestilo se ovo remek-djelo dalmatinske arhitekture. Izgrađena 2022. godine u autentičnom dalmatinskom stilu, s masivnim....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 107.600 €, 1345,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.05.2026.,

www.njuskalo.hr

POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE 1.345m2 - ŽDRELAC NEPOSREDNA BLIZINA GRAĐEVINSKE ZONE! Prodajemo zemljište koje se sastoji od dvije čestice, ukupne površine od 1.345m2 na otoku Pašmanu, u Ždrelcu. Zemljište je pravilnog oblika. Nalazi se odmah uz građevinski dio naselja, u neposrednoj blizini....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'ždrelac zadnjih 14 dana'
216.340 €
360.000 €
607.000 €
  Kuća, ŽDRELAC, 700.000 €, 192,71 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Pašman - Ždrelac, prodaje se predivna samostojeća vila katnica od 250,15 m2 podne površine - 192,71 m2 korisne površine, u izgradnji, na zemljištu od 500 m2, kvalitetna gradnja, planirano useljenje 2026. . Sastoji se od prizemlja i kata. Prizemlje: dnevni boravak + kuhinja + blagovaona,....

 
 
 
  Kuća, ŽDRELAC, 1.200.000 €, 300,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se novoizgrađena kamena vila s bazenom u mjestu Ždrelac na otoku Pašmanu udaljena svega 50 metara od mora i prekrasne pješčane plaže. Vila se nalazi na parceli od 500 m2, s 300 m2 unutarnjeg prostora. Sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju je opremljena kuhinja s kaminom,....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 116.100 €, 774,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Pašman - Ždrelac, prodaje se građevinsko zemljište od 774 m2. . Zemljište se nalazi u izgrađenom dijelu građevinskog područja naselja Ždrelac, stambene namjene, dimenzija cca. 10m x 77m, prilazna asfaltna cesta, struja i voda pored. . SA ZEMLJIŠTA SE PRUŽA POGLED NA MORE!!! . Nalazi....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 57.000 €, 2851,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište prvi red do mora na otoku Pašmanu, mjesto Ždrelac, Veli Zaglav. Površina iznosi 2851 m2. Teren je blago kosi, u naravi borova šuma. Pristupni put je makadamski koji preko brda dolazi do mora i uz more na 20 metara udaljenosti se pristupa do parcele.....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 53.000 €, 634,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište prvi red do mora na otoku Pašmanu, mjesto Ždrelac, pored mosta. Smješteno je u morskom prolazu (tjesnacu) nautički vrlo prometnom, stoga se može smisliti niz ideja kako zemljište iskoristiti u investicijske svrhe. Površina iznosi 634 m2. Teren je....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 185.690 €, 1198,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1198 m² na odličnoj lokaciji u mjestu Ždrelac na otoku Pašmanu, svega 700 metara od mora, centra mjesta i svih potrebnih sadržaja. Zemljište je pravilnog oblika jer je povezano sa još jednom česticom od 47 m2, ima osiguran pristupni put te....

 
 
 
  Apartman, ŽDRELAC, 149.000 €, 77,00 m2 cca 1940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na izuzetno lijepoj lokaciji na otoku Pašmanu, u naselju Ždrelac, u 3 stambenoj zgradi s pogledom na more, prodaje se duplex apartman. Stan koji se nalazi u prizemlju i u 1 spratu zgrade ima 77,25 m² korisne površine, a sastoji se od: * hodnika * kuhinje s blagovaonicom * kupaonice-WC....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 280.150 €, 2155,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se dva građevinska zemljišta u mjestu Ždrelac na otoku Pašmanu. Mogućnost kupnje svakog pojedinačno, dijeli ih glavna prometnica. Površina terena je skupa 2155m2, a pojedinačno teren iznad ceste 919m2 i teren ispod ceste 1236m2. Vlasništvo je uredno. Zemljište Prodaja Ždrelac....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 1.100.000 €, 5778,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zadar - Pašman (Ždrelac), prodaje se građevinsko zemljište od 5778 m2. . Zemljište se nalazi u izgrađenom dijelu građevinskog područja naselja, pravilnog je oblika dimenzija cca. 65m x 89m, kompletna infrastruktura pored, prilaz sa glavne ceste. . Nalazi se na odličnoj lokaciji 200....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 433.690 €, 2798,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 2798 m² na odličnoj lokaciji u mjestu Ždrelac na otoku Pašmanu, svega 700 metara od mora, centra mjesta i svih potrebnih sadržaja. Zemljište je pravilnog oblika, ima osiguran pristupni put te pruža brojne mogućnosti za gradnju obiteljske kuće,....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 250.000 €, 1122,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1122 m² na odličnoj lokaciji u mjestu Ždrelac na otoku Pašmanu, svega 300 metara od mora, centra mjesta i svih potrebnih sadržaja. Zemljište je pravilnog oblika, ima osiguran pristupni put te pruža brojne mogućnosti za gradnju obiteljske kuće,....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 435.000 €, 1500,00 m2 cca 290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zadar - Pašman ( Ždrelac ), prodaje se građevinsko zemljište od 1500 m2 sa kojeg se pruža pogled na more!!! . Zemljište se nalazi u izgrađenom dijelu građevinskog područja naselja, kockastog je oblika dimenzija cca. 39m x 39m, asfaltni pristup, kompletna infrastruktura u blizini.....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 66.000 €, 546,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na otoku Pašmanu, mjesto Ždrelac. Nalazi se ispod glavne otočke ceste.Udaljenost od mora je 150 metara. Površina iznosi 546 m2. Infrastruktura prolazi asfaltnom cestom uz parcelu. U mjestu je trgovina i nekoliko restorana. Okruženje je nekoliko obiteljskih....

 
 
 
  Kuća, ŽDRELAC, 520.000 €, 340,00 m2 cca 1530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Lijepa i vrlo kvalitetno građena kuća sa garažom i velikom okućnicom! Kuća ima tri stambene jedinice. S jedne tsrane je veliki stan s dvije etaže. U prizemlju je dnevni boravak, kuhinja, blagovaonica i jedna spavaća soba, te kupatilo, a na katu su tri spavaće sobe s kupatilom i natkrivenom....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 180.000 €, 1576,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Pašman - Ždrelac, prodaje se građevinsko zemljište od 1576 m2. . Zemljište je pravilnog oblika dimenzija cca.54m dužina x 29m širina, prilazni bijeli put, struja i voda u blizini. Na zemljištu je izgrađen objekt od cca.16 m2 sa septičkom jamom, dio terena je očišćeno na ostatku je....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 84.000 €, 619,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 619 m2 na otoku Pašmanu, mjesto Ždrelac, 300 metara od mora i centra mjesta. Idealna lokacija koja je za investiciju, izgradnju obiteljske kuće ili kuće za odmor. Zemljište je pravilnog oblika te posjeduje pristupni put. Sva potrebna infrastruktura....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 160.825 €, 919,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na otoku Pašmanu, mjesto Ždrelac, površine 919m2. Udaljenost do mora zračne linije cca 300 metara, pravokutan oblik. Sva infrastruktura u neposrednoj blizini. U ponudi i teren površine 1.236m2 Vlasništvo uredno! ŽDRELAC-građevinsko zemljište blizu....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 61.400 €, 614,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.05.2026.,

www.njuskalo.hr

POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE - ŽDRELAC 614m2, NEPOSREDNA BLIZINA GRAĐEVINSKE ZONE! Prodajemo zemljište ukupne površine od 614m2 na otoku Pašmanu, u Ždrelcu. Zemljište je pravilnog oblika. Nalazi se odmah uz građevinski dio naselja, u neposrednoj blizini izgrađenih kuća. Od prve plaže....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 250.000 €, 1581,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Pašman - Ždrelac, prodaje se građevinsko zemljište od 1581 m2. . Zemljište je dobrog oblika dimenzija cca. 51m x 30m, struja i voda pored, ima prilazni put. . Nalazi se na odličnoj lokaciji 190 m udaljeno od mora, plaže i centra mjesta, blizina pošte, te svih sadržaja potrebnih za....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 93.300 €, 933,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište na otoku Pašmanu, mjesto Ždrelac, ukupne površine 933m2 od čega je 550m2 građevinska zona neizgrađeni dio, a 383m2 nije građevinsko. Udaljenost do mora cca 370metara. Asfaltni pristupni put, južna strana. ŽDRELAC-građevinsko+poljoprivredno zemljište!.

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 130.000 €, 505,00 m2 cca 260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Pašman - Ždrelac, prodaje se građevinsko zemljište od 505 m2. . Zemljište je pravilnog oblika dimenzija cca. 20m x 25m, riješen prilazni put, struja i voda pored. U cijenu uključena građevinska dozvola za izgradnju vile katnice od 184,75 m2 podne površine - 155,50 m2 korisne površine,....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 239.100 €, 1594,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1594 kvadratnih metara na otoku Pašmanu, udaljeno svega 200 metara od prekrasnih plaža i kristalno čistog mora. Zemljište se nalazi u prekrasnom prirodnom okruženju, u mirnom i zelenilom okruženom području. Ovo građevinsko zemljište nudi vam....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 255.040 €, 1594,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zadar - Pašman ( Ždrelac ), prodaje se građevinsko zemljište od 1594 m2 sa kojeg se pruža pogled na more!!! . Zemljište je pravokutnog oblika dimenzija cca. 21m širina x 74m dužina, asfaltni pristup, kompletna infrastruktura u blizini. . Nalazi se 330 m udaljen od mora i plaže, blizina....

 
 
 
  Kuća, ŽDRELAC, 670.000 €, 155,50 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Pašman - Ždrelac, prodaje se predivna samostojeća vila katnica od 184,75 m2 podne površine - 155,50 m2 korisne površine, u izgradnji, na zemljištu od 639 m2, kvalitetna gradnja, planirano useljenje 2026. . Sastoji se od prizemlja i kata. Prizemlje: dnevni boravak + kuhinja + blagovaona,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-27 (od ukupno 28)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more