- škrljevo što jeftinije

  • Za upit "škrljevo što jeftinije" pronađeno 25 nekretnina - prosječna cijena 620 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 960 m2
    • do 1200 m2
    • 1200 m2 (prosječna površina)
    • barem 1200 m2
    • 1440 m2
  •  Po cijeni
    • do 11000 eura
    • do 14000 eura (prosječna cijena)
    • do 16000 eura
    • do 141 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, ŠKRLJEVO, 88.000 €, 8096,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2023.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se zemljište veličine 8096m2 u pitoresknom selu Plosna na svega par kilometara od centra Škrljeva. Dio zemljišta površine cca 2500m2 uz samu cestu nalazi se u građevinskoj zoni dok je ostatak od cca 5600m2 poljoprivredno. Na građevinskom dijelu koji je kvadratnog oblika nalazi....

 
 
 
  Zemljište, ŠKRLJEVO, 45.000 €, 734,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

ŠKRLJEVO -POLJOPRIVREDNI TEREN S LIJEPIM POGLEDOM NA OKOLINU I MORE Škrljevo je naseljeno mjesto u sustavu grada Bakra, dobro povezano cestovnim i željezničkim prometom sa svim okolnim mjestima i gradovima. Nedaleko centra mjesta na uzvišenom dijelu, posredujemo u prodaji terena s....

 
 
 
  Zemljište, ŠKRLJEVO, 74.000 €, 508,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Nedaleko Rijeke, u mirnom i ugodnom naselju Škrljevo, u ponudi je lijep i potpuno ravan građevinski teren površine 508 kvadratnih metara. Ova pravilna parcela idealna je za gradnju obiteljske kuće ili investicijskog objekta, a budućim vlasnicima nudi jednostavnu i brzu realizaciju....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'škrljevo što jeftinije'
104.000 €
140.000 €
145.000 €
  Zemljište, ŠKRLJEVO, 75.000 €, 6381,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je 6.381m2 zemljišta koje se nalazi izvan naselja u gospodarskoj šumi. Na zemljištu je sagrađena gospodarska zgrada od 32m2 s podrumom od 14m2. Zgrada ima novu PVC stolariju i novi krov. ID KOD AGENCIJE: T352 Anton Vučinović Agent s licencom Mob: +385 95 360 3960 Tel: 051....

 
 
 
  Kuća, ŠKRLJEVO, 78.000 €, 50,00 m2 cca 1560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.05.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

HITNA PRODAJA! Posredujemo u prodaji kuće za kompletnu adaptaciju u Škrljevu. Kuća je u nizu, ima ukupno 50 m2 podijeljenih na prizemlje i kat. Ispred ulaza je manja zelena površina u vlasništvu općine koja bi mogla u dogovoru s istom poslužiti kao parking ili okućnica. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, ŠKRLJEVO, 78.000 €, 54,00 m2 cca 1440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Škrljevo, dobra lokacija, kuća u nizu koja se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju je dnevni boravak, kuhinja, kupaona i WC. Na katu je jedna soba. Krov je od salonita, zidovi kamen, stolarija uredna. Nema vlastitu okućnicu. Potrebna je adaptacija. Pošta Trgovina Škola Autobusna....

 
 
 
  Kuća, ŠKRLJEVO, 79.000 €, 64,00 m2 cca 1230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

SAMO KOD NAS prodaje se kućica od 32m2 u naravi gospodarski objekt s više od 6000m2 poljoprivrednog terena. Objekt ima građevinsku dozvolu za izgradnju još 140m2. Nalazi se na osami te je odlična prilika za ljubitelje mira i prirode ali ipak na samo 20 min do plaža te grada. .

 
 
 
  Zemljište, ŠKRLJEVO, 97.000 €, 4671,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se skoro ravan teren omeđen suhozidom, više manje očišćen od visokog raslinja. Pogodan je za industrijske hale i poslovne objekte jer je u blizini industrijske zone Kukuljanovo. Dimenzije cca 200 m sa 26 m. .

 
 
 
  Zemljište, ŠKRLJEVO, 99.000 €, 1200,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U exskluzivnoj ponudi Dogma nekretnina je građevinsko zemljište idealno za gradnju obiteljske kuće. Teren se sastoji od dvije čestice koje su pravilnog, izduženog oblika ali dovoljne širine za gradnju konkretne obiteljske kuće s prostranim okolišem. Radi se o blago nakošenom, održavanom,....

 
 
 
  Zemljište, ŠKRLJEVO, 165.100 €, 2653,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠKRLJEVO, BAKAR - građevinsko zemljište uz glavnu prometnicu Škrljevo Krasica Prodaje se građevinsko zemljište pravilnog oblika položeno ispod razine prometnice s osiguranim pristupom i dobrom vidljivošću. U najvećem dijelu nalazi se na ravnoj podlozi. Parcela je pogodna za različite....

 
 
 
  Zemljište, ŠKRLJEVO, 199.000 €, 1405,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja građevinsko zemljište smješteno na Škrljevu, ukupne površine 1405 m². Zemljište je ravno, pravokutnog oblika i po konfiguraciji idealno za izgradnju kako industrijskih, tako i komercijalnih objekata te građevina stambene namjene. Nalazi se u obuhvatu izgrađenog građevinskog....

 
 
 
  Zemljište, ŠKRLJEVO, 200.000 €, 3812,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište od 3.812m2 na dobroj poziciji, odmah do zelenog pojasa. Mirno prigradsko naselje, odlično povezano, udaljeno 10-ak minuta voženje od centra Rijeke. ID KOD AGENCIJE: 5227 Millennium nekretnine exclusive d.o.o. Mob: +385 91 322 3760 Tel: +385 51 322 376 Fax: 051....

 
 
 
  Zemljište, ŠKRLJEVO, 225.000 €, 3900,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

ŠKRLJEVO - TEREN 3900 m2 ZA GRADNJU DO 4 STAMBENE JEDINICE Nedaleko centra Škrljeva, posredujemo u prodaji građevinskog terena za izgradnju do 4 stambene jedinice. Do terena postoji prilaz s dvije strane. Teren je poprilično ravan i pravilnog oblika, a sva infrastruktura je u blizini.....

 
 
 
  Zemljište, ŠKRLJEVO, 245.000 €, 7569,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na Škrljevu, prodaje se veći teren uz glavnu cestu od kojeg je 2.700 građevinsko a ostatak poljoprivredno. Više namjenski teren. Ima potencijala za izgradnju većeg stambenog objekta, trgovački centar. Blizina svih sadržaja, Kukuljanovo (industrijska zona) Bakarac- plaža Dokumentacija....

 
 
 
  Zemljište, ŠKRLJEVO, 289.000 €, 1610,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja građevinsko zemljište smješteno na Škrljevu, ukupne površine 1610 m². Zemljište je ravno, pravokutnog oblika i po konfiguraciji idealno za izgradnju kako industrijskih, tako i komercijalnih objekata te građevina stambene namjene. Nalazi se u obuhvatu izgrađenog građevinskog....

 
 
 
  Zemljište, ŠKRLJEVO, 299.000 €, 1911,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja građevinsko zemljište smješteno na Škrljevu, ukupne površine 1911 m². Zemljište je ravno, pravokutnog oblika i po konfiguraciji idealno za izgradnju kako industrijskih, tako i komercijalnih objekata te građevina stambene namjene. Nalazi se u obuhvatu izgrađenog građevinskog....

 
 
 
  Zemljište, ŠKRLJEVO, 380.000 €, 9925,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.04.2026. - 380.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je zemljište ukupne površine 9.925m2, blago nakošeno s građevinskim dijelom oko 2.700m2. Zemljište ima direktni prilaz s ceste, a svi priključci (struja i voda) nalaze se u neposrednoj blizini. Svega 10-ak minuta udaljenosti od Rijeke! Poštovani klijenti, agencijska provizija....

 
 
 
  Zemljište, ŠKRLJEVO, 380.000 €, 9925,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je atraktivno zemljište na Škrljevu ukupne površine od 9.925 m², koje nudi izniman potencijal za gradnju, investiciju i stvaranje vlastite oaze mira. Od ukupne površine, oko 2.700 m² nalazi se u građevinskoj zoni i smješteno je uz samu asfaltiranu prometnicu, što omogućuje....

 
 
 
  Kuća, ŠKRLJEVO, 420.000 €, 130,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

ŠKRLJEVO, samo u našoj ponudi, dvije kuće na Škrljevu. Na mirnoj lokaciji u naselju Škrljevo, u ponudi imamo jedinstvenu nekretninu koja se sastoji od dvije kuće, garaže, okućnice i dodatnog vrta ? idealno za obiteljski život ili investiciju u turizam. Glavna kuća, prizemnica, 92....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠKRLJEVO, 460.000 €, 360,00 m2 cca 1280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Bakar, Škrljevo, stambeno poslovni prostor 360 m2 Stambeno poslovni prostor tlocrtne površine 182 m2 i okućnice 1585 m2 nalazi se na Škrljevu, u blizini luke i industrijske zone Kukuljanovo. To je prostor široke namjene i na mirnoj je lokaciji za nesmetan rad bilo koje djelatnosti.....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja modernu i funkcionalnu halu za skladište ili proizvodnju, smještenu u mirnom i strateški izvrsnom dijelu Škrljeva. Ukupne površine 360 m², ova nekretnina nudi savršenu kombinaciju prostora, praktičnosti i potencijala za različite poslovne namjene. * Objekt se sastoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠKRLJEVO, 479.000 €, 360,00 m2 cca 1330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

BAKAR, ŠKRLJEVO - Hala/radiona za proizvodnju ili skladište Hala za skladište ili proizvodnju, s ukupnom površinom od 360 m2, nudi idealan prostor za vaše poslovne potrebe. Smještena na parceli od 1767 m2, ova izuzetna lokacija nudi ne samo veliku površinu za rad, već i praktičnost....

 
 
 
  Zemljište, ŠKRLJEVO, 499.000 €, 3138,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja građevinsko zemljište smješteno na Škrljevu, ukupne površine 3138 m². Zemljište je ravno, pravokutnog oblika i po konfiguraciji idealno za izgradnju kako industrijskih, tako i komercijalnih objekata te građevina stambene namjene. Nalazi se u obuhvatu izgrađenog građevinskog....

 
 
 
  Kuća, ŠKRLJEVO, 508.000 €, 352,00 m2 cca 1440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poslovno - stambeni objekt u visini 3 etaže ukupne površine 352 m2 te okućnice 2000 m2. Skladišno prodajni prostor, radiona, spremište, te stambeni prostori . (idealno za sve djelatnosti). .. ID KOD AGENCIJE: 9358 K Tanja Bolobanić Asistent u posredovanju Mob: +385 99 200....

 
 
 
  Kuća, ŠKRLJEVO, 600.000 €, 294,00 m2 cca 2040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2024.,

www.njuskalo.hr

ŠKRLJEVO, BAKAR, u ekskluzivnoj ponudi imamo kuću s lijepo uređenom okućnicom, konobom i garažom koja je jednim ulazom povezana sa stambenim dijelom. U dvorištu se nalazi prostor za druženje s roštiljem i krušnom peći. Stepenice iz dvorišta vode do ulaza na veliku i prostranu terasu....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-25 (od ukupno 25)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com