• GoHome Professional
šibenik terasa zadnjih 7 dana - GoHome
  • šibenik terasa zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - šibenik terasa zadnjih 7 dana

  • Za upit "šibenik terasa zadnjih 7 dana" pronađeno 38 nekretnina - prosječna cijena 3.431 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 440000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 312.000 €, 74,00 m2 cca 4220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

ŠUBIĆEVAC - Prodaje se stan sa 3 spavaće sobe i terasom na izvrsnoj lokaciji! Namješten stan nalazi se na 5. katu zgrade s liftom, gradnja 2009. Odlično stanje, odmah useljiv! Stan funkcionalnog rasporeda sastoji se od ulaznog prostora, kuhinje-blagovaonice-dnevnog dijela s izlazom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 139.000 €, 44,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u Varošu, smješten na 3. katu obiteljske kuće, u visokom potkrovlju. Stan ima dnevni boravak povezan s kuhinjom i blagovaonicom, spavaću sobu, kupaonicu i terasu s otvorenim pogledom na Šibenski kanal. Na terasi se nalazi i mali roštilj. Stan je svijetao i ugodan za....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Stari grad, 230.000 €, 116,00 m2 cca 1980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

ŠIBENIK CENTAR | PANORAMSKI POGLED NA MORE | VELIKA TERASA IZ SNOVA U samom srcu Šibenika, na lokaciji kakva se rijetko pojavljuje na tržištu, smjestio se ovaj potpuno uređen stan koji osvaja već pri prvom koraku. Spoj vrhunske gradske lokacije, spektakularnog pogleda na more i pažljivo....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'šibenik terasa zadnjih 7 dana'
430.000 €
260.000 €
214.064 €
  Kuća, ŠIBENIK, 160.000 €, 97,00 m2 cca 1650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

ŠIBENIK ? DONJE RAŽINE ? ETAŽIRAN STAN U PRIZEMLJU S VELIKOM TERASOM I VRTOM ? ODLIČAN POTENCIJAL ZA RENOVACIJU Prodaje se prostrani etažirani stan s velikom terasom i vrtom, smješten u prizemlju obiteljske kuće (dvojni objekt) u mirnom dijelu Donjih Ražina u Šibeniku. Kuća se sastoji....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 280.000 €, 67,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Obiteljska oaza u prizemlju s privatnim dvorištem, 300 m od mora ? Brodarica Kaiser Immobilien s ponosom izdvaja iz svoje ponude Stan S1, smješten u prizemlju moderne novogradnje u Brodarici, Šibenik. Ovaj stan nudi rijetku kombinaciju prostranog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Ražine, 160.000 €, 97,99 m2 cca 1630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.c21.hr

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 975.000 €, 375,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.primosten-nekretnine.hr

Novoizgrađena obiteljska kuća s bazenom blizu Šibenika. Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i prvog kata. Suteren ima korisnu površinu 119 m² te se sastoji od hodnika i stepeništa, kupaonice, ljetne kuhinje, dvije ostave, konobe i dodatnih prostorija za spremište. Nadalje, na prizemlju....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 275.000 €, 40,00 m2 cca 6880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.broker.hr

Apartman A1 smješten je u prizemlju moderne novogradnje te predstavlja odličan izbor za odmor, turistički najam ili ugodan boravak tijekom cijele godine. Funkcionalan raspored prostora pruža udobnost i praktičnost u svakodnevnom životu. Apartman se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 64,00 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Elegantan dvosobni stan s dva parkirna mjesta, 300 m od plaže ? Brodarica, Šibenik U neposrednoj blizini tirkiznog mora i uređenih plaža Brodarice, Kaiser Immobilien nudi na prodaju moderan stan smješten na prvom katu nove, intimne zgrade sa svega četiri....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 320.000 €, 77,00 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien predstavlja: Elitni Penthouse s terasom od 38 m² i dva parkinga ? Brodarica, 300 m od mora Kaiser Immobilien s ponosom izdvaja iz svoje ponude najekskluzivniji stan (S-4) u novoj rezidencijalnoj zgradi butik tipa u Brodarici, Šibenik. Smješten na drugom (zadnjem)....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 630.000 €, 196,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stavlja se na prodaju prekrasna, nova kuća prizemnica u Šibeniku, neto korisne stambene vrijednosti 196,25 m2 s okućnicom od 500 m2. Kuća je novije gradnje, jako svijetla i prostrana, idealan dom za veću obitelj. Preko ulazne terase se ulazi u ogromno predsoblje otkud se desno ide....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 78,48 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Brodarica ? moderan dvosoban stan s vrtom, 130 m od mora Na prodaju je atraktivan apartman A2 u kvalitetnoj novogradnji na izvrsnoj lokaciji u Brodarici, udaljen svega 130 metara od mora i plaže. Apartman se nalazi u prizemlju moderne manje stambene zgrade te nudi odličan spoj komfora,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 178.000 €, 82,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je uređen stan smješten u prizemlju kuće s ukupno tri stambene jedinice. Stan je etažiran i pruža ugodan osjećaj privatnosti. Sastoji se od ulaznog dijela, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, dvije spavaće sobe te kupaonice. Iz blagovaonice i vrta pruža se pogled zvonik....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 290.000 €, 74,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Ekskluzivan "Penthouse style" stan s terasom od 60 m² ? Brodarica, Šibenik U ponudi Kaiser Immobilien nalazi se dragulj novogradnje u Brodarici ? luksuzan stan (S4) smješten na drugom, ujedno i zadnjem katu moderne stambene zgrade sa svega 4 jedinice.....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 430.000 €, 111,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

ŽABORIĆ (okolica Šibenik) - Prodaje se moderna dvojna kuća s vrtom, na atraktivnoj lokaciji, u 3. redu do mora! Dvojni objekt se nalazi u mirnom dijelu Žaborića, svega 70 m od mora, smješten u blizini svih potrebnih sadržaja. Sastoji se od dvije etaže: prizemlje + 1. kat. Velika prednost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 456.000 €, 114,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija u okolici Šibenika, na Brodarici, smjestio se stan koji na prvi pogled osvaja svojom elegancijom, ali i osjećajem mira koji pruža pogled na otvoreno more. Ova luksuzna zgrada, građena s posebnom pažnjom prema detaljima i kvaliteti, sastoji se od....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 300.000 €, 101,19 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Moderan stan s vrtom u Brodarici ? 130 m od mora Na mirnoj i traženoj lokaciji u Brodarica, svega nekoliko minuta hoda od mora i plaže (130 m), prodaje se moderan stan u prizemlju kvalitetne novogradnje koji pruža idealan spoj komfora, funkcionalnosti i privatnosti. Stan se nalazi....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 480.000 €, 190,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji novosagrađene, prostrane i luksuzne kuće s grijanim bazenom, smještene na vrlo mirnoj lokaciji u blizini Šibenika. Riječ je o dvojnoj kući koja se sastoji od prizemlja i kata, neto korisne vrijednosti površine 190m2 sa uključenim svim pripatcima kuće, dok je....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 220.000 €, 70,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

U mirnom i ugodnom okruženju naselja Bilice, na samom ulazu u Šibenik, smješten je moderan penthouse oznake S4 u novogradnji s ukupno samo 4 stambene jedinice. Riječ je o posljednjem dostupnom stanu u projektu, dok su ostale jedinice već prodane. Stan se nalazi na 2. katu manje urbane....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 350.000 €, 91,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prekrasan stan smješten na drugom katu moderne zgrade u Žaboriću, mirnom i uređenom naselju poznatom po kristalno čistom moru i uređenim plažama. Žaborić je idealno mjesto za obiteljski odmor ili miran život uz more, a nalazi se svega 10 minuta vožnje Šibenika. Stan....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 895.000 €, 130,00 m2 cca 6890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Obiteljska kuća-vikendica smještena uz samu plažu, uz more s vezom za brod. Nekretnina je u odličnom stanju, tijekom gradnje kuće pomno je planirano njeno smještanje u prostoru na zemljištu od 400m2, Smještanjem na rub parcele dobio se prostrani vrt pod hladom starih borova, palmi....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 260.000 €, 64,00 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Luksuzan dvosobni stan s prostranom terasom i dva parkinga ? Brodarica, 300 m od mora Kaiser Immobilien iz svoje ponude izdvaja vrhunski stan (S3) u novoj, intimnoj zgradi sa svega četiri stambene jedinice u Brodarici, nadomak Šibenika. Ovaj....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 67,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Centar, 880.000 €, 277,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U samom srcu stare gradske jezgre Šibenika nalazi se potpuno renovirana i uhodana kuća sa apartmanima i sobama koja predstavlja rijetku investicijsku priliku na tržištu. Objekt posluje uspješno od 2018. godine, ima uredno rješenje o kategorizaciji za 7 smještajnih jedinica te ostvaruje....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 66,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Smješten u mirnom i ugodnom dijelu Brodarice, ovaj moderno uređen stan predstavlja spoj funkcionalnosti, udobnosti i atraktivne lokacije. Nalazi se na svega 250 metara zračne udaljenosti od mora, što omogućuje brz i jednostavan pristup plažama i svim sadržajima potrebnim za ugodan....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.700.000 €, 600,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća s bazenom i pogledom na more u Šibeniku. Kuća od 600 m2 položena je na zemljištu od 800 m2. Nekretnina je rasprostranjena na tri etaže koje su raspoređene na ukupno osam apartmana iz kojih se pruža očaravajući pogled. U prizemlju se nalazi četiri apartmana: 1. Dvosobni apartman....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 480.000 €, 190,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

ŠIBENIK, naselje BOGDANOVIĆI - Prodaje se nova namještena dvojna kuća s grijanim bazenom i prostranom okućnicom. U malom mjestu Bogdanovići, koje se nalazi u neposrednoj blizini Šibenika, Jadrije i Martinske, na prodaju dvojna kuća, visine prizemlja i kata, izgrađena na zemljištu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 225.000 €, 65,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 66,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Prozračan dvosobni stan na prvom katu, 300 m od plaže ? Brodarica, Šibenik Kaiser Immobilien s ponosom nudi na prodaju moderan stan (S3) smješten u mirnom dijelu Brodarice, svega 300 metara od morske obale. Ovaj stan se nalazi na prvom katu ekskluzivne....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.200.000 €, 500,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća s bazenom i predivnim pogledom na more u Šibeniku. Kuća veličine 500 m2 nalazi se na zemljištu od 500 m2. Nekretnina je rasprostranjena na tri etaže koje su raspoređene na tri apartmana iz kojih se pruža pogled na more i otoke. Prvi apartman proteže se na dvije etaže . U prizemlju....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 290.000 €, 74,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Smješten u mirnom i ugodnom dijelu Brodarice, ovaj stan nalazi se na svega 250 metara zračne udaljenosti od mora, što omogućuje brz i jednostavan pristup plažama te svim sadržajima potrebnim za ugodan svakodnevni život ili odmor. Dodatnu prednost lokacije predstavlja blizina Šibenika,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 78,48 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan A2 smješten je u mirnom i ugodnom dijelu naselja Brodarica, u neposrednoj blizini Šibenika. Nalazi se u prizemlju moderne zgrade s ukupno 9 stambenih jedinica koja je trenutno u izgradnji, na atraktivnoj lokaciji udaljenoj svega 150 metara od mora i uređene plaže. Stan je funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 230.000 €, 99,00 m2 cca 2320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je stan u potkrovlju manje stambene zgrade sa samo tri stana, smješten u mirnom i poželjnom dijelu Podsolarskog. Zgrada je izgrađena 2007. godine i posjeduje uporabnu dozvolu, a stan jugozapadne orijentacije pruža obilje prirodnog svjetla i ugodnu atmosferu tijekom cijelog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 368.600 €, 108,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se osunčan stan površine 97 m2 na drugom katu te na lijepoj lokaciji. Novouređen stan, s novim instalacijama, te potpuno namješten. Trosoban stan koji je savršeno raspoređen te lijepo odvaja dnevni od spavaćeg dijela. Na samom ulazu se nalazi hodnik i wc, te se u lijevom dijelu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 260.000 €, 66,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Smješten u mirnom i ugodnom dijelu Brodarice, ovaj moderno uređen stan predstavlja idealan spoj udobnosti, funkcionalnosti i atraktivne lokacije. Nalazi se na svega 250 metara zračne udaljenosti od mora, što budućim vlasnicima pruža mogućnost uživanja u blizini plaža. Stan se nalazi....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 320.000 €, 177,80 m2 cca 1800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Za sve informacije nazvati 098706308 Nedovršena (roh bau) stambena kuća neto površine 177 m2, na parceli od 1601 m2 u Dubravi pokraj Šibenika. Centar Šibenika udaljen je 5 km, objekt se nalazi u mirnoj, seoskoj prigradskoj četvrti okružena prirodom i čistim zrakom. Kuća je izgrađena....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-36 (od ukupno 37)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com