• GoHome Professional
šibenik pogled na more Zadnjih 7 dana - GoHome
  • šibenik pogled na more Zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - šibenik pogled na more Zadnjih 7 dana

  • Za upit "šibenik pogled na more zadnjih 7 dana" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 3.482 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 260.000 €, 64,00 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Luksuzan dvosobni stan s prostranom terasom i dva parkinga ? Brodarica, 300 m od mora Kaiser Immobilien iz svoje ponude izdvaja vrhunski stan (S3) u novoj, intimnoj zgradi sa svega četiri stambene jedinice u Brodarici, nadomak Šibenika. Ovaj....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 480.000 €, 190,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

ŠIBENIK, naselje BOGDANOVIĆI - Prodaje se nova namještena dvojna kuća s grijanim bazenom i prostranom okućnicom. U malom mjestu Bogdanovići, koje se nalazi u neposrednoj blizini Šibenika, Jadrije i Martinske, na prodaju dvojna kuća, visine prizemlja i kata, izgrađena na zemljištu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 190.000 €, 55,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je lijep i potpuno namješten stan površine 55m2, smješten na 11. katu stambene zgrade s liftom u kvartu Baldekin - Šibenik. Stan se sastoji od hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe, kuhinje i blagovaonice s dnevnim boravkom. Zahvaljujući visokom katu, stan ima puno dnevnog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'šibenik pogled na more zadnjih 7 dana'
350.000 €
365.000 €
299.000 €
  Stan, ŠIBENIK, 260.000 €, 71,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

.::: Prekrasan dvosoban stan u centru Šibenika :::. U stambenoj zgradi u centru Šibenika nalazi sestanna petom i ujedno zadnjem katu. Stan je površine71m2i sastoji se od hodnika, ostave, kuhinje, komfornog dnevnog boravka sa blagovaonicom, kuhinje, tedvije spavaće sobe. Kuhinja i....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 230.000 €, 99,00 m2 cca 2320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je stan u potkrovlju manje stambene zgrade sa samo tri stana, smješten u mirnom i poželjnom dijelu Podsolarskog. Zgrada je izgrađena 2007. godine i posjeduje uporabnu dozvolu, a stan jugozapadne orijentacije pruža obilje prirodnog svjetla i ugodnu atmosferu tijekom cijelog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 260.000 €, 71,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

.::: Prekrasan dvosoban stan u centru Šibenika :::. U stambenoj zgradi u centru Šibenika nalazi se stan na petom i ujedno zadnjem katu. Stan je površine 71m2 i sastoji se od hodnika, ostave, kuhinje, komfornog dnevnog boravka sa blagovaonicom, kuhinje, te dvije spavaće sobe. Kuhinja....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Stari grad, 230.000 €, 116,00 m2 cca 1980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

ŠIBENIK CENTAR | PANORAMSKI POGLED NA MORE | VELIKA TERASA IZ SNOVA U samom srcu Šibenika, na lokaciji kakva se rijetko pojavljuje na tržištu, smjestio se ovaj potpuno uređen stan koji osvaja već pri prvom koraku. Spoj vrhunske gradske lokacije, spektakularnog pogleda na more i pažljivo....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.200.000 €, 500,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća s bazenom i predivnim pogledom na more u Šibeniku. Kuća veličine 500 m2 nalazi se na zemljištu od 500 m2. Nekretnina je rasprostranjena na tri etaže koje su raspoređene na tri apartmana iz kojih se pruža pogled na more i otoke. Prvi apartman proteže se na dvije etaže . U prizemlju....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 456.000 €, 114,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija u okolici Šibenika, na Brodarici, smjestio se stan koji na prvi pogled osvaja svojom elegancijom, ali i osjećajem mira koji pruža pogled na otvoreno more. Ova luksuzna zgrada, građena s posebnom pažnjom prema detaljima i kvaliteti, sastoji se od....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 895.000 €, 130,00 m2 cca 6890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Obiteljska kuća-vikendica smještena uz samu plažu, uz more s vezom za brod. Nekretnina je u odličnom stanju, tijekom gradnje kuće pomno je planirano njeno smještanje u prostoru na zemljištu od 400m2, Smještanjem na rub parcele dobio se prostrani vrt pod hladom starih borova, palmi....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 240.000 €, 62,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je potpuno renoviran stan površine 62 m2, smješten u atraktivnoj gradskoj četvrti Baldekin, u širem centru Šibenika. Stan se ističe izvrsnim rasporedom, funkcionalnošću i obiljem prirodnog svjetla. Sastoji se od dvije spavaće sobe, hodnika, balkona te prostranog open-space....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 887.400 €, 297,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na izuzetnoj lokaciji u Brodarici, svega 60 metara od mora i 300 metara od centra, nalazi se ova prostrana vila, idealna za obiteljski život ili turistički najam. Smještena na parceli od 360 m2, vila se prostire na tri etaže, ukupne neto površine od 245 m2, a orijentirana je prema....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 290.000 €, 74,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Smješten u mirnom i ugodnom dijelu Brodarice, ovaj stan nalazi se na svega 250 metara zračne udaljenosti od mora, što omogućuje brz i jednostavan pristup plažama te svim sadržajima potrebnim za ugodan svakodnevni život ili odmor. Dodatnu prednost lokacije predstavlja blizina Šibenika,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 290.000 €, 74,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Ekskluzivan "Penthouse style" stan s terasom od 60 m² ? Brodarica, Šibenik U ponudi Kaiser Immobilien nalazi se dragulj novogradnje u Brodarici ? luksuzan stan (S4) smješten na drugom, ujedno i zadnjem katu moderne stambene zgrade sa svega 4 jedinice.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 225.000 €, 65,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prekrasan stan smješten na drugom katu moderne zgrade u Žaboriću, mirnom i uređenom naselju poznatom po kristalno čistom moru i uređenim plažama. Žaborić je idealno mjesto za obiteljski odmor ili miran život uz more, a nalazi se svega 10 minuta vožnje Šibenika. Stan....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 149.000 €, 150,00 m2 cca 990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

KUĆA, PRODAJA, ŠIBENIK, DOLAC, 150 m2 Prodaje se dvojna kamena kuća stambene površine 150 m2 izgrađena 1920. godine. Nalazi se na parceli površine 180 m2, od kojih je kuća tlocrtne površine 65 m2. Proteže se na tri etaže koje se kaskadno spuštaju prema JZ, te svaka etaža ima svoj....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 220.000 €, 79,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stavlja se na prodaju prostran dvosoban stan površine 79m2 s pogledom na more u gradskoj četvrti Vidici. Ovaj stan, smješten je na 12. katu nebodera s dva lifta, a se sastoji od: - Ulaznog predprostora / hodnika - Dvije spavaće sobe - Kuhinje s blagovaonicom i ostavom - Dnevnog boravka....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.700.000 €, 600,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća s bazenom i pogledom na more u Šibeniku. Kuća od 600 m2 položena je na zemljištu od 800 m2. Nekretnina je rasprostranjena na tri etaže koje su raspoređene na ukupno osam apartmana iz kojih se pruža očaravajući pogled. U prizemlju se nalazi četiri apartmana: 1. Dvosobni apartman....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 900.000 €, 150,00 m2 cca 6000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Nekretnina u izgradnji u prvom redu do mora u malom prekrasnom mjestu nadomak grada Šibenika. Udaljena samo nekoliko metara od mora kuća će biti izgrađena u modernom stilu opremljena najkvalitetnijim materijalima. Ukupno 150 m2 stambenog prostora raspoređeno je na tri etaže povezane....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 480.000 €, 190,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji novosagrađene, prostrane i luksuzne kuće s grijanim bazenom, smještene na vrlo mirnoj lokaciji u blizini Šibenika. Riječ je o dvojnoj kući koja se sastoji od prizemlja i kata, neto korisne vrijednosti površine 190m2 sa uključenim svim pripatcima kuće, dok je....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 139.000 €, 44,02 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Varošu, smješten na 3. katu obiteljske kuće, u visokom potkrovlju. Stan ima dnevni boravak povezan s kuhinjom i blagovaonicom, spavaću sobu, kupaonicu i terasu s otvorenim pogledom na Šibenski kanal. Na terasi se nalazi i mali roštilj. Stan je svijetao i ugodan za....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 19)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com