• GoHome Professional
šibenik moderan Zadnjih 14 dana 2.kat - GoHome
  • šibenik moderan Zadnjih 14 dana 2.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - šibenik moderan Zadnjih 14 dana 2.kat

  • Za upit "šibenik moderan zadnjih 14 dana 2.kat" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 4.924 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 390000 eura
    • do 490000 eura (prosječna cijena)
    • do 590000 eura
    • do 4900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 485.515 €, 98,27 m2 cca 4940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? 120m od plaže, pogled na more, velika terasa, garaža Velika natkrivena terasa s pogledom na more, svega 120 metara od plaže i nekoliko minuta hoda od centra Vodica ? format stana koji je danas među najtraženijima kod kupaca koji žele više vremena provoditi vani,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Ražine, 156.000 €, 48,50 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ŠIBENIK ? DONJE RAŽINE | STAN S3, ZGRADA A | MODERAN JEDNOSOBAN STAN S NATKRIVENOM TERASOM I PARKINGOM ? NOVOGRADNJA U mirnom i sve traženijem dijelu Šibenika, u naselju Donje Ražine, smjestio se novi moderan stambeni projekt osmišljen s naglaskom na kvalitetu života, funkcionalnost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 421.000 €, 66,00 m2 cca 6380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Brodarica, novogradnja, samo 30m od mora, stambena zgrada s 6 stambenih jedinica. Zgrada ima ukupno tri etaže: prizemlje, prvi kat i drugi kat. Zgrada je moderno uređena sa visokokvalitetnom opremom: podno grijanje, klima uređaji za grijanje i hlađenje u svakoj prostoriji, kvalitetna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'šibenik moderan zadnjih 14 dana 2.kat'
180.000 €
527.340 €
220.000 €
  Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 470.000 €, 72,50 m2 cca 6480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Brodarica, novogradnja, prvi red do mora, stambena zgrada s 6 stambenih jedinica. Zgrada ima ukupno tri etaže: prizemlje, prvi kat i drugi kat. Zgrada je moderno uređena sa visokokvalitetnom opremom: podno grijanje, klima uređaji za grijanje i hlađenje u svakoj prostoriji, kvalitetna....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 86,62 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Moderan stan u Brodarici ? 130 m od mora Na mirnoj i traženoj lokaciji u Brodarica, svega nekoliko minuta hoda od mora i plaže (130 m), prodaje se moderan stan na drugom katu kvalitetne novogradnje koji pruža idealan spoj komfora, funkcionalnosti i privatnosti. Stan je pažljivo projektiran....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 426.000 €, 67,00 m2 cca 6360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 260.000 €, 72,57 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Brodarica ? moderan dvosoban stan novogradnja, 130 m od mora Na prodaju je atraktivan stan S4 u modernoj novogradnji u Brodarici, smješten svega 130 metara od mora i uređene plaže. Stan se nalazi na drugom katu manje stambene zgrade suvremenog dizajna, idealne za miran obiteljski....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 505.000 €, 81,34 m2 cca 6210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Brodarica, novogradnja, samo 30 m od mora, stambena zgrada s 6 stambenih jedinica. Zgrada ima ukupno tri etaže: prizemlje, prvi kat i drugi kat. Zgrada je moderno uređena sa visokokvalitetnom opremom: podno grijanje, klima uređaji za grijanje i hlađenje u svakoj prostoriji, kvalitetna....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 217.000 €, 62,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan dvosoban stan u novogradnji smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Šibenika Njivicama. Stan oznake S3 nalazi se na drugom katu manje stambene zgrade s ukupno šest stanova te predstavlja odličan spoj kvalitetne gradnje, funkcionalnog rasporeda i odlične lokacije....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 471.000 €, 72,62 m2 cca 6490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 597.000 €, 94,18 m2 cca 6340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 494.000 €, 79,40 m2 cca 6220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 290.000 €, 74,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Smješten u mirnom i ugodnom dijelu Brodarice, ovaj stan nalazi se na svega 250 metara zračne udaljenosti od mora, što omogućuje brz i jednostavan pristup plažama te svim sadržajima potrebnim za ugodan svakodnevni život ili odmor. Dodatnu prednost lokacije predstavlja blizina Šibenika,....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 421.000 €, 66,77 m2 cca 6310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 575.000 €, 114,74 m2 cca 5010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan S3 neto površine 105.34 m2 na 2 katu zgrade koji je u potpunosti završen i odmah useljiv sa predivnim pogledom na more i otoke. Stan neto površine 105.34 m2 sastoji se od: predsoblja, kuhinje, dnevnog boravka i blagovaonice, tri spavaće sobe, dvije kupaonice....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 280.000 € na 285.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 285.000 €, 79,37 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.05.2026 - 280.000 €
18.05.2026 - 285.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U Brodarici, jednom od najugodnijih dijelova šibenskog područja za obiteljski život, smješten je stan na drugom katu manje zgrade, udaljen svega oko 450 metara od mora. Dovoljno blizu za brzi odlazak na plažu, a opet dovoljno mirno za život bez gužve i stresa. Stan S3 površine 69,37....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 497.000 €, 77,60 m2 cca 6410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad